Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

JurasAno wiesz cena 10 tys - czyli tyle ile mi dawali to sory ale mnie nie interesuje - miałem dosć odbierania telefonów i słuchać ze ktoś sie chce zamienić na Golfa 3 lub jakąś CBR :evil:

Skąd ja to znam... dałem sobie spokój po 2 miesiącach. Koleś zadzwonił że przyjedzie i bierze za 20k, jak przyjechał to dawał 16 (że niby tak ze mną uzgadniał) i jeszcze żebrał żebym mu oddał 200zł za paliwo skoro tutaj przyjechał.

Drugi agent błagał przy mnie swoją matkę żeby mu dołożyła 15k i mi wciskał słuchawkę żebym ją namówił.

Jeszcze jeden doszedł do wniosku że samochód za takie pieniądze jest po powodzi bo cena zbyt atrakcyjna.

Tak więc sprzedając Subaru trzeba mieć anielską cierpliwość bo idiotów nie brakuje. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ariel a nie chcesz sie zamienić - dam Ci kosiarkę, piłę spalinową i czajnik elektryczny.... o cholera to już będziesz musiał mi dopłacić :P . A tak poważnie to jak ja mam sprzedawać auto to jestem cały chory już tydzień wcześniej. bo to śrubka o 0.5 cm przesunięta no wszystko byle cenę zbić a telefony do nocy bo skoro chcesz sprzedać znaczy że jesteś dyspozycyjny jak lekarz na dyżurze. No i smsy jeszcze dochodzą. to jest dopiero zabawa nie? Przynajmniej masz piękne subaru w najładniejszej budzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i smsy jeszcze dochodzą. to jest dopiero zabawa nie?

Na smsy w stylu za 15 biorę go zaraz... odpisuje że nie chce mi się kątówką na pół go przecinać albo że nie chce mi się demontować silnika. :mrgreen:

Najgorsze są małolaty które chcą się tylko przejechać :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadam w nieoznakowaną dziurę głębokości metra

 

Polskie drogi qwa jego mac :!: :evil:

 

 

Szczere współczucia, choc jak wczoraj oglądałem "tvn" Turbo i niebieskiego STi-aja, który to we Warszafce "ciął równo z glebą" i zatrzymał się dopiero we... Wiśle, stwierdziłem- To jest PANZERWAGEN!! :wink:

Gowa do góry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe panowie - osttanio zadzownil do mnie gość ze za 15 bierze od reki - wiec mu mówię jak masz 15 to pożycz jeszcze 1 tys i możesz przyjechac to powiedział mi ze jestem nie powazny i odłożył telefon :shock:

ariel, jeszcze jak ktoś do Ciebie dzwoni i chce sie przejechać to rozumiem ale że moim dupowozem ohne turbo ktoś chce sie przejechac to mnie zupełnie dziwi - a też takie telefony mialem - chyba tylko na wydech lecą :mrgreen:

tak jak mówicie - powodzenia w sprzedaży Subaraków - masakra :)

 

-- 6 wrz 2010, o 18:23 --

 

aha - zpaomniałem dodać ze musze licznik podkręcić do jakichś 180 tys bo w moje przjechane 88 nikt nie wierzy :mrgreen: a ze auto zalane po powodzi to już w ogóle ściemniam ze sieci nie mam i strasznie przerywa w słuchawce :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A SWRT robi to w 12 minut, podjedź do nich i startuj 12go :)

Myślisz że jak mam polar z takim napisem to dostanę jakiś rabat ? :)

 

-- 7 wrz 2010, o 13:14 --

 

Na SMT musi być pilot na wyposażeniu czy nie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noc, leśna nieoświetlona droga, mijam się z busem na zakręcie aż tu nagle wpadam w nieoznakowaną dziurę głębokości metra, która powstała na skutek podmycia jezdni . Huk masakryczny, dwie felgi i opony załatwione na amen . Kierownica przestawiona o jakieś 60 stopni, a co pod spodem to się okaże jutro jak wjadę na podnośnik . Policja, straż ... pomoc drogowa ,a jutro zabawa z urzędnikami w Miejskim Zarządzie Dróg i Mostów .

 

czy to nie była droga z Wapienicy w stronę lotniska (nazywa się chyba Tartaczna a później Dębowiec) ??

