Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

No to terminy, terminy? Na gokarty chętny jestem, nawet ostatnio kask odzyskalem od kobity.

 

12.05 - Tor Fiata zbiórka, godzina 11 lub później zależnie kto chce co oglądać tam.

 

Chętnie porównam nasze fury i zobaczę tą Twoją zawiechę Newbee.

 

Pucu na ulicy gdzie popadnie... Więc bez szczegółów bym wolał;)

 

Na paprocanach jest taka wada, że nie da się grillować koło samochodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbigniew, nie potrzebuje szczegolow ;) chodzi mi tylko o to ze czesto widze Legaca w Twoim kolorze w okolicy Placu Baczynskiego i zastanawiam sie czy to Twoj ;)

 

 

Plus grila na torze jest taki ze mozna robic go przy samochodach tylko trzeba bylo by wjechac na tor jakis czas przed 11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to terminy, terminy? Na gokarty chętny jestem, nawet ostatnio kask odzyskalem od kobity.

 

12.05 - Tor Fiata zbiórka, godzina 11 lub później zależnie kto chce co oglądać tam.

 

Chętnie porównam nasze fury i zobaczę tą Twoją zawiechę Newbee.

 

Pucu na ulicy gdzie popadnie... Więc bez szczegółów bym wolał;)

 

Na paprocanach jest taka wada, że nie da się grillować koło samochodu...

 

Ja tam chętnie twojego legaca zobaczę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Dziś postanowiłem skrócić sobie drogę z pracy przez szuter. Zassało mnie jednak pole, do którego w celu ominięcia dziury się zbyt zbliżyłem. Przejechałem więc 20 m na podwoziu po muldzie około 40 km/h. Na szczęście było miękko. Wyjechałem na drogę jeszcze z rozpędu.

 

Strat na pierwszy rzut oka nie było widać, niestety 20 km dalej urwało rurę wydechową. W miejscu takiej blaszki z sprężynkami. Poza tym lekko przerysowne plastiki pod autem.

 

Niestety więc jutro zamiast spota będę szukał tłumikarza. W niedzielę mam zajęte popołudnie.

 

Jak ktoś wie gdzie w Tychach się z tym udać to proszę o PW. Dalej nie dojadę, teraz jestem głośniejszy niż każde STI:P (za to mocy nie ma w ogóle)

 

P.S. ale ta nawet długa chwila, wcześniej kiedy miałem 100 km/h - bezcenne.

 

-- So maja 12, 2012 4:39 pm --

 

auto ogarnięte.

 

Nie wiem czy będzie pogoda na grila bo zimno, ale jutro mam wolne więc paprocany lub 3 stawy - mogę się spocić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli drift w Gliwicach wypali kumplowi, to ja raczej odpadam, będę wtedy w niedziele się woził drift E 30 :oops:

 

 

witam witam...a gdzie ten drift???da rade "wpaść" se oblookać...lubie na takie sporty...popaczyć:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, że tam będę:P

Dzięki za namiar:)

 

-- So maja 12, 2012 5:34 pm --

 

Przeczytałem...wiem gdzie to to...będzie widzę Łubkowski i Biegus....dwóch kolegów:)Zapowiada się fajno impro...pozdro:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reczywiście"szału nie było":/ Newbee, jechałeś którymś driftowozem "na prawym"??Bo rozglądałem się- ale jako iż nie znam...to i nie rozpoznałem:/ Za to coś bulgoczącego przejechało kilka razy koło parku maszyn....:D

Ogólnie rzecz ujmując...nic specjalnego nie stwierdziłem na tej...imprezie :roll: szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Jaworznie jest też taki bardzo urokliwy zalew Orka je zwą. Czy ktoś się orientuje czy tam się od góry da dojechać szutrami cywilem? Bo miejscówka nad klifem by była na grilla przednia :twisted:

 

Z innej beczki w Jaworzu pod Bielskiem chyba się spot szykuje w piątek.

 

Mijałem dziś w Katowicach 6 Subar, 3 Forki, 3 Outbacki, popularne się te auta robią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...