Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Bartollo dalej decha :?:

 

jaasne :mrgreen::mrgreen: chociaż plan jest żeby tej zimy pouczyć się na nartach, bo nigdy nie próbowałem a chce zacząć na skitourach chodzić :wink:

 

 

A teraz z innej beczki... jako że idzie zima :D Jeździ ktoś na czymś :?:

Bartollo dalej decha :?:

 

Ja też snowboard, na pewno się dogadamy na jakiś wspólny wypad..

 

na pewno :twisted: jak tylko śnieg dopisuje to staram się przynajmniej raz na tydzień podjechać np do Szcyrku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juras K, tak jak pisałem wczesniej - miałem dosyć wysłuchiwania smutków pseudo kupujących to raz a dwa ze w miedzyczasie totalnie przypadkiem znalazł sie kupiec na moje drugie autko wiec tamto poszło a Subar został :mrgreen:

Powiem nieskromnie ze czekam na zime i bardzo mnie to cieszy. :mrgreen:

idąc za ciosem - ubezpieczyłem bestię na rok, zrobiłem przegląd, wymieniłem rozrząd :cry: płyny oleje klocki tarcze i wten oto sposób mój budżet został uszczuplony o jakieś 3,5 tys :cry:

no ale teraz nie ma obaw o furkę - wsyztsko pozmieniane i można smigać :D no i sprzedawać sie nie opłaci bo nikt za to nie wróci ba! powiem wiecej ! wg pseudo kupujacych - po tych zabiegach które poczyniłem - na pewno nie jest wart 10 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg pseudo kupujacych - po tych zabiegach które poczyniłem - na pewno nie jest wart 10 tys.

 

Bo oni myślą, że zużyte części na pewno zastąpiłeś jeszcze bardziej zużytymi i jak nie opuścisz jeszcze 15% to jadą zaraz do wioski obok bo tam mają lepszego na oku. :x :evil:

 

Jak sprzedawałem Corollkę to tez miałem paru takich znawców od których kolejne połączenia telefoniczne odrzucałem bo ręce opadały z jakimi propozycjami wyskakiwali :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juras K

wymieniłem rozrząd :cry: płyny oleje klocki tarcze i wten oto sposób mój budżet został uszczuplony o jakieś 3,5 tys :cry:

 

i ty jeszcze za części płacisz ?? :mrgreen::mrgreen:

się porobiło :roll:

 

Zdzisek mówiłeś o dobrych/tanich zimówkach, co to było ??

chyba zrobię sobie komplet na przód na stalówkach dodatkowy i zakolcuje - będą czekać w bagażniku na dogodne warunki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juras K

wymieniłem rozrząd :cry: płyny oleje klocki tarcze i wten oto sposób mój budżet został uszczuplony o jakieś 3,5 tys :cry:

 

i ty jeszcze za części płacisz ?? :mrgreen::mrgreen:

się porobiło :roll:

 

Zdzisek mówiłeś o dobrych/tanich zimówkach, co to było ??

chyba zrobię sobie komplet na przód na stalówkach dodatkowy i zakolcuje - będą czekać w bagażniku na dogodne warunki :twisted:

 

 

ano wiesz mi 60 % rabatu na cześci rozrzad i te inne bzdety są drogie - jak również robocizna bo byle "Pan mietek z saszetką pod ręką" nie tknie sie boxera (alebo ja sie mu nie dam tknać)

 

a Kolce tylko 4 - wiem co mówie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla zainteresowanych ----> http://img839.imageshack.us/gal.php?g=dsc00093y.jpg

 

i po co tyle szukałem auta bezwypadkowego, skoro pojeździłem nim 8 miesięcy...

 

hej

wiecie może jaki rozmiar tarczy kryje się pod felgami tego auta?

szukam felg 15" na zimę, a wybór lichy --> założyłem dwutłoczkowy zacisk Tokico + tarczę 294 mm

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juras K, Pozdrawiam Twoją familię po raz kolejny widzianą "na Skoczowie" w pięknej furze...

...zawsze chcę pomachać ale nigdy nie widzę Ciebie za sterem.... :D

Żona dzisiaj jeżdziła ale pomachać możesz :mrgreen:

 

Pytanie jeszcze czym będzie machał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juras K, tak jak pisałem wczesniej - miałem dosyć wysłuchiwania smutków pseudo kupujących to raz a dwa ze w miedzyczasie totalnie przypadkiem znalazł sie kupiec na moje drugie autko wiec tamto poszło a Subar został :mrgreen:

Powiem nieskromnie ze czekam na zime i bardzo mnie to cieszy. :mrgreen:

idąc za ciosem - ubezpieczyłem bestię na rok, zrobiłem przegląd, wymieniłem rozrząd :cry: płyny oleje klocki tarcze i wten oto sposób mój budżet został uszczuplony o jakieś 3,5 tys :cry:

no ale teraz nie ma obaw o furkę - wsyztsko pozmieniane i można smigać :D no i sprzedawać sie nie opłaci bo nikt za to nie wróci ba! powiem wiecej ! wg pseudo kupujacych - po tych zabiegach które poczyniłem - na pewno nie jest wart 10 tys.

Gratulacje pomyślnego roztrzygnięcia i pozostawienia jedynego właściwego auta :!: :!: :!:

 

PS:

Mi też na PW napisz namiary pls

 

-- 13 paź 2010, o 17:43 --

 

 

Ten gość to sobie chyba wziął do serca za mocno tekst że "musi być pierdolnięcie" i pojechał po całości !!! Po prostu szał :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...