Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Maskun...zapraszamy do sektora japan cars podbeskidzie na SUMMER CARS PARTY...odbedzie sie on w ten weekend na lotnisku muchowiec w kato

 

Gwarantuje obecnosc przynajmniej 20stu forumowych subarek...a takze przynajmniej setke japonskich aut w tylko tym jednym "naszym" sektorze...:-D

 

Ci co byli już nie raz na tej imprezie wiedza jak jest :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maskun...zapraszamy do sektora japan cars podbeskidzie na SUMMER CARS PARTY...odbedzie sie on w ten weekend na lotnisku muchowiec w kato

 

Gwarantuje obecnosc przynajmniej 20stu forumowych subarek...a takze przynajmniej setke japonskich aut w tylko tym jednym "naszym" sektorze...:-D

 

Ci co byli już nie raz na tej imprezie wiedza jak jest :-P

 

godz 13-15? a co tam na lotnisku będą mieli fajnego oprócz Was rzecz jasna? :)

szukam jakiegoś sensownego "harmonogramu" ale widać słabo się staram, wstąpiłbym z młodym bo pewnie dla niego super atrakcja.

 

Student dzienny, ale fakt, pracujący na pełnym etacie ;) Acz Subaru było i przed stałą pracą, taka mała lekcja dorosłości :P

 

Co do spotów to też polecam SCP. :P

 

szacun ;)

widać jak się czasy zmieniły hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal nie do końca wiem co za atrakcje będą i o jakich godzinach....ale wnioskując z poprzednich edycji a nie opuściłem żadnej to standardowo...mnóstwo ciekawych aut...luksusowych starych amerykanów itp...pokazy stuntu driftu...wrak race przejazdy big foot'em czy klasycznym "goździkiem" :-D

Kino 5d...wesołe miasteczko...oczywiscie pivko i jadło...kramy z pamiątkami itepe itede...ogólnie nawet jako pieszy...warto się wybrać...bez dwóch zdań :-D

Impreza jest od rana w sobote przez całą noc do niedzieli chyba do 18tej...oficjalnie :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maskun...zapraszamy do sektora japan cars podbeskidzie na SUMMER CARS PARTY...odbedzie sie on w ten weekend na lotnisku muchowiec w kato

 

 

Heh akurat ten weekend jade w góry (szkoda że już zimy nie ma :-]  ) i nie dam rady być - ale bardziej i tak chodzi mi o jakieś normalne spotkanie, żeby pogadać na spokojnie itp.  

 

...tutaj to raczej mega impreza, muzyka, tłumy ludzi - przecież nie będe do każdego Subaraka podchodził i pytał czy z forum   :lol:   Poczekam może jakiś typowy Silesian zlocik zrobicie na jesień....Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...tutaj to raczej mega impreza, muzyka, tłumy ludzi - przecież nie będe do każdego Subaraka podchodził i pytał czy z forum   :lol:   Poczekam może jakiś typowy Silesian zlocik zrobicie na jesień....Pozdro!

 

 

Prawie każdy do którego podejdziesz subarak będzie forumowy :D

 

..no a podsumowanie SCP zrobimy , dyć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Silesianie, 
W tym roku przypadnie mi chyba zaszczyt wręczyć Wam bilety, jako że wyjeżdżam z BBa wcześniej (żeby nie jechać z peletonem z bielska, bo będzie kusić żeby prawa noga się cięższa zrobiła) i będę sobie spokojnie bulgotał do kato. O której zbiórka pod GoSportem? Najprawdopodobniej lista biletów, naklejki i ja pojawimy się przed JCPodbeskidzie :)
Bardzo proszę o info.
Stamtąd ruszymy już wszyscy w kierunku bram ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek dobijemy skromną ekipa pod Go Sporta około godziny 10tej...bilety chętnie odbierzemy :-D

Ja Semperit Virek i Kriss...czyli 4ry Subarki sie zgłoszą...mamy punkt zbiórki na trasie A4...wiec około 10tej powinniśmy być pod GoSportem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek dobijemy skromną ekipa pod Go Sporta około godziny 10tej...bilety chętnie odbierzemy :-D

Ja Semperit Virek i Kriss...czyli 4ry Subarki sie zgłoszą...mamy punkt zbiórki na trasie A4...wiec około 10tej powinniśmy być pod GoSportem

W którym miejscu macie zbiórkę i o której? Zabiorę się z wami jeśli można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@WueM, planowany wyjazd o 8, żeby spokojnie potyrkotać do Kato. Jako że prędkości przez najbliższy czas u mnie będą wolnossące to koło 9 powinienem być na miejscu. Kwestia też kiedy grupa Podbeskidzka dojedzie, żeby się z nimi jakoś scalić, ale sądzę, że do 10 spokojnie poczekamy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...