 

tam jest identyczna podmyta dziura która była oznaczona pachołkami jakieś 1-2 m-ce temu a po jakimś czasie pachołki zniknęły a z dziurą nikt nic nie robił :(

wtedy zastanawiałem się kto pierwszy urwie w niej koło, szkoda, że padło na ciebie :roll:

 

walcz - powodzenia !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już coś z Wisełką? Kto, gdzie, o której? Jakaś lista?

Pare dni zostało, a w Sobotę o 6 rano pobódka. :wink:

 

 

Markus_SK, na oficjalnej stronie masz pełne info i listę zgłoszeń:

 

http://www.rajd-wisly.pl/?level=page&id ... 4b9fd700b8

 

Ja się wybieram na oes 1,4,7.

Poza tym rallyonline podało że Doskocz z Gryczyńskim jadą zerówką z 2B rally :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus_SK, na oficjalnej stronie masz pełne info i listę zgłoszeń:

 

Niemniej chodziło mi o to, czy spotykamy się przed rajdem w jednym miejscu i atakujemy w kilka Subaryn na OES-y. Będzie napewno to fajnie wyglądało, tyle słusznych aut w jednym miejscu. :idea:

 

Niech ktoś z Was miejscowych poda miejsce i czas, pod który reszta ZOBOWIĄZUJE się stawic.

 

P.S. Mam nadzieje, że zaproszenie na Grill(niekoniecznie) po rajdzie jest nadal aktualne :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noc, leśna nieoświetlona droga, mijam się z busem na zakręcie aż tu nagle wpadam w nieoznakowaną dziurę głębokości metra, która powstała na skutek podmycia jezdni . Huk masakryczny, dwie felgi i opony załatwione na amen . Kierownica przestawiona o jakieś 60 stopni, a co pod spodem to się okaże jutro jak wjadę na podnośnik . Policja, straż ... pomoc drogowa ,a jutro zabawa z urzędnikami w Miejskim Zarządzie Dróg i Mostów .

 

czy to nie była droga z Wapienicy w stronę lotniska (nazywa się chyba Tartaczna a później Dębowiec) ??

 

tam jest identyczna podmyta dziura która była oznaczona pachołkami jakieś 1-2 m-ce temu a po jakimś czasie pachołki zniknęły a z dziurą nikt nic nie robił :(

wtedy zastanawiałem się kto pierwszy urwie w niej koło, szkoda, że padło na ciebie :roll:

 

walcz - powodzenia !!

To ta dziura ul Skarpowa, czyli droga z Kamienicy do Wapiennicy .

Problem polega na tym , że dziura nie była oznakowana . Jadąc w nocy podczas deszczu nie miałem szans, żeby ją ominąć .

Teraz walczę z urzędasami ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ta dziura ul Skarpowa, czyli droga z Kamienicy do Wapiennicy .

Problem polega na tym , że dziura nie była oznakowana . Jadąc w nocy podczas deszczu nie miałem szans, żeby ją ominąć .

Teraz walczę z urzędasami ...

Oooo, paskudna dziura, współczuję, jeżdżę tam kilka razy w tygodniu więc znam temat...

 

Jeszcze większa dziura jest jak się jedzie od lotniska do Karpackiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie dziury to sam też wiele razy się zastanawiałem kiedy ktoś tam wpadnie i zaczną coś z tym robić . Przykro mi Mark. Ale daj im tam w dupę żeby to zrobili.

 

Ariel - niestety nie masz do końca racji. Jak byś zwrócił uwagę to rajd wraca coraz bardziej na stare trasy. Owszem pierwsze odrodzenie rajdu było po nudnych drogach w mazańcowicach i czechowicach, ale teraz to już rejony Wisły, Zwardonia itp. Więc piękne tereny. Dwa: Lancera czy Subaru jak chcesz spotkać na rajdzie RPP - to tylko goście. Chłopaki jadący w pucharze to auta jak Honda Type-r, C2 itp. Warto puchar pooglądać bo jest lepiej obłożony niż RSMP. Nie będę Cie przekonywał na siłę ale nie pojedziesz nie zobaczysz. Warto być na 1 oesie bo na 2 często już połowy stawki nie ma ;).

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...