Skocz do zawartości

EVO X - rywal czy alternatywa?


rzymu

Rekomendowane odpowiedzi

charakterystyczne "wycia" kto jezdzil automatem ten pewnie wie o czym mowię; (uslyszalem ze w Mistu juz pracuja nad ulepszeniem)

 

Zwróciłeś uwagę, że robi przegazówkę przy redukcji? To już nie jest zachowanie zwykłego automatu 8).

 

no to sobie posluchalem dzisiaj X i.... nie pamietam jak brzmialo co oznacza ze nie ma o czym pisac :mrgreen:

 

:mrgreen:. Faktycznie nie brzmi, ale wiesz - o STI'06 i '08 mówili to samo. To lobby producentów aftermarketowych wydechów wsadza swoich agentów do biur projektowych, te biura do seryjnych modeli wsadzają syfiaste wydechy, które nabywcy natychmiast wywalają :D.

 

Czarne EVO X SST na niemieckich blachach, które jest opisywane w róznych gazetach jest na full opcji cena ponad 200 tys zł

 

Tym właśnie jeździliśmy :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 715
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W ktorym momencie?

4.04 STI wyprzeda evo. Kierowca evo jak na moj gust na taki zakret za wczesnie dohamowuje, ale fakt STI ładnie go dogania :mrgreen: i

I troszkę nie tak sie ustawia..

Ale ja tam sie nie znam

 

[ Dodano: Pon Cze 16, 2008 12:09 am ]

Spokojnie , najpierw trzeba porozmawiac , popatrzyc... :razz:

O czym pogadać ? i popatrzeć ?

Jeszcze się nie nacieszyłeś widokiem STI ?

A jazda testowa moze byc ciekawa, nie lubie wypowiadac sie o czyms z czym nie miałam doczynienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ktorym momencie?

4.04 STI wyprzeda evo. Kierowca evo jak na moj gust na taki zakret za wczesnie dohamowuje, ale fakt STI ładnie go dogania :mrgreen:

 

Mnie się bardziej wydaje,że 2:33.

 

Co do EVO X to moim zdaniem wizualnie tragedia - wygląda masywnie i zbyt nowocześnie jak na sportowe auto.STI '08 ma tylko tragiczne te tylne lampy.Poza tym fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym pogadać ? i popatrzeć ?

Jeszcze się nie nacieszyłeś widokiem STI ?

A jazda testowa moze byc ciekawa, nie lubie wypowiadac sie o czyms z czym nie miałam doczynienia

jak bedzie auto , dotarte...to dam znac..

AK

 

Andrzej, jak by nie miał kto go u Ciebie dotrzeć, no ja ewentualnie sie zgodzę......... i zrobie to gratis :mrgreen:

 

Cena 114 000 za RS to nie jest tak mało jak się wydaje, trzeba dokupić wiele rzeczy

hamulce, felgi, opony, ja bym chciał miec klimę, fotele, zawieszenie, pewnie trzeba go odetkac, no to jakis wydech, remap, i pewnie nie bedzie miał aktywnych dyfrów. Jak się podliczy wyjdzie sporo. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Cena 114 000 za RS to nie jest tak mało jak się wydaje, trzeba dokupić wiele rzeczy

hamulce, felgi, opony, ja bym chciał miec klimę, fotele, zawieszenie, pewnie trzeba go odetkac, no to jakis wydech, remap, i pewnie nie bedzie miał aktywnych dyfrów. Jak się podliczy wyjdzie sporo. :cool:

Czyli tak mniej więcej ile szacujesz kosztowałoby dostosowanie RS-a na amatorskie pojeżdżawki, typu Ułęż, Alt 4T...., Kielce? Chodzi o graty dobrej jakości w przyzwoitej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze nie mogl pozniej hamowac, bo by sie w zakrecie nie zmiescil?

Pozatym Impreza pomimo gorszej lini, niezle wychodzi z zakretu.

