Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Bartolo, musisz kiedyś pojechać w moich zawodach - na pewno nie pożałujesz, za 2 tygodnie jest Brenna wiec masz blisko :wink:

 

widzisz ja dopiero teraz to doczytałem :(

 

przeglądam właśnie forum EMTB i nie powiem ... kuszące :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel P - moze chcesz takie dodatkowe felgi ze Slickami ?

Dzięki, ale właśnie kupiłem koła z Evo IX ze zwykłymi oponami, slicki zakupię w przyszłym roku.

 

a co do cen czesci, to sa o wiele tansze niz do EVO, wierz mi :) (np. najlepsza tarcza hamulcowa do ST 170 - 250 zł :) )

Ale ST to nie rajdówka, to tak jakbyś hamulce z Lancera Ralliart wrzucił do modowanego Evo.

A co z homologacją takich cześci np. z Focusa ST lub RS ?

 

Dlatego, że w ten Paweł siedzi na rajdzie w Brennej .

Dzięks że myślicie o mnie :lol:

 

widzisz ja dopiero teraz to doczytałem :(

przeglądam właśnie forum EMTB i nie powiem ... kuszące :twisted:

No to wpadaj a nie marudź 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel P - moze chcesz takie dodatkowe felgi ze Slickami ?

Dzięki, ale właśnie kupiłem koła z Evo IX ze zwykłymi oponami, slicki zakupię w przyszłym roku.

 

a co do cen czesci, to sa o wiele tansze niz do EVO, wierz mi :) (np. najlepsza tarcza hamulcowa do ST 170 - 250 zł :) )

Ale ST to nie rajdówka, to tak jakbyś hamulce z Lancera Ralliart wrzucił do modowanego Evo.

A co z homologacją takich cześci np. z Focusa ST lub RS ?

 

 

 

Pawle... grubo sie mylisz :) Nie gniewaj sie ale.... nawet Ford Focus ST jest rajdowka... tutaj masz link, poczytaj:

http://www.fia.com/sport/homologations/ ... itain.html

 

A co do tarcz.... kupilem TRW za 200 zł, do tego klocki Ferodo DS 3000, ktore kosztuja ok. 650 zł - taki zestaw wystarczy do rajdowki, uwierz mi :) Nawet Hondy TypeR (rajdowki) jezdza na takich tarczach w rajdach... wiec daja rady :)

Co do czesci, to w grupie "A" - a taka wlasnie ja mam, mozna stosowac rozne inne tarcze, klocki, poloski z RS, ST itp.... sa homologowane, wiec jest pole do popisu...

Po drugie - nie porownuj EVO do Focusa.. prosze Cie :) Jak tylko kiedys sie spotkamy, przewioze Cie... zobaczymy co powiesz :)

Pozdrawiam wszystkich, ja w nocy jade na rajd Rzeszowski :) hej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chcąc nie chcąc przy czwartku odbyłsię mini spot pod egidą "grilla" ;-)

Pozdrawiam uczestników: Marka_L.A, Zdziska, no i najważniejszego spotowicza z racji, że jest tuż przed utratą swobody! ;-) Cichaczu!!!

 

Na skos Jaśku! HEJ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cichaczu, trzymamy kciuki ! Nie uciekaj spod ołtarza !

:mrgreen:

 

 

 

I fotki młodej pary chcemy zobaczyć, naturliśjawol .

 

PS Jeżeli po sobocie śjakaś butelczyna weselnej łokowitki się ostanie, to chętnie się nią zaopiekujemy na następnym spocie alkoholowym, ku zdrowotności i pomyślności Młodej Pary .

 

PS2 ... ale z kokardką musi być . :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę w czwartek, znowu walnę jakieś miodowe pifffko :D

 

Pawle... grubo sie mylisz :) Nie gniewaj sie ale.... nawet Ford Focus ST jest rajdowka... tutaj masz link, poczytaj:

http://www.fia.com/sport/homologations/ ... itain.html

 

A co do tarcz.... kupilem TRW za 200 zł, do tego klocki Ferodo DS 3000, ktore kosztuja ok. 650 zł - taki zestaw wystarczy do rajdowki, uwierz mi :) Nawet Hondy TypeR (rajdowki) jezdza na takich tarczach w rajdach... wiec daja rady :)

Co do czesci, to w grupie "A" - a taka wlasnie ja mam, mozna stosowac rozne inne tarcze, klocki, poloski z RS, ST itp.... sa homologowane, wiec jest pole do popisu...

Spoko, nie gniewam się, po prostu nie mam wiedzy, wydaje mi się że tarcze za 200 PLN to shit ale jak mówisz mylę się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpatrzony w niebo właśnie wróciłem do domku, lecz żadna gwiazda na ziemie nie spadła . :(

 

No to z marzeń nici ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzięki za spota i Zdzisek, pochwal się nocnymi łowami .

 

 

jest szansa jeszcze dziś podobno :D

 

pozdrowienia dla wszystkich.

Możliwe Dyzio że odwiedzę dziś ten Twój sławny już na cały świat grillbar :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpatrzony w niebo właśnie wróciłem do domku, lecz żadna gwiazda na ziemie nie spadła . :(

 

No to z marzeń nici ...

 

 

Dzięki za spota i Zdzisek, pochwal się nocnymi łowami .

 

 

Witajcie, cos tam porobilem, ale slabe byly... oto efekt:

 

perseidy.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

perseidy2.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

 

Dzieki za spota, fajnie bylo sie znowu z Wami spotkac !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma czas w tą niedzielę 22.08 na szybki wypad z BB do Szczyrku? Moglibyśmy pilnować tyły w eskorcie - http://www.podzapora.pl/zlot/szczyrk.html

 

O Januszu chyba każdy w Polsce słyszał - kto nie wie o co biega niech wygoogluje - Ja jadę napewno - bez szaleństw :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...