Skocz do zawartości

Tegeso-nieteges, albo nietegeso-teges


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Teges: firma się przeprowadziła, mam biuro z pięknym widokiem na centrum Warszawy, okna od sufitu do podłogi. Jest git 8).

 

Nieteges: biuro jest nad jedną z głównych ulic i pięknie słychać przejeżdżające subaraki (tylko je słychać, innych wozów nie; czasem też głośne motocykle), ale jest zrobiony jakiś taki głupi taras, który zasłania ulicę, tak że nie widzę, kto przejeżdża.

 

Teges: może to nawet lepiej, bo bym musiał dziennie wysyłać ze 20 pozdrowień i nie mógłbym się na pracy skupić :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieteges wczoraj na rondzie przypadkowo postawiłem boka

teges postawiłem boka i w nikogo nie przywaliłem bo autko pozostało na swoim pasie kontynuując jazdę po rondzie

nieteges bo przez tego boka nie trafiłem w zjazd i musiałem robić karne okrążenie

teraz to sam nie wiem czy to był teges, czy nieteges? bok to niby teges ale nie koniecznie na rondzie w centrum w godzinach porannego szczytu :evil:

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieteges wczoraj na rondzie przypadkowo postawiłem boka

...

Ja też czasem zupełnie przypadkiem ciągnę za ręczny :wink:

 

…ul. Wita Stwosza od Wilanowskiej ma partię fajnych ciasnych zakrętów – Teres.

 

Niestety rzadko jest pusto i w poniedziałek mijałem się z babką na żyletki. Ona panika, ja bok z bananem… drugi z uskokiem :wink: :arrow: musiałem lekko uciekać na chodnik, ale fela jest „orajt” :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges: biuro jest nad jedną z głównych ulic i pięknie słychać przejeżdżające subaraki (tylko je słychać, innych wozów nie; czasem też głośne motocykle), ale jest zrobiony jakiś taki głupi taras, który zasłania ulicę, tak że nie widzę, kto przejeżdża.

 

Teges: może to nawet lepiej, bo bym musiał dziennie wysyłać ze 20 pozdrowień i nie mógłbym się na pracy skupić :mrgreen: .

 

Z czasem nauczysz się rozpoznawać ludzi po dźwięku subaraka... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teges: Polatałem sobie co nieco po szuterkach :cool:

Nieteges: W pewnym momencie na wąskiej leśnej dróżce z drzewami po obu stronach złapałem bardzo brzydką rybę :evil: No kurcze mało brakło a jakoś specjalnie wolno nie było :evil:

Ale się wybroniłem więc w zasadzie drugi teges i to duży :twisted:

 

Kurcze te oponki to jednak średni pomysł na szutrach :mrgreen:

tyre_continental_premium_contact.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teges - udalo mi sie zmiescic miedzy malucha, a golfa czekajacego na lewym i wyhamowac przed wysepka ze slupkiem
Też tak kiedyś musiałem się wciskać. Jeszcze w Dubaju, jechałem i szukałem czegoś. Patrzyłem na boki, odwracam się do przodu a tu znikąd! żelazko przedmną. Hamulec wydawał się nie działać, byłem już tak blisko, a po prawej ciężarówka na poboczu stała. Wymyśliłem, że jak wcisnę się między żelazko a gościa jadącego z naprzeciwka i przytrę ich bokami, to będzie to najbezpieczniejsza opcja (chociaż potem uświadomiłem sobie, że pewnie najbardziej kosztowna :roll: ) No i udało się, od żelazka przodem przeszedłem jakieś 5 cm, a potem na bardzo małe odległości między lusterkami. Więcej szczęścia niż rozumu miałem wtedy...

 

Byłyby raczej z mojej winy, a odwróciłem się dosłownie na sekundę... Żelazko duch :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mile, calkiem teges - zmierz zreszta kilka razy w ciagu dnia, bo a nuz miales chwile wczesniej stresa, albo wszedles po schodach. Dobrze tez sobie zrobic inne badanie - cisnienie, albo jeszcze lepiej tetno zaraz po wysilku i minute pozniej. Te pozniejsze musi byc co najmniej (zdaje sie) 25% nizsze od pierwszego. Jesli tak nie jest, to cos nieteges z przepustowoscia zyl, wiec siakas miazdzyca sie szykuje, czy cus innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...