Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Zpisujcie się będzie dobrze rano, poupalamy, możemy jutro czeknąć miejscówki zaproponowane wcześniej przez Misiek JR

 

[ Dodano: Pią Sty 08, 2010 8:46 pm ]

MI(SIEK JR czy na ten rok kupiłeś już zimówki, bo jak pamiętam to w zeszłym roku driftowałeś na prostej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo wrzucam temat....

Jutro jest tzw. zlot pingwina... fajna impra dla fanów motocykli i quadów, w znanym miejscu, trochę znajomych będzie, więc między upalaniami można odwiedzić to miejsce...

poniżej www dla zainteresowanych zlotpingwina.pl

mówią że dobra zabawa gwarantowana.... a może damy dobry show :evil:

 

[ Dodano: Pią Sty 08, 2010 9:01 pm ]

ok 11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał, ja w tych miejscach dawno już nie byłem. Na pewniaka to zostaje od lat to samo Uroczysko.

Tak przy okazji to śląska ekipa obudziła się z ręką w ..... Należało przed śniegiem obadać parę miejsc i wiemy na czym stoimy ( jeździmy :mrgreen: ) A teraz jak przysypało to krupniok. A jak krupniok to i browar, a jak browar to już dziś pojeździłem :wink: A jutro nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje żebyście chłopaki pojechali w niedziele na pojeżdzawke w Tychach, Wyjezdzicie sie a nie o miejsca chodzi. Mnie niestety znowu nie ma bo obowiązki rodzinne ale gdybym był i miał scooby pod ręką to tylko tak spędzać nierdziele :-) Tomuś ty musisz pojechać objedziesz wszystkie astry itd....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jutro spot o 11 za Spodkiem. Może chociaż na patelnię podjedziemy i przypomnę sobie jak to działa.

 

Premo, co do niedzieli to się waham jeszcze ;) Ostatnio byłem bardziej nakręcony. Pewnie pojadę, ale żeby objechać Astry to muszę jechać na okrągło i spokojnie. Choć i tak pewnie braknie umiejętności. ;) Rozumiem, że nie dasz rady wskoczyć na prawy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest 4 rano, ja własnie wróciłem z centrum i powiem tak, jest tragedia. Najpierw napadało śniegu. Potem ok. półonocy zrobiło się +1 i zaczał napieprzać śnieg a teraz to wszystko złapał mróz. Ogólnie paranoja. Nie wiem jak z temperatura będzie rano, ale obstawiam, że prędzej zrobicie jezioro łabędzie niż jakiś ładny bok zapniecie :neutral:

szkoda gadać z tą pogodą....

ja niestety jutro odpadam:/ praca.

 

cz@pa mam pirelli snowsporty na 17' i już troche lepiej mi idzie próba stawiania auta bokiem :wink: ale tylko troche :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której będziesz i gdzie??

Ciężko powiedzieć, śnieg w oczach znika, jest zdecydowanie plusowa temperatura i wali deszczem. Jadę wieczorem do Tychów, ale spodziewam się śnieżnego błota. Jutrzejszy start znów pod znakiem zapytania. :/

 

W sumie dobrze, że spota nie było bo jak zobaczyłem jak mam auto skute lodem to się przeraziłem. Siostra nie ruszyła swojego auta bo nie szło odkuć lodu z szyb. Ja dopiero chwilę temu dzięki plusowej temp. zrzuciłem to wszystko z auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzis wieczorem musi byc spot !! :) jak przez caly dzien bedzie sypac to bedzie super

 

ps. jechalem dzis z gliwic do sosnowca, na odcinku A4 byly 3 wypadki ( osobowki wpadaja w barierki bo wyprzedzają skrajnie lewym pasem ktory nie jest odsnierzony) i widzialem kilka sytuacji gdzie kolesie jada zdarzak w zderzak.Apeluje o rozwage, mimo ze mamy AWD to hamujemy tak samo jak inni.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolesie jada zdarzak w zderzak

Potwierdzam ,szaleńcy. Miałe dziś takiego agara za mną w audi a6, chyba ze 3 m za mną jechał. Ale ponieważ śnieg był półmokry dałem po gazie, facet dostał jakieś 30 kg śniegu na maskę i szybę spod tylnich kół i już dystans raczył utrzymywać :) Polecam tę metodę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My właśnie wróciliśmy z Tychów- warunki na torze raczej nietypowe, ale Subaraki i Evki dawały radę- chociaż czasy przy tych warunkach musiały być naprawdę kiepskie :razz:. Zdjęć niestety nie mamy bo nie wzięliśmy aparatu. Tomek- żałuj, że nie byłeś! :twisted:- "było grubo"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na chwilę na torze: wszedłem i wyszedłem. Zabraliśmy się z kumplem i pojeździliśmy po OS'ach rajdu Tyskiego. Odkryłem jeden magnetyczny rów, ale nie zwiedzałem.

 

Ogólnie pogoda poleciała w kulki. O 7.00 rano nie było po czym jeździć i waliło deszczem więc olałem zawody. Chwile potem się rozpadało i do 11 zrobiło się biało.

W lutym będzie Zimowy Sprint, może wtedy nadrobię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaki79, nie przesadzaj, to nie było grubo. Byłem chwilkę, tak na szybko jak zobaczyłem intensywne opady. Na torze lipa. Ośki zapierdzielały dość dobrze, było parę ratowań, ale widać było że wiedzą co robią - szacun. Oczywiście było kilku słabiutkich driverów, ale ogólnie fajnie cisnęli, brakowało im na wyjściu z zakrętów. Czterołapy mnie zaskoczyły, jechali jak po bułki do sklepu, nic fantazji, nic efektownych technik. Jedynie takie ciemne Audi poszło gwizdkiem, tak jak powinno się to robić na śliskim. Rozumiem że po asfalcie jadą na okrągło, ale żeby po śniegu. Wcale nie ustawiali aut do zakrętu. Ja tego nie pojmuję. Szkoda było przemoczyć buty.

Foty za chwilę.

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...