Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

 

Czy na Mini Spot Silesia są jakieś spotkania Foresterowiczów i Outabckoof ?

Zawsze jakiś Leśnik się trafi ;-)

 

Widzę że większość forumowiczów Silesia, lata Imprezami, a koledzy z OBK i Leśników jakby w zimowym śnie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trzeba się zgadać odnośnie grilla, rozpałki, węgla itd + każdy weźmie kiełbę, pieczywo, jakiś ketchup itd

Mile widziane też krzesełka (jakieś duże rozkładane albo np. wędkarskie) + nawet jakiś stolik.

 

 

​ZMIANA TERIMU - SOBOTA 26.03.2016::
1. Paweł (ZAPŁACONE)
2. MM555 (ZAPŁACONE)
3 Tomasz555 (ZAPŁACONE)
4. kumpel z Bielska-Bialej (Szare Evo, ZAPŁACONE)
5. Wanios (ZAPŁACONE)
6. Martinez3433 (poszło PW)
7. Kuzyn Jurasa, jedzie czy nie?
8. MarcinTT z forum Japan Cars Podbeskidzie (wysłane PW)
9. melanż (jak zmieni rozrząd)
10. Matrix (poszedł mail)
11.kamilos1919 (ZAPŁACONE)
12. kumpel kamilosa1919
13. Rafi?
14. Frock? jeszcze nie wie.
15. axello (poszło PW)
16. Guest (ZAPŁACONE)
17. Marcu (ZAPŁACONE)
18. adk90 (ZAPŁACONE)

​19. pyjte (poszło PW)

 

Czy ktoś nie dostał może PW lub SMS'a ode mnie? Dzisiaj muszę zebrać kasę i jutro im wysyłam!


Panowie: dostałem kilka godzin temu maila że w poniedziałek wpłynęła im wpłata na cały weekend 12-13. marca od jakiegoś klubu i niestety termin nam wypadł :( W takim razie wstępnie klepię 26. marca i potwierdźcie proszę czy Wam pasuje.
Edytowane przez Paweł_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, trochę Wam popsuje temat. Mianowicie nurtuje mnie kwestia dźwięku wydechu oem w imprezie wrx sti 12-14. Czy w aucie na trasie dźwięk jest znośny, czy bardzo odbiega od takiego jak mam seryjnie (forek sh xt)? Teraz dźwięk mojego jest słabo subarowy, myślę o wymianie, ale czy to nie będzie zbyt uciążliwe. Trzeba robić mapę po takiej wymianie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SubaruSK- myślę że wszystkie nowe subaru mają wydech tzw.zepsuty  ;) i aby wydobyć prawdziwe brzmienie boksera turbo trzeba go naprawić.Mapa będzie potrzebna przy pełnym przelocie a wymieniając wszystko za katem nie powinno być problemu,tak miałem w moim pierwszym STI 06 .Co do podróżowania na długich trasach na pewno przydaje się silencer ale to kwestia gustu i tego co kto lubi.Najlepiej się zgadaj z kimś kto ma prawidłowy wydech :biglol: i zrób jazdę kontrolną  :krecka_dostal: Pozdrawiam  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...