Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wydawało mi się, że Plejady zaczynają się w Boże Ciało? W ostatnich latach zloty były zawsze w czerwcu.

Owszem, aczkolwiek w tym roku boże ciało jest w maju. Jeżeli w tym terminie będą Plejady to jest szansa, że się wybiorę bo w czerwcu jestem zajęty.


UWAGA ! Czy posiada ktoś namiar na ogarniętego elektronika ? Uwaliło mi się ściemnianie oświetlenia wnętrza + oświetlenie stacyjki. Jest do zlutowania ścieżka w układzie scalonym i wymiana tranzystora. A przynajmniej to ustaliłem na podstawie lektury forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój Damian w robocie robi takie hardkorowe rzeczy,ale musze spytać. Masz to wyciagniete z auta?

-----------
semperit kiedyś słyszałem że ta:

15.jpg

 

z tym że chyba były rózne wersje ofsetu na EU i japońskie do STI Ver. 4-6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-----------

semperit kiedyś słyszałem że ta:

 

15.jpg

 

z tym że chyba były rózne wersje ofsetu na EU i japońskie do STI Ver. 4-6

Yes , I know. Zarzuciłem temat i wynika że z powodu amerykańskiego rodowodu ten problem. Głąby aż do hawka jeździli na dwutłoczkach...przecież to naprawdę za mało na ta masę!  :toobad:  :facepalm:  :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wydawało mi się, że Plejady zaczynają się w Boże Ciało? W ostatnich latach zloty były zawsze w czerwcu.

Owszem, aczkolwiek w tym roku boże ciało jest w maju. Jeżeli w tym terminie będą Plejady to jest szansa, że się wybiorę bo w czerwcu jestem zajęty.

 

UWAGA ! Czy posiada ktoś namiar na ogarniętego elektronika ? Uwaliło mi się ściemnianie oświetlenia wnętrza + oświetlenie stacyjki. Jest do zlutowania ścieżka w układzie scalonym i wymiana tranzystora. A przynajmniej to ustaliłem na podstawie lektury forum.

Tomek kilku próbowało ( i tu był błąd że kilku) a tylko jeden dał radę, przy utrudnieniu takim że musiał poprawiać po tamtych, ogarnąć mojego zalanego i zgniłego SAMA w smarcie.

Gość naprawdę sie na tym zna: Michał Dróżdż z Czeladzi.

Nie radzę dzwonić, lepiej podjechać, wytłumaczyć, umówić sie... Przez telefon jest straszny :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek kilku próbowało ( i tu był błąd że kilku) a tylko jeden dał radę, przy utrudnieniu takim że musiał poprawiać po tamtych, ogarnąć mojego zalanego i zgniłego SAMA w smarcie. Gość naprawdę sie na tym zna: Michał Dróżdż z Czeladzi. Nie radzę dzwonić, lepiej podjechać, wytłumaczyć, umówić sie... Przez telefon jest straszny :);)

O, o, o ! Właśnie taki magik jest mi potrzebny - żeby nie spierdolił. Bo jak mi spierdoli Body Integrated Unit to będę w dupę 2000zł za nowy + programowanie immo i kluczy.

Dzięki ! :)

Edytowane przez Tomasz_555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jestem , to jest w Bytomiu obok stadionu gks szombierki i trening będzie od godziny 8 do 17 . My musimy troszkę wczesniej się zjawić bo trzeba zrobić BT. To jest na ulicy Modrzewskiego 3.Zapraszam na spota i obiecane ciasto ( no nie wiem jak długo wytrzyma :superhero: ) :clapping:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz musimy się jakoś zorganizować

Myślę ze tak 13ta-14ta będzie optymalnie

 

Wiedziony doświadczeniem wiem, ze jeśli będzie nie pogoda to nie wytrzymały zbyt długo

Taka więc moja propozycja luźna :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak z tą niedzielą ?:D o której godzinie się spotykamy ?

 

 

Bo musze poinformować przyszłą Teściową na którą ma obiad w niedziele zrobić :P

 

 

Jak wam pasuje ? 13,14?

Edytowane przez niebieskiultras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś jedzie na trening żeby pojeździć czy wszyscy tylko na oglądare? Jest czas, zawsze można wydrukować formularz i z kasą zameldować się w biurze ;)
Ja będę... tylko nie wiem o której, muszę koła jeszcze zmienić bo szykowałem się na zimę a zapowiada się ciepło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój post nic nie wniesie, ale jest 10 tysięczny - nieźle.

Ja bym nawet wpadł poznać i popatrzeć, nawet mam pozwolenie od żony ale 2 godziny jazdy w jedną stronę...

Miłej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

 

Wieki mnie tuta nie było...

To do zobaczenia jutro na spocie. Trzeba pstryknąć parę fotek Mirkowi, bo jako jedyny broni honoru subaromaniaków i aktywnie bierze udział, a my zamulamy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...