Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

ktoś od was jest "sławny"? :P SCI?

 

http://kwejk.pl/obrazek/2364521/cos-poszlo-nie-tak.html

 

mnie akurat bardziej zainteresowało, że Crono nic sie nie stało :P

To mój kuzyn.! Ogarnia subaru ale tam było ciasno i mu nie pykło.! Na Festiwalowych był 12-ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juras pozdrów  ;)  znaczy gif głównie służy jako reklamówka OZ Crono :P

Ange, dzięki, ale nie bede robić siary, mam zbyt zgnite ćwiartki ,ale moge dać znać kumplowi od Supry JZA70. Tak J, już jest JZ na pokładzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ange, dzięki, ale nie bede robić siary, mam zbyt zgnite ćwiartki

Cichaj... moje są nie tylko zgnite, ale i bok mam cały przeciągnięty po bramie, a jadę... z tyłu stanę... "mój" nowy wóz prawie na pewno nie zdąży na SCP, wczoraj się dowiedziałem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matiz sam widzisz  :) zabieraj znajomych i jedz z nami również - na tyłach nikt nie zwróci uwagi na wady niektórych samochodów ;)

Ważne że jest okazja się spotkać i imprezować  :D w tym roku sporo osób nocuje na lotnisku  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na spocie u Jurasa ktoś powiedział, że przydałaby się aplikacja na androida do zliczania czasu przejazdu okrążenia z listą kierowców. Taka aplikacja już powstała, ale wymaga jeszcze dopracowania :) więc jak ktoś jest chętny to zapraszam do testowania i ewentualne niedociągnięcia zostaną wyeliminowane :) Jeżeli chcecie to mogę Wam udostępnić kod programu :)

Race.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam w dniu 12.07.2015 roku (niedziela) na godz. 13.00 w Bielsku-Białej na parking Tesco przy ul. Warszawskiej  :)

gdzie odbędzie się spotkanie fanów japońskiej motoryzacji a następnie na ognisko

w chatce mieszczącej się za kościółkiem przy ul. Cisowej w Jaworzu Nałężu.
Przypominam żeby wcześniej zadbać o prowiant na ognisko  :) 
Serdecznie wszystkich zapraszam  :)

 

Ja będę :D  - ktoś sie wybiera? 

Edytowane przez Ange ou Demon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za spotkanie - piękne japońce w niedziele pojawiły się pod Tesco w BB :)

 

Przypominam, że wybieramy się na SCP w Katowicach ! W chwili obecnej wpłat dokonało już około 60 osób !

 

Zapraszam w sektor fanów japońskiej motoryzacji  :D

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ange powiedz mi gdzie znajdę info na temat SCP i wybrania się z wami na ten event ? :) Przejrzałem parę stron wstecz lecz nic nie znalazłem. Czy to na forum JCP ? 

Forum JCP, tam znajdziesz listę chętnych i wpłaty ;)

Powitać w gronie forumowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dzięki jeszcze konkretnie na 100% nie wiem czy uda mi się na scp śmignąć ale będę się starał i oczywiście najlepiej w gronie Subarek ;) 


Sorry z góry za multiposta ale to taka propozycja mini spota spotkania się i sprawienia niespodzianki dwojgu użytkowników tego forum i miłośników Subaru :) a więc do rzeczy cytuje posta kolegi z grupy subaru na facebook'u : 

"Witam Panie i Panowie. Dnia 18 lipca dwójka z forumowiczów bierze ślub w miejscowości Roczyny koło Andrychowa, potem spod koscioła przejazd do Wieprza (woj. małopolskie). Godz 16. Wiadomo, pojazd do ślubu to Subaru. Wszyscy chętni zapraszam do uczestniczenia w swoich samochodach, czym więcej subaru tym lepiej. Wszystkich chętnych zapraszam 

Emotikon smile

 w razie pytań, pisać na priv. Pozdrawiam"

Fajnie by było jak by ktoś się pojawił z grupy podbeskidzia :) później napisze na spotkaniach na razie piszę tu :) Kontakt można na pw tutaj lub na facebook'u z użytkownikiem Łukasz Rożek lub ewentualnie ja Krzysiek Dziadecki. Zapraszamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...