Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

wydawało by sie że modyfikowanie subaru kwalifikuje sie pod tuning ,ale sie tak nie nazywa :mrgreen: Tuninguje sie golfa. Tuning to zło, tak mówi forum :mrgreen:

 

Konkretów nie znam, Mody mi nie odpisał

 

Edit:

 

konkursy musza sie skonczyc do 15.30

23:10:34

a potem bedzimy poprostu stac jezcze kto bedzie chciał

 

toś mnie przekonał... :P wpadnę zatem rodzinnie...coś po 15tej mam nadzieję dotrzeć:)

djesio więc moja babcia jest "rasowana" choć ja uważam, że jednak tuningowana:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast jeździć na jakieś wieś tjuningi to lepiej przyjedzcie do Katowic koło spodka będzie gruba impreza Mancin będzie pobijał rekord w skakaniu swoim lancerem evo. Sobota 16:00

Kurcze, zawsze jak się coś dzieje ciekawego, to muszę siedzieć w pracy :evil:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że troche nie mój interes i nie chce pisać w czyimś imieniu

ale ja byłbym za tym aby wspomóc działalność rafalmaxi,

spotkać się tradycyjnie na 3 stawach i zrobić fajną reklame symulatorów naszemu koledze :twisted:

 

lub pojechać całą naszą ekypom sprawdzić sie na buggy cars w Rudzie Śl.

http://www.dakardrift.pl/index.php

 

p.s.

może bedzie jakaś zniżka grupowo-forumowska :P

 

oczywiście ostatnie słowo należy do ojca prowadzącego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki, gdzie w okolicy Katowic serwisujecie swoje Subaru?

 

Potrzebuję zmienić rozrząd, hamulce, oleje i nie chciałbym się zastanawiać czy mi nie ubyło jakiejś części w aucie...

 

Ostatnio serwis który był zaufany wyjątkowo się nie postarał...

 

O nie-ASO wiem ale spodziewam się cen na poziomie ASO.

 

Edit: Nie wiedziałem że 4 - t u r b o jest na liście zakazanych tutaj i wyświetla jako nie-ASO :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie chwalą ASO Mikołów. Byłem pare dni temu na sprzegle i też wydaje mi siew porzadku. po 2 dniach rano mogłem jechać po auto. Nie wiem jak stoją ceny za usługi, wydaje mi sie ze nie ma źle. Z kolei 2000 za koło zamachowe do Imprezy N/A :shock: OEM zestaw sprzegła o 300zł drozszy niż Exedy w "nieaso" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja serwisuję śnieżynkę (GC8 STi)u kumpla w watsztacie w Katowicach na dąbrówce. Elias (GC8 STi) też tam jeździ i jeszcze jeden forumowicz (GD WRX) któremu dałem namiar. Ceny za usługi OK całkiem przyzwoite, namiar dla zainteresowanych na pw....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem na rozrządzie, wymianie oleju i przeglądzie u Michała Gawina w Krakowie... ale jakoś tak bez przekonania :? , chociaż wszystko tip top :D .

Za rozrząd bez pompy+olej+filtry i jakieś tam dolewki + przegląd całości zapłaciłem 1750... więc myślę, że spoko. W nie-ASO za to samo około 2500-2700.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbigniew, zapytaj w 4 wiatrakach ;)

Natomiast jak najbardziej polecam w Mikołowie Szczypkę. Robią wszystko na tip-top :)

Tiaa , w Mikolowie na szumiace lozysko w kole powiedzieli ze skrzynia się rozpada i do wymiany!!! Dobrze ze skrzyni kupić nie zdążyłem, bo bym był z 1,5 klocka w plecy. Potem zamiast nieszczelnych przewodów od klimy, chcieli mi wymienić sprawny parownik na nowy, co najlepsze potem się okazało ze nawet do klimy nie zajrzeli. Dziękuje, nie polecam tego serwisu, 2 oczywiste , generujace b duże koszty wpadki ich dla mnie dyskfalifikuja. A co do meritum- robimy jakiego spota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Mikołowie chciałem kupić nadkola rok temu, pewnie do dzisiaj ich szukają :D

Ja mogę polecić 4T, robiłem tam grubą robotę i wszystko na tip top, jeszcze tylko klimę muszę nabić ale nie mam kiedy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...