Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

aflinta, dobrze byłoby się kiedyś spotkać, bo tematów do obgadania jest mnóstwo . Mam nadzieje, że kiedyś wpadniesz na jakiegoś spocika .

 

 

Dzięki Mark L.A. za rady natury technicznej Subaraka i gratuluje wiedzy

... czekaj tylko na spocie pojawi się ekspert aflinta ...

 

 

Wszystko oprócz hotess...

 

Oj stary, niedobrze .

 

Mam takiego plana ...

 

A gdyby tak na targach w Kielcach wyasfaltować placyk 5 na 5 metrów , postawić na nim dwie chromowane rurki i zaprosić kilka, kilkanaście kobitek najlepiej mistrzyń świata w tej dyscyplinie, no wiesz w jakiej ...

Zaprosić Mohammeda Bin Rashid Al Maktouma wraz z rodziną , schlać śliwowicą beskidzką z bielskiego polmosu i w odpowiedniej chwili , podsunąć mu do podpisu kontrakt na wyasfaltowanie całej kuli ziemskiej z pominięciem zbiorników wodnych tj strumyczków, rzek, jezior, mórz i oceanów .

 

Prowizja dla mnie .... za koncept jedyne 10% .

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asfaltom mówię stanowcze NIE !!! A gdzie szutry? Pytam się, no gdzie?
No właśnie, jak dla mnie mogą być piękne szutry zamiast asfaltu

 

... wszelkie zażalenia ... do prezesa Dyzia, proszę .

 

:mrgreen:

 

To kiedy robimy takie ognicho ?

... w jakiś czwartek może ??? Będziemy coś kombinować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w przyszły weekend? Wtedy zdaje sie Afilinta będzie w naszych okolicach :wink:

 

Ja w sobotę rano pojadę z rodzinką na Jurę (do Ojcowa) na wycieczkę ale wieczorem w sobotę i całą niedzielę będę u nas na miejscu :smile:

 

EDIT:

Śmialiśmy się na spocie z kocy grzewczych na sprincie w Tychach ale zobaczcie to o czym mówiłem - jazdę Marka:

http://www.youtube.com/watch?v=ZB9col37SlY

 

No i co Wy na to? Wiadomo że taką rajdóweczką z podtrzymaniem turbo, profi zawiasem i spiętymi dyframi to można szaleć do woli i nie oszczędzać sprzętu, ale trzeba przyznać że dobrze sobie koleś daje :twisted:

Zwróćcie uwagę jak dzięki podtrzymaniu turbo auto szybko odchodzi z nawrorów, szykan itp.

 

No i czy nie warto sobie popatrzeć? Ja nie mam nic przeciwko takim widokom w Tychach, i tak gościu ma licencję więc nie przeszkadza amatorom :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co Wy na to? Wiadomo że taką rajdóweczką z podtrzymaniem turbo, profi zawiasem i spiętymi dyframi to można szaleć do woli i nie oszczędzać sprzętu, ale trzeba przyznać że dobrze sobie koleś daje

 

No przyznaje ze to podtrzymanie turbo jest niesamowite, Sprawdzales jaki to ma wplyw na silnik ?

No i kiedy bedzie u Ciebie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam mieszane uczucia ;) Oczywiście trzeba przyznać, że Marek pojechał bardzo szybko, efektownie i zdecydowanie gość ogarnia temat :) I z jednej strony pojechał ostro, widać walkę i postawiony cel - OGIEŃ. A z drugiej strony większe wrażenie na mnie robi jazda, w której wyeliminowane zostały takie elementy jak zbieranie poboczy, podnoszenie opon, wyraźne cięcie po plenerze. Z punktu widzenia fotografa przejazd Marka był genialny - masę pięknych zdjęć można zrobić, bardzo efektowny przejazd. Z punktu widzenia kibica rajdowego to chyba jednak wolałbym czyściuteńki przejazd. :)

 

Co do podtrzymania turbo to jest to piekielnie dobre urządzenie. Widać wyraźnie różnicę. Swego czasu Mikołajczyk zrobił piękne czasy (chyba nawet wygrał). Bardzo mocno zhamowywał się do zakrętów i szykan ale dzięki podtrzymaniu i tak łoił pozostałych na odejściach :)

