Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

JurasAno wiesz cena 10 tys - czyli tyle ile mi dawali to sory ale mnie nie interesuje - miałem dosć odbierania telefonów i słuchać ze ktoś sie chce zamienić na Golfa 3 lub jakąś CBR :evil:

 

Zima zbliża sie wielkimi krokami......wieć sam rozumiesz.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę z kolegą który jest szefem zabezpieczenia więc dowiem się co i jak, wypytam o fajne miejsca tak co by szybko i z uwagą było:).Odcinki są w okolicach Zwardonia więc jak co to po rajdzie można u Dyzia after party zrobić (weźcie sobie zapasowych kierowców:):)).

 

Jutro napiszę co i jak:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

satyr_bb, no niestety nie pojadę!

hercooles, ja z kolei myślałem, że Qba25 w tym samym czasie zorganizuje spota to było by idealne!

 

Też tak myślałem, ale niestety - nowa praca wyłączyła mnie z przyjemności na wrześniowe weekendy :( Nawet na Rajd Wisły chyba nie dam rady zajrzeć, choć praktycznie pod oknem będą mi jeździć... Fcuk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem, ale niestety - nowa praca wyłączyła mnie z przyjemności na wrześniowe weekendy :( Nawet na Rajd Wisły chyba nie dam rady zajrzeć, choć praktycznie pod oknem będą mi jeździć... Fcuk...

 

 

no to dupa :(

myśleliśmy że imprezkę u Ciebie połączymy z rajdem

 

a after party u Dyzia to dobry pomysł :mrgreen: doczołgam się od niego do domu :wink:

 

Dyzio, Zdzisek jak tam po wczoraj ?? to małe piwko zrobiło mi takiego smaka, że musiałem się dorobić w domu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noc, leśna nieoświetlona droga, mijam się z busem na zakręcie aż tu nagle wpadam w nieoznakowaną dziurę głębokości metra, która powstała na skutek podmycia jezdni . Huk masakryczny, dwie felgi i opony załatwione na amen . Kierownica przestawiona o jakieś 60 stopni, a co pod spodem to się okaże jutro jak wjadę na podnośnik . Policja, straż ... pomoc drogowa ,a jutro zabawa z urzędnikami w Miejskim Zarządzie Dróg i Mostów .

p1010148vb.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark L.A., ałłł, aż ciarki przechodzą. :| Mam nadzieję, że uda Ci się wywalczyć odszkodowanie za ten syf. Obawiam się, że zawias przód i tyl może byc zmasakrowany. No ale nie widziałem więc ciężko ocenić. Na podnośniku wszystko wyjdzie. Oby Legaś wrócił szybko do zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę Dyzio ;) Dzięki za pamięć. Na urodziny AGX sobie sprezęciłem niebawem zakładam.

Mark - współczucia. W Bielsku jest jeszcze jedna taka paskudna wyrwa na skarpowej jak się jedzie na parking pod zaporę. Też nagle nie ma drogi na przysłowiowym cięciu.

 

Pytanie : nie wiecie gdzie można w Bielsku po rozsądnych pieniądzach naprawić tapicerkę w fotelu bo coś mi gąbka wyszła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak:

Ja będę już od piątku na rajdzie bo będę z szefem zabezpieczenia.Jak się uda załatwić kase za paliwo to będę robił za kierowcę szefa zabezpieczenia na odcinku 1/4/7.

OS 1 jest bardzo fajny część os-u przez misto idzie jutro mam miec mapki! to przeskanuję.

Pierwszy przejazd jest cały czyli 14km drugi i trzeci są skrucone do 5 km z powodu 2 czy 3 wesel!!!!.Jutro napisze już jakiś plan.

http://wiadomosci.ox.pl/wiadomosc,13802,56-istebnianski-rajd-wisly.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...