Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Tomasz_555, gdzie jedziecie?

Pamiętajcie, że w Wiśle jest objazd Kubalonki w kierunku Istebnej (trzeba jechać zdaje się obok Zameczka Prezydenckiego - pewnie będą znaki).

Dzięki wielkie za info. :) Akurat chcieliśmy pocisnąć w tamte rejony. Trochę szkoda bo akurat lubię te zakręty prowadzące na Kubalonkę. Ale mimo objazdu powinno być ok :)

Generalnie wycieczka będzie spontan. Wyruszamy w kierunku Ustronia/Wisły. Potem Istebna i tamtejsze rejony. Myślę, że zjedziemy potem do Milówki i Węgierskiej. Ostatecznie chciałbym zawinąć na jezioro Żywieckie, może Żar. Droga powrotna tradycyjnie o zmroku drogami rajdu Wisły czyli Przegibek :) Wszystko się rozstrzygnie jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że w Węgierskiej Górce nie utkniecie w popołudniowym korku bo na dłuuuuuugich odcinkach wymieniają tam asfalt i jest wahadełko :sad:

Zauważyłem, że sporo tam zwężeń ale na szczęście obyło się bez stania. S69 przetestowałem - piękna droga. Choć przyznam się, że górzysta okolica nie troszkę powstrzymuje przed szybką jazdą. Autostrada kojarzy mi się z płaskim terenem. Tutaj droga ekspresowa leci dość malowniczo i jakoś tak wolałem nie deptać za mocno choć projekt przewiduje dużą prędkość na tej drodze.

 

Niestety w Wiśle skoczyliśmy na pizze i w tym czasie jak się rozpadało to już lało do końca wycieczki :( Prawie już z auta nie wysiedliśmy ale podróż drogami górskimi była mimo deszczu bardzo przyjemna. Wyjechaliśmy z Bielska... i wyszło słońce :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suba. Mam prośbę :!: Czy ktoś z Was ma pożyczyć boxa dachowego w terminie od 29 lipca do 5 sierpnia do nadwozia typu kombi :!:

 

Mam taki. Nie jakiś markowy ale używam i jest OK! Jakby co to w tym terminie nie potrzbuje...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choć projekt przewiduje dużą prędkość na tej drodze.

Zgadza się, sprawdzone :cool: profile zakrętów są bardzo fajne ale leci się mocno w dół i zwykłym autem też czasami miałem opory bo nie wiadomo czy się wyhamuje :mrgreen: W Evo jazda tam z prędkościami 120-150 km/h to wielka przyjemność :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki. Nie jakiś markowy ale używam i jest OK! Jakby co to w tym terminie nie potrzbuje...

Suba Dyzio!! Dzięki, skorzystam-dogadamy się na jakimś spocie :grin: Jeszcze pytanie ,ilu litrowy jest ten box :?: pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ten czwartek odpadam bo jestem u znajomych, z resztą pogody chyba za bardzo nie będzie, w przyszły czwartek też mogę mieć problem bo będę pakował się na zawody (w piatek wyjeżdżam do Świeradowa) a jest z tym dużo roboty, ale może jakiś inny dzień w przyszłym tygodniu? Może poniedziałek albo środa ognicho u nas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest duży
Suba. To dobrze bo mam dużą rodzinę :!:
Zróbmy spota w Bielsku to Ci go pokaże
Teraz ma być u Was :!: :wink:
ale może jakiś inny dzień w przyszłym tygodniu? Może poniedziałek albo środa ognicho u nas ?
:lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...