Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Pany...no i panie...szybkie pytanko...jaka jest srednica wieloklinu przy kierownicy w naszych Subarkach? Pytam ogólnie w Subarkach bo chyba sa takie same...

 

Czy taka naba

http://allegro.pl/show_item.php?item=5772150101&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62#

 

Podpasuje do mojego chrupka? W odp.na moje pyt.otrzymałem, że jesli wieloklin ka średnice 15 czy 16mm...to podpasuje...wiec jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego 11 ,to aga ma wolne i chyba pojedziem.

 

 

Zapraszamy na Podbeskidzie  :) Zaczynamy ognisko już od 15.00 ;) gdyby ktoś miał problem trafić, mogę Was pozbierać z parkingu przy stacji paliw Shel w Jasienicy - mieści się tam gdzie Mc Donald's przy S-1 :)   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do Mazdy kupiłem uniwersalną nabe i muszę ja przerabiać, bo nie mieszczą się wypustki tego plastiku który podczas kręcenia kierownicą wyłącza kierunkowskaz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do Mazdy kupiłem uniwersalną nabe i muszę ja przerabiać, bo nie mieszczą się wypustki tego plastiku który podczas kręcenia kierownicą wyłącza kierunkowskaz...

 

Kiere już klepnąłem...naba Momo

nawet dedykowana wersji z poduszką nie pasuje idealnie...Więc rzeźba i tak mnie pewnie nie ominie :-(

Jest taka tańsza na alle...jednak wątpliwe ze i ta będzie choć w połowie dobra...wiec albo bede szukał używanej momo...albo dedykowanej kierownicy nardi :-D

 

 

Tu pytanie...MA KTOŚ NABE DO SUBARU IMPREZA klasyk? :-D

Matiz...te amorki to przód i tył wymieniasz? Dawaj znaka jak się jeździ...

Ja wczoraj zakupiłem kompletny stab na tył :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś potrzebował to będę miał do sprzedania Teina Super Street z mojego Type R, z EDFC, kablami i sterownikiem, do klasyka.Nie ogłaszam jeszcze na forum w sprzedażowym bo jeszcze zdjęć nie porobiłem, a może ktoś lokalnie byłby zainteresowany ;)

 

Kiedyś Premo mi proponowałeś zakup...pamietam nawet cene...rewelacyjna oferta...aczkolwiek teraz...choć może i bym.chciał...to jednak potrzebuje jedynie przod...choc oczywiście nie na już ;-)

 

Na pewno szybko.się sprzeda...trochę żałuje :-\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo...to było jakoś w maju...akurat jechałem oglądac świnkę...plan był by rzucić ją na glebę...a teraz mam crosscountry...i tez jest dobrze...choć przód bym obniżył...kiedyś :-D

 

Premo na pewno szybko się sprzeda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna ekipo Śląska, Podbeskidzia i okolic!

 

Potrzebny chętny! Mój dobry kumpel zajmujący się Detailingiem aut otwiera nowy punkt

w Jaworznie, dnia 20 Listopada 2015 w nowej galerii GALENA.

Będzie to otwarcie tam myjni oraz ogólne dzień otwarcia całej galerii.

 

Poprosił mnie abym znalazł mu chętnego z SUBARU do udziału w otwarciu myjni i pokazie oraz myciu :) Będzie jakieś Audi A8, Merc SL, Porsche itd. Chciałby też SUBARU.

Ale cytuję "MUSI BYĆ KONKRET" :)

 

Najlepiej Impreza WRX STI lub GT, fajnie bulgocząca i wyglądająca :)

Będzie robiony też film. Ogólnie będzie to coś takiego jak na linku poniżej:

 

https://vimeo.com/122852572

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...