Skocz do zawartości

EVO X - rywal czy alternatywa?


rzymu

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie byłoby jakby SIP oferował Spec-C

 

Sip to nie wiem , ale ja oferowalem Carfitowi takie auto za 100 tys na poczatku roku ale miał co innego na glowie :mrgreen:

( co prawda kier. po prawej ale jak spawasz klatke to i tak nawet szyby trzeba wyciąc , wiec skladasz juz z kier. po lewej , zestaw do przekladki byl w cenie )Auto mialo byc dla mnie ale swoje watpliwosci opisalem wyzej.... :cool: i zdecydowalem , ze jednak nie. Podobnie miałem z 430 konnym Porsche w dwa lata przejechal 15 tys.....głownie stal....no ale chociaz bylo na co popatrzec.... :mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 715
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem własnie po jezdzie testowej X z SST, cofam to co mówiłem skrzynia zmienia biegi bardzo szybko nie ma laga ani przy redukcji ani przy zmianie biegów do góry!!

Nie jest to juz taki hardcore ale moim zdaniem cyt: ze układ kierowniczy przypomina Subaru jest błedny bo nie jest to taki układ jak w 9 ale napewno jest lepszy niz w STI.

Auto zdecydowanie bardziej cywilne ale Mitsubishi bedzie sprzedawać RS bez zbednych rzeczy i to bedzie idealna opcja!!

 

Byłem wczoraj u dealera Mitsu na jeździe testowej. I muszę powiedzieć, że SST bardzo mi się podobało - pierwsze dwie zmiany biegów kulawe, ale potem malina. Trudniejsze są redukcje, żeby nie przedobrzyć :twisted:, ale to też da się szybko opanować. Tak że przyzwyczajenie się do działania SST trwa naprawdę chwilkę 8).

 

Wrażenie generalne: podobało mi się 8).

 

Jeśli - czysto teoretycznie - miałbym kupować Evo X, to tylko z SST.

 

A co do sensowności kupowania RS-ów: Andrzej ma rację. To opcja tylko dla tych, których stać na trzymanie w garażu potwora. Sens ma to rzeczywiście tylko wtedy, gdy jest to kolejny wóz tj. nie wóz na co dzień, a właściciel regularnie jeździ przegonić wóz po torze. Vide Łosiu, Shodan :cool:.

 

PS Zaraz wrzucę kilka fotek :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast wydawać go na wielofunkcyjną kierownicę,

Ta kierownica to jakaś ogólna pomyłka. Za dużo naoglądali się niemieckich aut :mrgreen: Zamiast skupić się na dopracowaniu nowego silnika, to wymyślali nowe guziczki na kierownicy :neutral:

Po zakupie zamienię na MOMO a starą powieszę na ścianie :razz:

 

Ta wersja sluzy praktycznie do przeróbki na gr.N i nie nadaje sie do codziennej jazdy

A niby to dlaczego? 50 tys. w zupełności wystarczy by dopracować autko "pod siebie i swoje wymagania". Niekoniecznie na grupę N. Wymiana foteli (postawa) inne zawieszenie, hamulce, no i oczywiście zwiększenie mocy :)

Czyli jak dla mnie nie ma sensu wydawać 160 tys. na "wielofunkcyjna cholerna kierownice" w której sie pogubiłam, bo i tak przerobie pod swoje wymagania. Biorę RS :razz:

 

A tak ogólnie to przy testowaniu X ze skrzynią SST byłam... mile zaskoczona... Na trybie sport zmieniała biegi tak, by nie spadać poniżej 2-2.5 tys. obrotów i ciągle być w gotowości do ostrego przyduszenia, bardzo elastycznie pracuje, chodź brakowało mi "tradycyjnego" mielenia biegami. I nie bałam sie ze na zakręcie zrobi mi psikusa i zbraknie mocy by dobrze z niego wyjść. Za to na "trybie normalnym" delikatnie posuwałam sie do przodu, korzystając ze wszystkich możliwych pasów do jazdy, wprowadzając małe zamieszanie :mrgreen:

Ogólne wrażenia ? .... Już robie miejsce w garażu ... :razz:

 

