Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, co do grilla. Czy ktoś zna jakaś miejscówkę, gdzie możemy sobie kiełbaski opalić i czegoś napić :?:

i co Wy na termin 13-15 lipiec :?:

 

Moze kopiec w Piekarach ? jest gdzie razem stanac na tym mniejszym parkingu grila odpalic 8) bo w Chorzowskim te duze grile sa zlikwidowane :cry: ,jedynie % :wink: nie bardzo bez kierownika :roll: terminowo kazda tylko nie w tygodniu :wink:

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie miejsce gdzie można by zorganizować grila niezależnie od pogody (nie Cichacza :mrgreen: tylko warunków atmosferycznych) :wink: Problem w tym, że owe miejsce sprzedaje w przyszłym tygodniu. Pewnie uda mi się dogadać żebyśmy mieli zgodę od nowych właścicieli ale... mnie może nie być 8)

Tak czy inaczej konkrety:

-kto się zajmie organizacją - Cichaczu, Tomasz_555? ktoś inny?

-kiedy dokładnie, kto wtedy może kto nie...

- miesjce to Bytom, jest duży plac zmiesci sie 200 subarek, obok są otwarte wiaty pod którymi nikt nie zmoknie i gril sie zapali.

 

Od taka propozycja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie miejsce gdzie można by zorganizować grila niezależnie od pogody (nie Cichacza :mrgreen: tylko warunków atmosferycznych) :wink: Problem w tym, że owe miejsce sprzedaje w przyszłym tygodniu. Pewnie uda mi się dogadać żebyśmy mieli zgodę od nowych właścicieli ale... mnie może nie być 8)

Tak czy inaczej konkrety:

-kto się zajmie organizacją - Cichaczu, Tomasz_555? ktoś inny?

-kiedy dokładnie, kto wtedy może kto nie...

- miesjce to Bytom, jest duży plac zmiesci sie 200 subarek, obok są otwarte wiaty pod którymi nikt nie zmoknie i gril sie zapali.

 

Od taka propozycja :wink:

 

Premo, gdyby się udało, to cudo :!:

 

Panowie, komu pasuje termin 14/15:?: Czasu mamy niewiele, wiec trzeba by było na szybko ogarnąć temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja miejscówka też już odpada, wczoraj sprzedałem a przekazanie jest 10-tego. Na czyimś terenie nie zrobimy spota, chyba że... jest jeszcze jeden pomysł ale musze pojechać go obejrzeć.

Tak czy inaczej... takiej tragedii w spotykaniu/spotowaniu nie widziałem nigdy :roll: Śląsk jest naprawdę specyficzny ale w nie za dobrym sensie. W UK zjeżdzaliśmy się z caałej Angli na jakiś III ligowy rajdzik nawet się nie znając.

Jeżeli chcemy się spotykać to trzeba pomyśleć trochę na temat tych naszych spotów, proponuję trochę tu podyskutować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja miejscówka też już odpada, wczoraj sprzedałem a przekazanie jest 10-tego. Na czyimś terenie nie zrobimy spota, chyba że... jest jeszcze jeden pomysł ale musze pojechać go obejrzeć.

Tak czy inaczej... takiej tragedii w spotykaniu/spotowaniu nie widziałem nigdy Śląsk jest naprawdę specyficzny ale w nie za dobrym sensie. W UK zjeżdzaliśmy się z caałej Angli na jakiś III ligowy rajdzik nawet się nie znając.

Jeżeli chcemy się spotykać to trzeba pomyśleć trochę na temat tych naszych spotów, proponuję trochę tu podyskutować

Przemo, ja niestety muszę się z Tobą zgodzić. Nasze spoty to kurna od wielkiego dzwonu. Wcześniej jak jeszcze miałem Astrę i zajmowałem się naszym regionem, to nawet telefon o 11 w nocy był idealnym pomysłem na wypad do Krakowa i było z 8 aut ;)

Szkoda, że to tak kuleje. Rozumiem, że są wakacje i każdy ma coś do roboty swojego... no ale właśnie ale... :roll:

 

-- piątek, 6 lipca 2012, 09:39 --

 

nikogo do niczego nie możemy zmusić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie troszkę się kiszka zrobiła w frekwencji Silesian 8) . Może wszyscy wyjechali na urlopy :P . Ja mam taki zajob w pracy przez upał, że widzę się z córką rano, jak odwożę Ją do przedszkola :evil: .

 

No, ja przepraszam za siebie... ale teraz na Podbeskidziu, w domu rodzinnym siedzę, nie ma mnie w Aglomeracji :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...