Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Był ktoś na rajdzie Wisły???

 

Również byłem, przemokłem do suchej nitki.

 

Bardzo trudny rajd, toteż na Oleckach co chwila ktoś musiał walczyc, żeby nie wyleciec zza drogę. Niektórym się nie udało i pomoc kibiców była konieczna :mrgreen:

 

Szkoda tylko, że 5 odcinek został odwołany. W strugach deszczu szedłem ponad 3km tylko po to, żeby zobaczyc parę aut i...ambulans, straż i policję... Ale takie są rajdy, nie ma co narzekac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Water splash był genialny chłopaki latali po polu jak na sankach. Genialnie wyszedł z tego Jurek Tomaszczyk rewela. Gdzie stałeś Markus na odwołanym oesie?? Ja byłem przy mostku gdzie Sobocień wywalił ładą na 1 pętli.Janik koło nas szedł możliwą bombą a później wydzwonił w kupę drewna 1km dalej. Ogólnie całkiem fajny rajd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na youtube są filmiki, szkoda, że mnie tam nie było :(

Na 5 OS-ie byłem koło mostku, ok. 45min przed startem ,ale potem się wróciłem wyżej tam gdzie stały takie dwie kamerki(ostry prawy, trochę prostej).

Co do Tomaszczyka, to ludzie z którymi stałem na odcinkach i, którzy go znają mówili, że to gorąca głowa i napewno poleci tutaj ogniem. Nie pomylili się. Nawet drzewo, które mu się "odcisnęło" na tyle Hondy mu nie straszne widac. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie temat powraca przed zimą. Potrzebuję się zaopatrzyć w gumy na 16" ale jak najwęższe. Czy ktoś jest mi w stanie polecić coś odpowiedniego za rozsądne pieniądze - mogą być nawet nalewki - a i tego nie wiem gdzie szukać. Jak idę do oponiarzy to od razu chcą mi sprzedać nówki. A ja chcę się trochę pomścić na gumach.

pomożecie ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są na magazynie jeszcze 4 szt Blizzak LM 25 205/55/16 , cena ok 200 pln .

 

Kto chce ?

Mark a masz dojście do Potenza RE070 225/45/17 ? Bo chce kupić takie coś na lato.

 

Widzę, że prze...trzeźwiałeś i zostawiasz WRX-a w domu . :P

Po niedzieli dam Ci znać ile te zabawki będą boleć ... finansowo .

 

Ale, że osso chodzi ze Zdziskiem ? 18-naście wreszcie skończył ?

No to się będzie wreszcie z nami mógł napić . :P

 

:mrgreen:

 

Qba25, wyślij mi CV Ani na skrzynkę .Nic nie obiecuję, ale czasem znajomi pytają się o kogoś "swojego" do firmy .

 

-- 18 wrz 2010, o 02:58 --

 

Markus_SK, przeca się lato jeszcze nie skończyło .

Co Cię dokładnie interesuje ?

 

-- 18 wrz 2010, o 03:03 --

 

Acha ... zapomniałbym ... RA trafiło dzisiaj do lakiernika i komora silnika będzie malowana .

W przyszłym tygodniu albo w następnym będę jechał do Dzierżoniowa .

Prawe chyba będzie wolne . Są chętni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...