Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

nooo taaak, ale amerykanie... aż głupio tu stereotypami szafować, ale mają też jakąś słabość do takich "rozsądnych" wozidełek.

 

a tyś widział ile tam WRXów sprzedają? http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/44932-subaru-wrx-sti-my15/?p=2295191

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej chwali ze WRX ma max moment obrotowy przy 2tys rpm i ten 2 litrowy silnik nowoczesniejszy. I jak ktos (czyli wiekszosc) nie jezdzi na torze tylko po ulicy to nie potrzebuje zaawansowanej technologii co jest na dzień dobry 8tys $ droższa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cież.... Aż tak bezczelni są? Masz więcej jakichś szczegułów? W jakiej okolicy? O jakiej porze? Może jakieś monitoringi dało by się przejżeć?

Chyba wszyscy mamy oko wyczulone na twoje auto, ale kto by sie spodziewał, że gnoje są tak blisko. :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto przeleciało  na klimzowca około 00:46 w nocy, krązyło:
po szczecińska -> gałeczki w dół -> skręciło w barbary (przycupnęło na parkingu) -> wyjechało na gałęczki -> skr
ęciło na DTS w strone Rudy Śląskiej (w kierunku właśnie 1.2.3)

 

post-7608-0-67232400-1438864026_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

  • trochę dziwne, ukraść samochod i poruszac sie nim po tym samym terenie co sie go ukradlo...

 

Poza tym dosyć przypałowa fura. Słychać ją z daleka i nie jest to Golf IV, Passat lub Octavia, których jeżdżą tysiące.

 

buncol_S04 na Halembie Ci ją zwinęli czy w innym miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro auto jest "namierzalne" to może trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić jakąś obławę ? Tak sobie luźno myślę, nie wiem na ile to realne. Zakładałem, że takie auta znikają na wieki, a tutaj jakiś totalny pustostan umysłowy buja się mega charakterystycznym autem po mieście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcieli w nocy zadupczyć audi q białą, ale policja podjechała, wsiedli do subaru i odjechali i nie mogli ich dogonić...

Ale jakbyś Ty przejechał na pomarańczowym to by nie odpuścili i byś jeszcze dowód za wydech stracił! 

Edytowane przez pajac_am
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro auto jest "namierzalne" to może trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić jakąś obławę ? Tak sobie luźno myślę, nie wiem na ile to realne. Zakładałem, że takie auta znikają na wieki, a tutaj jakiś totalny pustostan umysłowy buja się mega charakterystycznym autem po mieście...

Znajomy z Policji uważa, że lepiej na własną rękę nie podejmować działań, bo możesz przyjąć kosę lub gorzej. Zazwyczaj w aucie, którym jadą na "fuchę" mają cały sprzęt na robotę i on jest dla nich ważniejszy niż samo auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...