Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Ja często mijam się z Lanosem STI niebieskim w Pisarzowicach. W niedziele znowu była mijanka ale kierowca chyba nie w temacie jeśli chodzi o kiwajkę :mrgreen:

A w niedzielę koło makro jechałem za czarnym WRXem na bielskich blachach ale to chyba nikt z forum :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, na głównym sie przywitałem teraz pora tutaj, Co prawda nie Subaru a Toyota...chociaż kusi bardzo, tym bardziej widząc ile tego w mieście (a może bardziej słysząc) - po Stojałowskiego najbardziej.

 

Poczytałem wątek o malowaniu proszkowym felg, a najwięcej tam warsztatów ze stolicy, czy jest gdzieś w BB - lub bliskiej okolicy - serwis co pomaluje felgi? Podobno w Bystrej gdzieś takowy sie znajduje - przynajmniej taką info dostałem na myjnii przy Tesco - korzystał ktoś z was?

 

Pozdraiwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest gdzieś w BB - lub bliskiej okolicy - serwis co pomaluje felgi? Podobno w Bystrej gdzieś takowy sie znajduje - przynajmniej taką info dostałem na myjnii przy Tesco - korzystał ktoś z was?

Witaj, ja mam gościa, który piaskuje i maluje felgi (robiłem u niego zimowe koła w sierpniu, wyglądają cool), robi to w domu w Jaworzu, jak będziesz chciał to dam Ci kontakt do niego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel_P kiwka z mojej strony była ale w czarnym nie wiem czy mnie zauważyłeś... :mrgreen:

 

wyprzedziłeś mnie dzisiaj koło 16:15 na podjeździe z Wapienicy w stronę lotniska/Kamienicy (200 metrów przed dziurą o nazwie "Mark LA" 8) )

 

oczywiście ja na dwóch kółkach :mrgreen::mrgreen: ubłocony jak świnia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyprzedziłeś mnie dzisiaj koło 16:15 na podjeździe z Wapienicy w stronę lotniska/Kamienicy (200 metrów przed dziurą o nazwie "Mark LA" 8) )

 

oczywiście ja na dwóch kółkach :mrgreen::mrgreen: ubłocony jak świnia :P

heh, szkoda że Cię nie poznałem :oops: ale kulturalnie jechałem co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie powinienem to napisać w tegesie, ale co mi tam...

Poszukiwaliśmy dla Ani jakiegoś taniego i niezawodnego wozidełka na dojazdy do pracy. Mnie cichutko marzył się jakiś pojazd mający zadatki na klasyka, ale bałem się, że mojej Ani się do tego nie przekona. Wczoraj jeździliśmy po okolicy, oglądając wystawione samochody i w końcu okazało się, że w najlepszym stanie było coś takiego:

 

Proszę Państwa, oto on: Golf II GT Specjal

 

Wiem, że kierowcy tych pojazdów kojarzeni są z ubraniami i obuwiem sportowym, ale co mi tam. Tego egzemplarza nikt nie zdążył zwieśniaczyć: sportowe siedzenia, oryginalne felgi i lekko przyciemnione tylne lampy, ori lakier (praktycznie bez rdzy, jedynie trochę koło wlewu benzyny), w zasadzie żadnych "bajerów" podnoszących wagę auta poza szyberdachem. Urzekł mnie tym, że jako jedyny (z pojazdów, które oglądaliśmy), daje poczuć, że ma silniczek 1,8.

 

Nie jest doskonały: niedomagania elektryki (coś z wycieraczkami, alternatorem), ale za to ceny mnie zabiły: lampy przednie od 20zł/szt, klamki 8zł/szt, grill 100 zł Mniej, niż "nic" do subaru.