 

No i czy nie warto sobie popatrzeć? Ja nie mam nic przeciwko takim widokom w Tychach, i tak gościu ma licencję więc nie przeszkadza amatorom :cool:

Popatrzeć zawsze warto. Ale jest zmiana w regulaminie i nie ma już klasy Gość. Zawodnicy z licencją jadą tak jak amatorzy. Z jednej strony fajnie zobaczyć kilka profi rajdówek na amatorskiej pojeżdżawce - jest ciekawie. A z drugiej strony skoro mają kasiorkę to dlaczego przyjeżdżają trenować na Tychy ?? Niech zorganizują sobie trening, nawet na torze, ale nie w trakcie zawodów dla amatorów. Jest w regionie wielu kierowców, którzy nie chcą iść w profesjonalną karierę tylko pozostać w amatorce. Dajmy im szanse. Walka z N-grupowym autem jest niestety bardzo trudna nawet dla kierowców, którzy pięknie ogarniają temat.

 

Poruszę jeszcze temat obecności nie-ASO na sprintach. Od początku roku wykładają swoje reklamy, wielki park maszyn, ich samochód z reklamą zamyka każdy przejazd i ogólnie wszędzie ich widać. Ale od tamtego czasu wpisowe zamiast zostać obniżone to wzrosło to niebotycznych kwot. Skoro już na stałe wpisali się w krajobraz to mogliby przyczynić się do zmniejszenia wpisowego. No chyba, że to AZT wchłania dotację z nie-ASO. Ale wydaje mi się, że w klubie przestali przejmować się zawodnikami z chudszym portfelem. Po co skoro 4T z góry opłaciło 10 miejsc startowych. Żal mi chłopaków, którzy ścigają się tanimi autkami. Dla nich te kwoty stają się powoli zabójcze. Idąc tym kursem niebawem z rajdów amatorskich zrobi się rajd profesjonalny gdzie zacząć przygodę z rajdami będzie bardzo ciężko. To zawsze był drogi sport. Ale na amatorskich rajdach zawsze można było za normalne pieniądze spróbować swoich sił.

 

Ogólnie pozdrawiam gorąco i mam nadzieję, że uda mi się dotrzeć na spota na podbeskidzie - tym razem się nie udało, nawet do Ustronia nie pojechałem. Problemy rodzinne wzięły górę. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym razem się nie udało, nawet do Ustronia nie pojechałem. Problemy rodzinne wzięły górę.

Tiaaa ... siedzisz w chałupie i dziarasz szydełkiem świniacze do kluczyków, zamiast spotkać się z forumowiczami .

Wiem , rozumiem ... zbierasz kasę na Forka w dizzlu .

 

ps W końcu muszę Ci trochę pojechać, bo inaczej nigdy nie wpadniesz na spota :razz: .

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko oprócz hotess...

 

Oj stary, niedobrze .

 

Mam takiego plana ...

 

A gdyby tak na targach w Kielcach wyasfaltować placyk 5 na 5 metrów , postawić na nim dwie chromowane rurki i zaprosić kilka, kilkanaście kobitek najlepiej mistrzyń świata w tej dyscyplinie, no wiesz w jakiej ...

:

 

Niestety temat już ogarnięty + body painting czy jak się to pisze... :mrgreen: Szkoda, że nie przez nas... :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmialiśmy się na spocie z kocy grzewczych na sprincie w Tychach ale zobaczcie to o czym mówiłem - jazdę Marka:

http://www.youtube.com/watch?v=ZB9col37SlY

 

Ów Pan tym pieknym evokiem poleciał niczym Zły :twisted:

Zapiera dech w piersiach, prawie się czuje adrenalinę ...

 

A walory foto po prostu pierwsza klasa, ale by były foty :roll:

 

Siedzę w hoteliku przy końcówce trasy Sokolec-Kamionki gdzie za parę dni będzie elmot, i kurna chata, akurat w czwartek wracam do BB. Przeleci mi przed nosem :cry: Jak ktos będzie to niech porobi zdjęcia chociaż tyle bede widział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...