Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak napisal Istreed, nie szukałem bo juz miałem nagrany samochod od znajomego,zreszta z forum.Ale niestety formy platnosci sie zmienily i nie stac mnie chwilowo na ten samochod.WIec musialem spasowac i zakonczyc sprzedaz mojego bo nie mial bym czym jezdzic.Nazbieram kilka tysiaczkow i znow wystawie,ale powiem wam ze kilka osob dzwonilo i mailowalo,wiec Subarak przyciagnal uwage z czego sie ciesze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mont, Thelyn, ASAHI, Markus_SK, dzięki wielkie za życzenia, mam nadzieję, że wszystkie się spełnią. :)

 

Thelyn, sorry, że ostatnio odrzucałem Twój telefon, ale miałem zaliczenie i niewyłączony głos w telefonie :wink: Nie miałem wyjścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thelyn, sorry, że ostatnio odrzucałem Twój telefon, ale miałem zaliczenie i niewyłączony głos w telefonie :wink: Nie miałem wyjścia.

 

Mam nadzieje ze zaliczyles mimo telefonu:) juz sie dowiedzialem to o co chcialem sie zapytac wiec nieaktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Coś mnie strzeli. Znowu szyba mi pękła. Spokojna jazda do roboty. Jak się przyjrzeć to jest mikro ukruszenie sugerujące kamyk ale cholera - takie mikro... coś z tymi szybami nie tak czy co?

Ciśnij jak najszybciej do zakładu klejenia szyb i jeżeli faktycznie jest to niewielkie pęknięcie to Ci skleją i nie trzeba będzie wymieniać. Inna sprawa, że ja mam np.: PZU Szyba - wymieniają mi szybę i nie tracę zniżek z AC. Tylko tam jest zdaje się jakieś ograniczenie kwotowe jeśli chodzi o wartość szyby. Ale i tak się opłaca. :)

 

Jakiś miesiąc temu dostałem w szybę naprawdę ogromnym kamieniem i o dziwo nic się nie stało, a jak widziałem jak leci to już byłem pewien, że czeka mnie wymiana. Tyle, że ja już mam zamiennik Pilkingtona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderzenia żadnego nie słyszałem a pęknięcie poleciało znowu na pół szerokości szyby, od podszybia na wysokości kierowcy, do góry z 10 cm (w zeszłym roku było dużo wyżej i szerzej ale wtedy widziałem jak ten kamol leciał), w prawo do pasażera i na jego wysokości z powrotem w podszybie... poleciała tylko jedna warstwa i nie ma (póki co przynajmniej) wyczuwalnej krawędzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Peknięcia Ci nikt nie sklei, odprysk punktowy tak, ale jak już poszło to zapomnij :P

 

W PZU się wycwanili bo kiedyś dało się to wykupić tylko na szyby nie mając u nich nic innego.

Już nie :evil:

 

Co do kosztów to ustalasz sam sobie limit kwotowy, cena 2k zł = ~50 zł za ubezpieczenie, 4k zł = ~100 zł.

Mój forek jest po prostu z końca lutego i mam to na świeżo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...