Ktos wie kiedy nowa impreze mozna przetestować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwiek z czasem ma znaczenie drugorzedne

to cos brzmi jak stary civic z przegnitym wydechem :???:

wiem, ze to glupio zabrzmi, ale znudzil mi sie bulgot boxera. przynajmniej 3" bez silencera na przelocie w Evo bardziej mi sie podoba. np.:

poza tym Subaru robi zazwyczaj wiecej halasu, nizli na to zasluguje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, ze to glupio zabrzmi, ale znudzil mi sie bulgot boxera. przynajmniej 3" bez silencera na przelocie w Evo bardziej mi sie podoba. np.: http://www.youtube.com/wa...feature=related

poza tym Subaru robi zazwyczaj wiecej halasu, nizli na to zasluguje :mrgreen:

 

Mądry to Ty nigdy nie byłeś, ale już takie dyrdymały opowiadać... Weź się chłopie w garść :roll:

 

:wink: :mrgreen:

 

PS Obiecane foty. Za te dwie ostatnie zostanę chyba dyscyplinarnie zawieszony w wykonywaniu funkcji moda, ew. zwolniony z niej dyscyplinarnie :mrgreen:.

 

mitsu4ua2.jpg

mitsu3ys8.jpg

mitsu2iu0.jpg

mistu1xx3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Obiecane foty. Za te dwie ostatnie zostanę chyba dyscyplinarnie zawieszony w wykonywaniu funkcji moda, ew. zwolniony z niej dyscyplinarnie :mrgreen:

Odpowiednia prezentacja auta to podstawa :mrgreen:

 

[ Dodano: Nie Cze 15, 2008 5:33 pm ]

A o 14:00 8) . Wyjechałem stamtąd o 15:00.

A to Cie nie spotkałam... A szkoda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Mitsu na Wrocławskiej. Adam mówił, że taka była konieczność ( :arrow: standardy MMC). Nota bene salon nie jest do końca gotowy - Milky twierdzi, że oświetlenie podłączali w nocy poprzedzającej prezentację. Jest tam jeszcze trochę do zrobienia, ale kierunek jest zdecydowanie dobry 8).

 

Nota bene ustaliłem wczoraj, że to nie koniec. Ale nic więcej nie mogę powiedzieć oficjalnie, bo ktoś mógłby się zezłościć :mrgreen:.

 

dobrze kontrastuje z Twoja ewidentnie nieprzecietnie przepita twarza

 

Pudło. Nieprzeciętnie przepita ma właśnie kolor tego Evo :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STi '08 można już od marca, np. u p.Kopra

Chwilowo brak , sprzedane ale za 2 tygodnie powinno juz dojechac nastepne :idea:

Za te dwie ostatnie zostanę chyba dyscyplinarnie zawieszony w wykonywaniu funkcji moda, ew. zwolniony z niej dyscyplinarnie .

Ostatnie dwie sa najlepsze :razz: na pierwsze nie zwrócilem uwagi.... :cool:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq napisał/a:

A o 14:00 . Wyjechałem stamtąd o 15:00.

 

A to Cie nie spotkałam... A szkoda

 

A to widze ze jakies spoty forumowe sie robią u "Misiow" :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

ja bylem od 13 do 14 a tuz przedtem jak ja sie zalapalem na jazde testowa tez inny posiadacz imprezki zrobil parę (no max 3) kilometrów nową X;

 

ale gusta i odczucia jak widac po powyzszych postach BARDZO rózne; jak dla mnie skrzynia SST bardzo fajna w zamyśle ale w praktyce trochę za bardzo "jedzie" zwykłym automatem - charakterystyczne "wycia" kto jezdzil automatem ten pewnie wie o czym mowię; (uslyszalem ze w Mistu juz pracuja nad ulepszeniem)

 

swoją drogą, jak dla mnie, to ta X "nie jedzie" i brak kontaktu kierowcy z autem, miałem wrażenie że dla jazd testowych to tak przynajmniej 150 koników schowali na zapleczu nowego salonu :mrgreen:

 

w zasadzie to wrazenia takie jak z dobrej limuzyny z mocnym silnikiem, ale jak tak to po co kupowac Mistu ? lepiej wykonane sa audi, bmw itp :mrgreen:

 

ale za wyglag to kurcze 15 punktow w 10 puntowej skali, swoja droga musze sie w koncu przejechac nowym sti aby miec porownanie, cos mi sie jednak wydaje ze imprezka lepiej jedzie (przynajmniej lepsze sa wrazenia kierowcy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...