Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Pablito 79 my z Magdą zrobiliśmy 10 przejazdów mierzonych a dlaczego jest tak mało naszego subaru to tylko pytanie do autorów filmów. Być może czystych przejazdów nie publikują a nasze takie były w 95% :D:thumbup::book: trening przed plejadami zaliczony :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA: Ktoś zna, kojarzy samochód/właściciela ?

 

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5968460949&ref=last-visited

Kolor jest niewłaściwy :P

Wybitnie nie mam szczęścia jeżeli chodzi o zakup Subaru. Rok temu spóźniłem się jeden dzień, dziś sprzedający się rozmyślił i nie chce sprzedać. :P

Faktycznie jakiś pechowy jesteś :P ale powodzenia w dalszym szukaniu :) ja od pół roku nie mogę znaleźć niczego ciekawego, a szukam nie tylko Subaru :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kolor jest niewłaściwy :P

 

 

Kolor padaka

To jest najlepszy kolor !!! Zawsze chciałem wiśnie. Zresztą wystarczy wspomnieć Forestera. Rzadki, szybki i szczęśliwy. ;)

 

 

 

Tomek a Ty w koncu STI szukasz czy WRX-a?

Jest mi już wszystko jedno. Auto ma być zdrowe i możliwie najbliżej serii. Dopuszczam ingerencję w postaci poprawki UPG i jakieś drobne zmiany, ale raczej nie w silnik. Auto ma jeździć na Pb98.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem zdania, że lepiej miec STI, koszty użytkowania podobne, a jednak jazda zupełnie inna.

 

Tylko jak mozna wyczytać w temacie na głównej stronie sti seria staje sie autem kolekcjonerskim.

 

Tylko szukasz hawka? To jeszcze podaj budżet i jak cos znajdę bede podsyłał na FB ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale lepiej dłubać STI niż WRXa :P

Nie każdy chce modować auto. Ja oprócz wydechu i remapu nic nie będę zmieniał :)

Witam, trochę nie w temacie ale znacie Panowie (Panie) jakiegoś dobrego lakiernika, który ogarnia też konserwację podwozia? Pozdrawiam Tomek.

Ja wszystkie naprawy blacharskie robiłem w StanS w Katowicach. Nie wiem czy robią konserwację, ale ogólnie do jakości ich pracy nie ma zastrzeżeń. ASO Mikołów wysyła do nich auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...