Skocz do zawartości

Tegeso-nieteges, albo nietegeso-teges


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Aga - co miałaś na myśli?

STIFF, napisałeś, że

w mieście możesz dowolną stroną

z czym się nie zgodzę, ponieważ do tego co napisał Hogi

Wyprzedzić z prawej strony możemy także na drodze jednokierunkowej.

trzeba dodać, że muszą być wyznaczone pasy ruchu.

 

Taki drobiazg, o którym warto pamiętać :wink: .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STIFF, no cóż, to mnie tylko cieszy, bo nie dla wszystkich pewne oczywistości są oczywiste :wink: .

 

Kiedyś na kursie przez chyba godzinę dyskutowaliśmy o tym, czy na dwupasmowej autostradzie można wyprzedzać z prawej strony :lol: .

 

Natomiast problem czy ciężarówki mogą wyprzedzać w obrębie zjazdów na trójmiejskiej obwodnicy (na której jest zakaz wyprzedzania przez samochody ciężarowe) do dzisiaj pozostaje nierozwiązany. Niektórzy spece twierdzą, że od zjazdu do wjazdu można (jest jeden długi odcinek przy Ikei), inni, że nie :roll: :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już od ponad miesiąca nie mam subaraka :( , tzn wstawiłem go na lekkie poprawki lakiernicze podczas wyjazdu wakacyjnego, ale przy okazji sie okazało że awaria z Cyny jest lekko grubsza i tak się biedaczek składa i składa bo cały czas coś nowego do łba strzela :twisted:

 

Jedyne pocieszenie że wyjedzie od lekarza jeszcze ładniejszy i dodatkowo na dobrych sterydach i mam nadzieję przysporzy mi znów mega banana na gębie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś lansując sie i docierając STI klienta przed strojeniem, wpadł mi na dupe autobus miejski :evil: połamany zdzerzak i wzmocnienie, teges jest taki , że klient sie ucieszył bo miał po zimie połamany zderzak i do lakierowania :D wiec bedzie miał za friko :idea::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś lansując sie i docierając STI klienta przed strojeniem, wpadł mi na dupe autobus miejski

 

To ten autobus lansował się i docierał STI klienta? :shock: Bo tak wynika z konstrukcji zdania :mrgreen:.

 

Tak tak Edwinku - to dlatego, że Cię lubię :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak u Bebna bedzie "dol" to juz go nie dogonisz :mrgreen::mrgreen:

 

Taaa... Do niedawna nie miałem świadomości, że na naszej tunerskiej scenie panuje taka wzajemna niechęć :twisted:.

 

Od razu niechęć, po prostu nasz gatunek tak ma, każdy samiec chce być tym NAJ :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutny nieteges, raniutko zgasło mi niebieskie na złotych na środku skrzyżowania i koniec! Zadzwoniłem do kolegi mechanika i jakoś sholowaliśmy niebieskie do warsztatu. Neutralnie, diagnoza. Dzwoni kolega mechanik i pyta - "masz starą pompę paliwową bo ta jakoś dziwnie głośno chodzi". Dowiozłem. Za kwadrans telefon od kolegi mechanika! Dyzio! Kiedy ostatnio tankowałeś?!

:oops:

I teraz teges! Zabrakło mi paliwa...

:oops::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz teges! Zabrakło mi paliwa...

 

Łeeeeeee - ale numer :mrgreen:.

 

Jak mi się zapala kontrolka, nie ryzykuję. No może z wyjątkiem dzisiejszego dnia, gdy zaryzykowałem i nie wiem, czy ruszę samochód z parkingu - tak mało jest w nim paliwa :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...