Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Wał do wymiany, jeden korbowód też, no i co za tym idzie panewki, od razu tłoki, uszczelki Cosworth, szpilki itd. Miałeś rację z tym silnikiem, że to już nie to samo co ej20. Carfit zrobi, potem polecę do Paulusa na regulację LPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć panky, jest sprawa, musze rozbić świnie młotkiem, ruszyć kase na ślub z Ago (heh Wuem :biglol: ) i kupić AGXy

pytanie jest czy macie jakiś zaprzyjaźniony punkt z fajną ceną. Na razie najtaniej jest na Alledrogo, do przebicia jest 480zł/szt

coraz bardzije sie zbieram żeby wstawić zgnitka do garażu na cegły i w koncu zrobić :P szkoda że zima idzie i jestem w kropce czy przegonić ją przez zime ze rdzą (dojdzie pewnie do wlewu baku) i rzuszyć na wiosne, czy kupić jakiegoś parcha i zniesć to zimowe poniżenie zakupując sie co rusz w śniegu.... :biglol:

Edytowane przez Matiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Matiz na kolejne autko tez musisz wydac kase, chocby mala ale jednak do tego ubezpieczenie ,badania techniczne  i w jakim bedzie stanie czyli pojdzie kasa, a tak mozesz ja przeznaczyc na zrobienie Subarki nawet na wiosne a zime jakos przejezdzisz :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie:) Pewnie wałkowane już nie raz ale może coś nowego wiadomo. Jest w naszej okolicy jakiś serwis dobrze diagnozujący / sprawdzający samochód? Generalnie z samochodem nie ma problemów ale sporo już przejeździł od ostatniej wizyty w dobrym warsztacie i chciałbym go sprawdzić przed następnym wypadem na tor. Niepokoi mnie lekkie wycie, tak jakby jakieś łożysko lub napęd. Taki gruntowny przegląd już kiedyś robiłem na rzepakowej i byłem bardzo zadowolony ale dzwoniłem się umówić i najbliższy termin za dwa tygodnie dopiero :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SubaruSK jaki werdykt co do twojego silnika ;)

Wiem więcej.

Jeden cylinder ma rysy na ścianie. Podobno nie do usunięcia honowaniem, musi być szlif. Jajo na dzisiaj w normie 0,04 - 0,07 przy honowaniu wyskoczy poza normę, więc wniosek prosty - szlif. Czyli nowe tłoki i pierścienie. I tutaj pytanko do szanownych kolegów: czy oem czy mahle? czy mahle w cenie 2650 na stronie carfita to odlewy czy kute? Carfit w swojej wycenie proponuje tłoki oem, różnica w cenie za mahle to raptem 360 PLN - ale czy warto?

Do wyceny, co mi się podoba, dodał większą pompę oleju 11mm, ale ma w ofercie również 12mm - 90 pln różnicy - warto?

Cała zabawa wychodzi sporo, ale to już jak by ktoś chciał to PW.

Edytowane przez SubaruSK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście jak wykle bardzo chętnie...i najbliższy weekend byłby optymalny...Choć to niestety i 1wszy listopad przy okazji :/

 

Tyle, ze to być może mój ostatni weekend z chrupkiem...Więc jakby ktoś chciał się pożegnać... :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tyle, ze to być może mój ostatni weekend z chrupkiem...

 

Quo Vadis ?

 

 

 

Rysiu- sam nie wiem..Motam się trochę :)

Dostałem świetną ofertę...Może grzech byłoby nie skorzystać...Gratów troszkę mi z niego zostanie...carbon rozpórka składane lusterka czy owiewki szyb...to też pójdzie w dobre ręce :)

 

Dozbieram troszku grosza przez zimę i kupię coś mocniejszego :)

Taki jest plan...A co wyjdzie...Się okaże :)

 

Na razie nic nie jest przesądzone..Chętny jest i to bardzo...Przyjedzie- a czy weźmie?

płakać nie bede :P

Rysiu a jak tam megaśne ra się ma? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tyle, ze to być może mój ostatni weekend z chrupkiem...

 

Quo Vadis ?

 

 

 

Rysiu- sam nie wiem..Motam się trochę :)

Dostałem świetną ofertę...Może grzech byłoby nie skorzystać...Gratów troszkę mi z niego zostanie...carbon rozpórka składane lusterka czy owiewki szyb...to też pójdzie w dobre ręce :)

 

Dozbieram troszku grosza przez zimę i kupię coś mocniejszego :)

Taki jest plan...A co wyjdzie...Się okaże :)

 

Na razie nic nie jest przesądzone..Chętny jest i to bardzo...Przyjedzie- a czy weźmie?

płakać nie bede :P

Rysiu a jak tam megaśne ra się ma? :D

 

 

 

 

no to trzymam kciuki by bylo jak zaplanujesz..

trzymam kciuki za moc :)

 

u  mnie slabo, moze pod koniec listopada bede mial chwile oddechu....

takze nic sie nie dzieje

 

ja na spota na 99.9 % nie dam rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...