Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Juras,świetnie,że jesteś zadowolony ale nie wiem czy miałeś okazje pojeździć na LM-25 . To opona ,niestety już wycofana z produkcji Bridgestona, która bije po dupie wszelką konkurencję . Na magazynie jest jeszcze kilka sztuk z 2008 r.w cenie ok 260 pln netto .

 

Forumowicze z Podbeskidzia, zanim kupicie jakąkolwiek oponę ...piszcie do mnie PW .

 

Po co przepłacać ???

 

 

Siemka, Marku w jakim rozmiarze jest ten kapeć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzio, tu : http://en.wikipedia.org/wiki/Subaru_EJ_engine masz wszystko o EJ-cikach, czyli Subarowych serduszkach .

 

Elek, o ile się nie mylę to 205/55/16 . Jutro będę się widział z Markiem i dowiem się o ceny wszystkich LM-25, które są na magazynie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić solidną firmę z Bielska i okolic do obszycia deski alcantarą ??

Kiedyś robiłem kierownicę na życiweckiej ale może coś ciekawszego zaproponujecie :)

 

Nie kojarzę firmy obszywającej, ale flokującą jak najbardziej...

już znalazłem na Pawiej, muszę się tylko zastanowić czy różnica w trwałości między flokiem a alcantarą uzasadnia wydatek 2k :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mont, napisz do Forumowicza sasiadek bb i wszystko bedzie jasne. Mozliwe tez , ze za dobre pieniadze sobie deske wyryktujesz .

 

Co do cen opon zimowych, musicie poczekac az do piatku .

 

Jako ciekawostke powiem, ze beda Pirellki Carvingi do kolcowania za dobre pieniadze . Kolec ... 1 pln .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też. Gdybym wiedział, że mnie w Tescu na warszawskiej 2,5 godz. potrzymają, to bym wpadł. Cholernie głodny byłem i Twój grill kilkakrotnie przeszedł mi przez myśl.

Ja już niestety po urlopie, więc na Ślonsku. Jakiś termin konkretny, czy czekamy do Rajdu Wisły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bractwo z Podbeskidzia, pochwalcie mnie szczęśliwego lub zlinczujcie mnie głupca.

Kupiłem do swojego robaka felgi 16 cali za 1000pln. Felgi są ponoc mało używane, w ekstra stanie(orygninał Subaru).

Kupiłem je od gościa, którego poznałem przypadkowo na Rajdzie Krakowskim, który był z ojcem Matiego Tutaja, który to wygrał N-kę.

Sprzedający felgi, kiedyś sprowadził rocznego WRX-a z USA po gradobiciu z bardzo niskim przebiegiem, założył 17 calówki, a te powędrowały do piwnicy aż do dzisiaj.

Acha, do tego dożucił mi dwie 5 milimetrowe opony 205/55 16 Conti.

 

Wiem, to nie konfesjnał, ale mimo wszystko proszę o łagodny osąd. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus głupio byłoby nie pochwalić :mrgreen:

Gratulację ale jakbyś jeszcze fotki wrzucił to byłoby całkiem miodzio :D

Ja też wrzuce dzisiaj jakies fotki bo WRX został zglebowany i ma nowe 18" kółka... i jest zajebiście ....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

twardo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...