Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Relacja i podziękowania:

http://www.podwojnaciagla.pl/zbieramy-usmiechy-iv-akcja-mikolajkowa/

 

Napiszę też tu: jeszcze raz dzięki za pomoc i mobilizację, Imprezy cieszyły się nie mniejszą popularnością niż mx-5, mimo świetnej, roadsterowej pogody :D

Do zobaczenia następnym razem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos z forum ma białego bloba z dużym skrzydłem ? Bulgota cudownie .(widziany na Karola Miarki w Bytomiu )

 

 

Btw. Przez Bytom dużo Subaru ostatnio jeździ i co jeden to głośniejszy i ładniej bulgoczący . Chyba polubię prace w Bytomiu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bloba czy Buga? Bo biały Bug na Woźniaka parkuje, często widuje jeszcze RA verIV, Gt-ka, bloba WRX kombi i czasami Holek wyjedzie :)

 

 

A i pozdrawiam Tomasz555, w zeszłą środę na dtś rano wjezdzales na Toyotę czy Ford tam jest... Mało Ci pod auto nie wskoczyłem, Ty sobie okulary kup :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bloba czy Buga? Bo biały Bug na Woźniaka parkuje, często widuje jeszcze RA verIV, Gt-ka, bloba WRX kombi i czasami Holek wyjedzie :)

 

 

A i pozdrawiam Tomasz555, w zeszłą środę na dtś rano wjezdzales na Toyotę czy Ford tam jest... Mało Ci pod auto nie wskoczyłem, Ty sobie okulary kup :D;)

szczerze to sam nie wiem bo przodu nie widziałem ale bulgotał bardzo ładnie. Dziennie kilka Subaru przejeżdża koło mojej pracy .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadaza sie okazja poznac nowych i spotkac znajomych forumowiczow z regionu. W piatek wpadam do Paulusa na regulacje mapy po reanimacji i z przyjemnoscia poznam kolejnych szanownych kolegow. I oczywiscie licze na stara obsade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A i pozdrawiam Tomasz555, w zeszłą środę na dtś rano wjezdzales na Toyotę czy Ford tam jest... Mało Ci pod auto nie wskoczyłem, Ty sobie okulary kup :D;)

Co Ty gadasz ? :D Rano zwykle zapierdalam do pracy i ten winkiel tam idę dość bogato :P Odpozdrawiam. Następnym razem jak na rajdzie rób krzyż nad głową :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bloba czy Buga?

to jednak Bug :D powoli sobie jedzie i bulgota a chwile za nim 2 civiki na odcince jechały :D

 

Hołka z bliska nie widziałem jeszcze :( do mnie do pracy tankować przyjeżdżają tylko taksiarze i zwykłe popularne vagi i bmw ... Tyle dobrze ,że raz na jakiś czas przejedzie sobie Subaraczek obok stacji to sobie popatrzę na wyróżniający się z tłumu samochód :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bloba czy Buga?

to jednak Bug :D powoli sobie jedzie i bulgota a chwile za nim 2 civiki na odcince jechały :D

 

Hołka z bliska nie widziałem jeszcze :( do mnie do pracy tankować przyjeżdżają tylko taksiarze i zwykłe popularne vagi i bmw ... Tyle dobrze ,że raz na jakiś czas przejedzie sobie Subaraczek obok stacji to sobie popatrzę na wyróżniający się z tłumu samochód :D

 

A gdzie na stacji pracujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy tam nie tankowałem, ale faktycznie miejsce dobre na obserwację subarek ;)

ja raz w zyciu tankowałem na lotosie.

 

A teraz jest pora na obserwacje tłukących sie meneli i kobiet biegających po piwo dla męża na stacje.

Edytowane przez niebieskiultras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo nikogo, oprocz Pawla szkoda.

Ale za to Pawel mogl poswiecic chwile spokojnie tylko dla mnie i mojego forka co zaowocowalo plynna praca na lpg. Super, jestem zadowolony.

I jeszcze jedno, gdzie Wy w tych katowicach pochowaliscie myjnie bezdotykowe. Nie znalazlem zadnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kto z katowic zna jakiegos magika od likwidowania wgniecen bez lakierowania? Jutro jestem, mam czas, to moze ktos by ogarnol kilka wgniotek. Dokladnie cztery.

Firma "Dufał" na Gliwickiej, coś w okolicy numeru 250 - 270. Ale wątpię czy ci to od ręki zrobią. Zwykle kolejka jest.

Ja tankuje na Lotosie...bo mam stacje 50metrów od domu :-P

Aczkolwiek od czasu do czasu leje również v-pover od shell'a...Bo tam mam jakiej 300metrów dalej :-P

To daleko nie jeździsz.... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kto z katowic zna jakiegos magika od likwidowania wgniecen bez lakierowania? Jutro jestem, mam czas, to moze ktos by ogarnol kilka wgniotek. Dokladnie cztery.

Trzeba było się odezwać, że kogoś poszukujesz. Mamy umowę z Dufałem na wyciąganie wgniotek. ;)

 

 

Nie bylo nikogo, oprocz Pawla szkoda.

Ale za to Pawel mogl poswiecic chwile spokojnie tylko dla mnie i mojego forka co zaowocowalo plynna praca na lpg. Super, jestem zadowolony.

I jeszcze jedno, gdzie Wy w tych katowicach pochowaliscie myjnie bezdotykowe. Nie znalazlem zadnej.

Miło było pojeździć i pogadać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...