Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat teraz leciał na TVP3 reportaż o Januszu... :cry:

Też oglądałem :!:

ale... kupilem Forda Focusa 2.0 "A" grupowego :) Po strojeniu ma 193 KM i 205 Nm ... wiec nie jest zle :)

Niech służy - fajny :!: :!:

Maly Sti życzenia urodzinowe na PW

 

-- 2 sie 2010, o 05:21 --

 

Tychy są 15go.

kurde melus akurat jadę do Zakopanego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel P. - dzieki :) tylko czemu dziwny wybor ?

W sensie że nie spodziewałem się akurat Focusa, myślałem raczej o jakimś małym zapieprzaczu typu Clio Maxi, C2R2, jakimś Saxo VTS. Focusów raczej nie spotyka się na drogach.

 

Ciekaw jestem jak będzie z utrzymaniem takiego auta, jeśli jest cały homologowany to części będą drogie, sądzę że części do Evo są tańsze ale oczywiście mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juras K - dzieki :)

rafis - dzieki :) tak jezdzilo po trasach RSMP :)

Marek - film poogladaj:

a na zywo troszke pozniej, wlasnie oddalem do mechanikow na grubszy przeglad i wymiane paru rzeczy :)

Pawel - tez tak myslalem, ale Focus jest pare razy lepiej wyposazony, wiec wzialem na ryzyko jego :) a co do cen czesci, to sa o wiele tansze niz do EVO, wierz mi :) (np. najlepsza tarcza hamulcowa do ST 170 - 250 zł :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek - film poogladaj:

 

Aaaa ... powiedz Ty mi taką rzecz: jak do Dyzia głodny przychodzisz, to Dyziek Ci zdjęcia swoich potraw pokazuje, filmy instruktażowe jak takie papu zrobić ???

Czy, po prostu kładzie żarcie przed Tobą, abyś się nasycił i w czasie późniejszym rachunek uregulował, ku pokrzepieniu firmy całej a prezesa w szczególności . :mrgreen:

 

I tak ma być .

 

Fotkom i filmikom mówimy stanowcze NIE !

Przyjedź Fordziną na następnego spota, trzeba go obadać .

Aaaaa ... pić piwka nie musisz, ku uciesze wątroby i inszych uczestników biesiady, dla których zostanie więcej . :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa ... pić piwka nie musisz, ku uciesze wątroby i inszych uczestników biesiady, dla których zostanie więcej .

Parking jest na noc zamykany i strzeżony...

:wink:

Taaa, przecież Zdzisek już to testował swoją ciężarówką. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa ... pić piwka nie musisz, ku uciesze wątroby i inszych uczestników biesiady, dla których zostanie więcej .

Parking jest na noc zamykany i strzeżony...

:wink:

Taaa, przecież Zdzisek już to testował swoją ciężarówką. :wink:

 

I nawet z ochroniarzem się zakumplował. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa ... pić piwka nie musisz, ku uciesze wątroby i inszych uczestników biesiady, dla których zostanie więcej .

Parking jest na noc zamykany i strzeżony...

:wink:

Taaa, przecież Zdzisek już to testował swoją ciężarówką. :wink:

 

I nawet z ochroniarzem się zakumplował. ;)

 

I na odjezdnym mogliśmy z podziwem zarejestrować, w jakim tempie zmienia biegi... :wink:

 

Przypomniało mi się: Kiedyś, "dawno, dawno temu, jak jeszcze na grubie dobrze zarabiali, a jo chodził do liceum", jeden z kolegów zaprosił na imprezę (bardzo) ładną koleżankę. Niestety, jakoś mu się tak na tej imprezie ululala, że głupio mu było, co też jej rodziciele powiedzą. No i zatrzymał się pod domem, oparł dziewczynę o drzwi, zadzwonił i chodu! Opowiadał, że nigdy wcześniej w tym tempie biegów nie zmieniał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pancin, ochroniarz jest OK :) Juz zdradzil ze mozna za darmo parkowac po prawej stronie od Dyzia, bo to podobno teren gdzie moga parkowac klienci Banku :)

Pawel P - moze chcesz takie dodatkowe felgi ze Slickami ?

 

dsc0082an.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Tutaj jest ogloszenie, gdyby cos:

viewtopic.php?f=16&t=135648&view=unread#unread

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...