Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero teraz uporałem się lustrem

Lustereczko powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy w świecie...

:mrgreen:

byłbym niepełnowartościowym uczestnikiem

Byłbyś gdybyś przjechał Tico i bez nogi...

8)

Był ktoś ze Skoczowa

Tak! Wycieczka szkolna w BWA!

:wink:

Za to z Katowic byli

Najwięksi twardziele!!!

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

niedawno przeprowadziłem się do bielska :) i mam pytanie, ponieważ mam ostatnio mały problem z subaru: na zimnym silniku kultura pacy silnika na wolnym obrotach jest słaba, tzn pracuje bardzo nierówno, czasami faluje na obrotach, a czasami tylko przy wysprzęglaniu obroty "nurkują" za nisko i potem wracają na właściwy poziom. Po rozgrzaniu wszystko zanika, ogólnie nie ma znaczenia czy jadę na benzynie czy na LPG. Świece są wymienione, silnik krokowy parę miesięcy był czyszczony i wydaje mi się że jest ok. Pozostają kable i cewka. i moje pytanie brzmi czy można się z kimś zgadać z bielska kto też jeździ na EJ20 i na zimnym silniku przełożyłbym kable odpalił subaru i zobaczył jak chodzi? bo kupie kable za 250zł i może się okazać że to nie one a np coś z cewką jest.

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak przepływka też może być, ale silnik w subaru się szybko grzeje więc na razie trudno zlokalizować usterkę :/

shrekair - przepływkę do słoika z benzynką ekstrakcyjną jak pisza chłopaki wczesniej i powinno być git, też tak miałem i po wyczyszczeniu przeszło. Po wyczyszczeniu może Ci się zaświecić CE ale po resecie wszystko gra.

Możesz jeszcze sprawdzić czy obroty nie skaczą jak jest włączony nawiew przedniej szyby, spróbuj wyłączyć i poobserwuj co się dzieje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...