 

Największym problemem jest brak wspomagania, w połączeniu z kołami 15 calowymi, sportowym zawiasem i oponami 195 na niskim profilu - trzyma się w zakręcie, ale trzeba nieźle panować nad kierownicą... W każdy razie moja Ania nie jest zachwycona Trzeba będzie chyba pomyśleć o założeniu wspomagania...*

 

*Wspomaganie W sportowym klasyku? Na siłownię i tyle

 

 

arghpicard.jpg

 

mamtalentchylinskajuryz.jpg

 

bawol708obrazkypl.jpg

 

e3fd2cc300080ccc49d1664.jpg

 

jacykowkapelusik413.jpg

 

568ohmygod.jpg

 

47630119278337457abp.jpg

 

4c8d6702353290f17b1c2c5.jpg

 

f1fccbfa0028024547401b2.jpg

 

hitlerce.jpg

 

z3077490g.jpg

 

bloki.jpg

 

z5413483x.jpg

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, szkoda że Cię nie poznałem :oops: ale kulturalnie jechałem co?

 

aż za bardzo bo zauważyłem Cię dopiero jak mnie minąłeś :wink: - wcześniej zero huku albo chociaż pisku opon :roll:

 

 

 

Kupie BOVa który brzmi dokładnie tak

:D:D :mrgreen::mrgreen:

 

Zdziskowy BOV z Evki tak chodził ... prawie :mrgreen:

 

Mark LA [moderator czuwa]... mnie :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż za bardzo bo zauważyłem Cię dopiero jak mnie minąłeś :wink: - wcześniej zero huku albo chociaż pisku opon :roll:

heh, no taki cichy wydech mam :oops: normalnie tam jeżdżę szybciej zwłaszcza ok. 6.30 jak zawożę rano synka do teściowej ale po 16.00 jest tam już spory ruch i jest ciasno, a poza tym zawsze zwalniam przy rowerzystach i kulturalnie dużym łukiem ich omijam :wink:

 

Kiedy mi wreszcie autko pokażesz ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy mi wreszcie autko pokażesz ???

 

kiedy masz czas ?? podjadę ;) albo u Dyźka na chwilkę się spotniemy :mrgreen:

teraz długi weekend i raczej nic konkretnie nie planowałem poza modłami o bezdeszczową pogodę w celach czysto rowerowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo ten placyk jest koło giełdy!

 

Marek!!! 8) :mrgreen:

sorry, ja w bielsku mieszkam niecałe 2 miesiące, wcześniej tylko byłem tutaj przejazdem :/ nie znam go dobrze....

 

ale żeby dobrze sprawdzić ten placyk to raczej trzeba tam pojechać w godzinach, kiedy będzie mało świadków naszego testowania :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qba25, cały czas czekam na Twoja ripostę . Widzisz jak nudno się zrobiło na Forumie , tylko bla-blanie i nic więcej. Nawet Matka już nic nie pisze ...

Może w tym wątku coś się będzie działo ciekawego .

Dopiernicz mi coś z grubej rury, bo tu nuuuuudą wali, że aż przykro .

 

A kolor Golfa zawsze można zmienić i wspomaganie założyć ...

:wink:

 

Przecież wiesz , że Cie kocham .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qba25, cały czas czekam na Twoja ripostę . Widzisz jak nudno się zrobiło na Forumie , tylko bla-blanie i nic więcej. Nawet Matka już nic nie pisze ...

Może w tym wątku coś się będzie działo ciekawego .

Dopiernicz mi coś z grubej rury, bo tu nuuuuudą wali, że aż przykro .

 

A kolor Golfa zawsze można zmienić i wspomaganie założyć ...

:wink:

 

Przecież wiesz , że Cie kocham .

 

Ależ ja się uśmiałem setnie czytając Twój post! Chętnie bym odpowiedział... ale się z czasem nie wyrabiam, bo jak nie okoliczności okołoremontowe, to dłubanie przy golfie (no nie jest to subaru :mrgreen: ).

 

Dyziowi już zdążyłem powiedzieć: http://cis-cieszyn.pl/index.php?option= ... a&Itemid=3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...