Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

chętnie,chętnie-serce mi się kraje jak czytam o spotach,ale niestety GT-ek jeszcze nie zrobiony,a moim golfem boję się zapuszczac na dłuższe trasy(czyt. do Bielska :wink: )

 

Przyjedź PKS-em bo i tak z powrotem nie będziesz mógł prowadzić :mrgreen::mrgreen:

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie,chętnie-serce mi się kraje jak czytam o spotach,ale niestety GT-ek jeszcze nie zrobiony,a moim golfem boję się zapuszczac na dłuższe trasy(czyt. do Bielska :wink: )

 

Przyjedź PKS-em bo i tak z powrotem nie będziesz mógł prowadzić :mrgreen::mrgreen:

 

Powoli Klub Subaru przeksztalca sie w AlkoCrew ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie burza w Saint Patric's Day ominęła :(

W związku z tym, że spotkanie przy piwku dzisiaj nie wypaliło pozdrowienia dla wszystkich z Jazzgot'u w Nowym Sączu !! :mrgreen:

Oczywiście pije Guinness'a :wink: -> wasze zdrowie !! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idzie śnieg! idzie śnieg! idzie śniegawicaaaaa !

... to chyba ostatni akcent zimy , trzeba go dobrze wykorzystać .

Bartolo, no widzisz ... jeden dzień różnicy i byśmy razem siedzieli w Jazzgocie . Szczerze mówiąc Marek I Wojtek , czyli właściciele od kilku lat polują na mój alkoholowy dzień w Nowym Sączu ... ło matko , byłoby grubo .

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo..a ja na weekend miedzy 12-15 bylem w Bielsku i w sobote tj 14 ok godziny 15ej na zywieckiej widzialem chyba granatowego classica ktory spod swiatel przy PCK tak delikatnie odcumowal :mrgreen: Za kierownica siedziala kobieta,ciemne wlosy..to ktos od nas/was??heheh

pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas na podbeskidziu Subaru jak psów :razz:

 

[ Dodano: Sro Mar 18, 2009 9:21 pm ]

A tak na offtop: miałem dzis zabawną sytuację, taki przykład na przewrazliwienie i wyjatkowa dbałość o swoja subcię: otóz pisze do mnie kolega że nie może znaleźć filtra paliwa i podejrzewa że ktoś mógł go wyrzucić :lol:

 

Jak by to kolega ewentualnie czytał to niech sie nie obraża że o tym pisze ale przypomniałem sobie wszystkie swoje motogafy i musiałem sie podzielić.

 

Pozdrawiam

 

Może wreszcie uda mi się z Wami kolezkowie alkospotować albo nawet na "sucho" było by miło, może 3 lipki odtajały :wink: No chyba że w jakimś publicznym miejscu sie polansujemy, tylko autka trzeba umyć :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale miało to swoje uzasadnienie, ten brak filtra paliwa. Zapytałem mądrego kolegę z SIP, i stwierdził, że MUSI być po maską, a jak nie ma to ktoś go ominął.

Stąd moje obawy.

Pozdr

Krajan

 

[ Dodano: Czw Mar 19, 2009 7:52 am ]

soory, chyba powinno być FILTRU a nie filtra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na pewno powinno być sorry :wink:

 

ja w poprzednim aucie wymieniłem po kolei cały układ hamulcowy, żeby dojść, że część linki od ręcznego była sparciała :mrgreen:

człowiek uczy się na błędach (czytaj caaaałe życie)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na pewno powinno być sorry :wink:

 

ja w poprzednim aucie wymieniłem po kolei cały układ hamulcowy, żeby dojść, że część linki od ręcznego była sparciała :mrgreen:

człowiek uczy się na błędach (czytaj caaaałe życie)

 

pozdro

 

Taa i jeszcze "gupi" umiera.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie, milo bylo Was spotkac :) Ja pojechalem potem pojezdzic i teraz wrocilem :) czyli ponad 6 godzin :) ale warto bylo a na Bialym Krzyzu spotkalem Headha :) Pojezdzilem troszke z chlopakami, wrocilem po mojego pilota (dzieki Marcin) i pojechalismy poupalac beskidzkie gorki, bylo slisko i fajnie :) Jutro powtorka, jesli ktos chce pojezdzic w nocy to zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...