Bardzo mozliwe gdybać sobie można jak by to było ... :)

Ale każdy kierowca ma inny styl jazdy, najlepiej wsadzić jednego w oba auta i zobaczyć jakie czasy uda mu sie wykręcić :)

Ale jedno jest pewne .. subaru ładnie wymiata :) Przynajmniej na filmie, a dopóki się nie przejadę nie będę wydawać opinii :razz:

 

A żeby nie był OT to oglądałem dzisiaj X i powiem że tak średnio mi podszedł, już chyba wolę to nowe STI, przynajmniej choć trochę silnik słychać

Bo sie przyzwyczaiłeś do takich decybeli w swoim aucie ze każde inne wydaje CI sie bardzo ciche :razz:

 

hamulce, felgi, opony, ja bym chciał miec klimę, fotele, zawieszenie, pewnie trzeba go odetkac, no to jakis wydech, remap, i pewnie nie bedzie miał aktywnych dyfrów. Jak się podliczy wyjdzie sporo. :cool:

Pewnie wyjdzie porównywalnie do GSR, ale zbudujesz sobie autko "prawie od podstaw" i dokładnie pod swoje wymagania :)

To wszystko kwestia gustu :)

Jak już powiedziałam... robie miejsce w garażu dla nowej czerwonej/czarnej/białej (mam dylemat jaki kolor wybrać :D ) strzały :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie nie bedzie miał aktywnych dyfrów.

 

Facet z MMC nie był pewien, ale podobny dyfry mają być takie, jak w normalnym...

 

osobiście wątpie, ale moge sie mylić :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Cena 114 000 za RS to nie jest tak mało jak się wydaje, trzeba dokupić wiele rzeczy

hamulce, felgi, opony, ja bym chciał miec klimę, fotele, zawieszenie, pewnie trzeba go odetkac, no to jakis wydech, remap, i pewnie nie bedzie miał aktywnych dyfrów. Jak się podliczy wyjdzie sporo. :cool:

Czyli tak mniej więcej ile szacujesz kosztowałoby dostosowanie RS-a na amatorskie pojeżdżawki, typu Ułęż, Alt 4T...., Kielce? Chodzi o graty dobrej jakości w przyzwoitej cenie.

 

Lekko 50 tys. , ale pierwsze jak miałbym zamiar kupić sobie takie auto , to ....... wspawał bym klatke :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekko 50 tys. , ale pierwsze jak miałbym zamiar kupić sobie takie auto , to ....... wspawał bym klatke :roll:

Czyli 50 tys +.......... :?:

 

50tys. + 10 tys. , to na szybko w pamieci, daje 60 tys. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie nie bedzie miał aktywnych dyfrów.

 

Facet z MMC nie był pewien, ale podobny dyfry mają być takie, jak w normalnym...

 

osobiście wątpie, ale moge sie mylić :roll:

 

Carfit ma racje, owoc wtedy przy budowei rajdówek trzeba byłoby wyjmować... a taki dyfer od seryjengo evo do N-grupy to nie bardzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, jak by nie miał kto go u Ciebie dotrzeć, no ja ewentualnie sie zgodzę......... i zrobie to gratis

Specjalnie tak napisalem z tym dlugotrwalym docieraniem :roll:

Cena 114 000 za RS to nie jest tak mało jak się wydaje, trzeba dokupić wiele rzeczy

hamulce, felgi, opony, ja bym chciał miec klimę, fotele, zawieszenie, pewnie trzeba go odetkac, no to jakis wydech, remap, i pewnie nie bedzie miał aktywnych dyfrów. Jak się podliczy wyjdzie sporo.

No wiec własnie , nie lepiej juz kupic jakas uzywana grN do tych sob.niedz. wyscigow....szybciej , taniej co najwyżej cos tam trzeba poprawic :!:

No i atrape z przodu zmienic i spojler od alfy z tylu.....i...ułez :mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...