Skocz do zawartości

Niezadowolenie nowego forumowicza


a_bernstein

Rekomendowane odpowiedzi

By my sobie z kolegą Pumexem pierwszym założyliśmy tematy o Bardzo Złych Użytkownikach i Naszym z Nich Niezadowoleniu, ech...Pomarzyć, Panie, pomarzyć.... ;)

 

A co się szczypiecie? :shock:

 

Strzelcie se taki wątek!

 

Coś na wzór tej tablicy w SAMie: "Tych klientów nie obsługujemy!!!" albo nieco dawniej tablic "Bumelanci" przed fabrykami :twisted: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pumex1, odetchnij, zrób dwa skłony...Martwię się o Ciebie stary... ;)

:mrgreen:

 

No i zobaczcie co żeście narzekaniami z Pumexem Pierwszym zrobili?! Się biedakowi popiórkowało wszystko i sam się teraz cieszy z niezdowolenia z niezadowolonych użytkowników.... ;)

Pazdrawliajem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy niezadowolony forumowicz starej daty moze byc jednoczenie zadowolony, ze rowiez forumowicz nowej daty jest niezadowolony, z czego dalej niezadowolony moze byc Wmorderator? Wtedy lacza sie we wspolnym niezawodoleniu na niezadowolenie Wmorderatorskie i to wspolne niezawodolenie laczy ich zadowoleniu, ze maja jednak cos wspolnego? :roll: :mrgreen:

Po trzykrotnym przeczytaniu doszedłem do wniosku, że coś w tym jest.

Ale jeszcze nie jestem pewien co i w związku z tym jestem niezadowolony.

Z tego, że musiałem czytać trzy razy też jestem niezadowolony.

 

Czy można do tego wątku zawołać kogoś ZADOWOLONEGO?

 

Halo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze kiedyś tu wpadnę, obiecuję że nie będę więcej zadawał pytań :wink:

 

Możesz za to odpowiadać. W końcu ogarnąłeś swój problem. Jak ktoś będzie miał podobny, to napiszesz. Tym samym będziesz mógł wprowadzać nową jakość na forum i może kiedyś zostaniesz modem. Jak Przemek ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to ja jestem zadowolony :mrgreen: Owszem bywają przejściowe trudności - ale wiem, że są przejściowe dlatego nie wpływa to negatywnie na moje zadowolenie :)

 

Odnośnie wątku moderatorskiego o usera, to przecież mamy takowy, jeno schowany głęboko - ale żyje swoim bogatym życiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vibowit, chcę powiedzieć, że jestem skrajnie niezadowolony z Twojego zadowolenia. Określenie "skrajnie" zostało użyte w celu zniwelowania określenia "zadowolony" wszak inaczej melibyśmy tu Off Topic bo tytuł wsakzuje na "NIEZADOWOLENIE". I na przyszłość proszę się trzymać tematu. :mrgreen:

To mówiłem ja - JAdmin Subaryta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaryta, pragnę zauważyć, że temat jest o nowym forumowiczu, a Ty do takich się nie zaliczasz. W związku z czym muszę Cię poinformować, że OffTopujesz, OffTopiczysz, OffTopisz. W normalnych warunkach pewnie byłbym z tego powodu zadowolony, ale w tak pięknych okolicznościach przyrody, i.... nepowtarzalnej Pan pozwoli i Pani pozwoli, że się zaniedowolę.

 

A wracając do tematu. Jak się poprawnie pisze "Gal-a", czy "Gal'a"? Gal mi wybaczy wycieranie sobie klawiatury jego nickiem.

 

Bardzo mi przykro

vibowit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosz, ale Wy jestescie popierniczeni :roll:

Pumex, Aflinta, Subaryta - tak. Są popierniczeni i są z tego dumni.

Ja tam jestem całkiem normalny. (Choć nie jestem Normalnym).

:mrgreen:

no i najgorsze, ze jestes z tego niezadowolony :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej być popierniczonym niż spierniczałym :mrgreen:

Drogie dziecko!

Ja żem nigdy nie ukrywał, żem jest spierniczały do szpiku kości. Po prostu dinozaur.

I dlatego łatwo mi (z pozycji dinozaura patentowanego), wyśmiewać ekstatyczne deklaracje młodych i dynamicznych.

A i tak się mijamy na trasie... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i najgorsze, ze jestes z tego niezadowolony :mrgreen:

Może i racja, że powinienem być nieco mniej niezadowolony.

Stary jestem, to i narzekam, że mi miejsca na przypiecku nie dają. :mrgreen:

Ale jak widzę dyskusje o STI MY'08, to mi się wydaje, żem młodszy od tych 20-to letnich wyznawców dużego skrzydła - no bo oni przecież gadają o kompletnych pierdołach!

Mi wolno chcieć pamięci w krzesłach elektrycznych (bo własna słabuje), ale 20-to latek fan-rajdów narzekający na "kształt tyłu" w nowej Imprezie zanim miał szanse się nią przejechać, to jakieś kuriozum...

Szanowne Moderatorstwo pozwoli mi więc pozostać dinozaurem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gal, Jako, żem nie dość zasuszony to nie pojmuję tej przenośni z trasą, tudzież jawnej aluzji - czyżbym skupiony za kierownicą nie przyuważył? :mrgreen:

To nie było personalnie do Ciebie. Tak ogólnie - spotykam wielu młodych na trasie - również w Subaru. Część jeździ mniej więcej zgodnie z przepisami - i to szanuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...