Skocz do zawartości

EVO X - rywal czy alternatywa?


rzymu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 715
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale przyznasz , że Alfa Romeo jest ładniejsza Włosi to jednak potrafia cos ładnego zaprojektować

Eee tam za bardzo mi sie ta alfa nie podoba, bardziej evo mi lezy :)

Poza tym, nigdy w zyciu bym jej nie kupil, bo gdybym dojechal na wieś z salonu, super sportowy, ultrawytrzymaly madafaka zawias AlfyRomeo byłby do wymiany :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale przyznasz , że Alfa Romeo jest ładniejsza :mrgreen: Włosi to jednak potrafia cos ładnego zaprojektować :!: :roll:

AK

 

Z włoskich projektów to mię sie najbardzi podobała Gina Lolobrygida. A przedni zderzak to już był majstersztyk.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przyznasz , że Alfa Romeo jest ładniejsza Włosi to jednak potrafia cos ładnego zaprojektować

Eee tam za bardzo mi sie ta alfa nie podoba, bardziej evo mi lezy :)

Poza tym, nigdy w zyciu bym jej nie kupil, bo gdybym dojechal na wieś z salonu, super sportowy, ultrawytrzymaly madafaka zawias AlfyRomeo byłby do wymiany :mrgreen:

 

Napisałem o zachwytach forumowicza nad tym akurat zdjeciem :!: ktore według mnie nic ciekawego nie pokazuje. Któras Alfa jest w tym ujeciu zdecydowanie ładniejsza , felgi ma nawet podobne. :mrgreen: Nic nie pisalem o kupowaniu Alfy..bo to kłopot na polskich drogach :!:

AK

ps. Jest wiele lepszych zdjęc EVO ale i tak do STI MY 08 to daleko tej X modyfikacji.. :twisted: :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) giełda dołuje i będzie jeszcze bardziej, za dużo ludzi naoglądało się reklam funduszy inwestycyjnych i nie tylko (...)

 

Teoria dość ciekawa :lol: ale takiego specjalisty od gwaltowanej zmiany trendów nie wypada nie słuchać :mrgreen:

 

Myśle, że drogi STI i EVO zaczeły się rozchodzić, zarówno w wyglądzie jak i w targecie klientów (co potwierdzają nieoficjalne cenniki tych pojazdów). EVO bedzie tanią alternatywą dla M3 czy RS4 podczas gdy STI aspiruje do pozycji króla hot-hatchy. Oba auta zdają się odchodzić od wizerunku "dziwne z wyglądu auto dla rajdowych świrów" co zapewne zawezało segment docelowy odbiorców. Segmenty sportowych limuzyn czy szybkich hatchbacków są bez porównania większe i "gwarantują" lepszą sprzedaż. Podczas gdy STI zdaję się być odpowiedzią na pytanie "co po Golfie GTI?" to EVO zdaje się być odpowiedzią na.. "co po STI?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wyglądu Evo X duuuuużo bardziej podoba mi się od nowego STI, natomiast kupiłbym... Evo IX, przez ostatni rok napalałem się na Evo X, ale jednak nie wygląda tak agresywnie jak wcześniej pokazywane koncepty, za bardzo go ugrzecznili, stwierdziłem że zamiast dawać ok. 200.000 PLN za Evo X wolę kupić roczne lub nowe (w DE jest ich jeszcze sporo) Evo IX za ok. połowę tej ceny i potem wysłać go do pewnej firmy tuningowej :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że drogi STI i EVO zaczeły się rozchodzić, zarówno w wyglądzie jak i w targecie klientów (co potwierdzają nieoficjalne cenniki tych pojazdów). EVO bedzie tanią alternatywą dla M3 czy RS4 podczas gdy STI aspiruje do pozycji króla hot-hatchy. Oba auta zdają się odchodzić od wizerunku "dziwne z wyglądu auto dla rajdowych świrów" co zapewne zawezało segment docelowy odbiorców. Segmenty sportowych limuzyn czy szybkich hatchbacków są bez porównania większe i "gwarantują" lepszą sprzedaż. Podczas gdy STI zdaję się być odpowiedzią na pytanie "co po Golfie GTI?" to EVO zdaje się być odpowiedzią na.. "co po STI?"

 

Za mądry to Ty nie jesteś, ale tu akurat masz pełną rację...

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas gdy STI zdaję się być odpowiedzią na pytanie "co po Golfie GTI?" to EVO zdaje się być odpowiedzią na.. "co po STI?"

 

 

Za mądry to Ty nie jesteś, ale tu akurat masz pełną rację...

 

:mrgreen:

 

 

Obaj przestancie publicznie bluznic na forum! :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba warto poswiecic troche miejsca dla DZIESIATKI, ktora po premierze nowej STI coraz bardziej bedzie kusic "Subarowcow". Mnie osobiscie coraz bardziej sie podoba i sam juz nie wiem co sie stanie w styczniu :twisted:

 

A ta fotka zainspirowala do zalozenia tego tematu. Czyz nie jest piekna ta X-tka?

 

Obrazek

 

Przekombinowana alfa, ale dużo brzydsza :neutral:

 

Po Evo VI nie ma juz nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba warto poswiecic troche miejsca dla DZIESIATKI, ktora po premierze nowej STI coraz bardziej bedzie kusic "Subarowcow". Mnie osobiscie coraz bardziej sie podoba i sam juz nie wiem co sie stanie w styczniu :twisted:

 

A ta fotka zainspirowala do zalozenia tego tematu. Czyz nie jest piekna ta X-tka?

 

Obrazek

 

Przekombinowana alfa, ale dużo brzydsza :neutral:

 

Po Evo VI nie ma juz nic...

 

Evo VI to bylo piekne auto ale EVO XI-ce tez niczego nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mądry to Ty nie jesteś (...)

:mrgreen:

 

Ehh ile jeszcze bedziesz mi wypominać, że nieopatrznie dałem ci zaparkować moj samochód :mrgreen:

 

ps. jezdzilem dziś nowym WRX'em - potwierdza się, że to samochód adresowany do szerszej grupy odbiorców. Dzięki temu moze Subaru przestanie być 'marką niszową'. Pytanie tylko czy to dobrze? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo VI to bylo piekne auto ale EVO XI-ce tez niczego nie brakuje.

chyba IX-ce ?

 

Osobiście IX jest dla mnie ostatnim kwadratowym prawdziwym Evo, każde następne będzie pewnie obłe, oby za rok nie zrobili heczbeka :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszędzie widac ze evo się bardziej podoba :roll: przypomnę tylko że oba auta jechaly przed stawką na japonii, evo wzbudzało aplauz, impreza o wiele mniejszy lub nie. :???:

A na ktorych Os-ach byleś :?: Tam gdzie ja oglądałem było dokladnie odwrotnie...... :twisted::mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...