Skocz do zawartości

Tegeso-nieteges, albo nietegeso-teges


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Nieteges - nie jestem juz kawalerem

Teges - Forseks nie wyniuchal gdzie i kiedy wiec impreza odbyla sie kulturalnie :mrgreen:

 

gratulacje....a moze kondolencje :roll: :mrgreen:

 

teges ma 46" i rozdzielczosc 1920x1080 i napis made in japan :mrgreen:

 

nieteges probuje i probuje podlaczyc enke przez HDMI ale cos mi nie wychodzi :cry: moze sie nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieteges: rajdy to zajęcie dla twardych bab. Nieprzespany weekend, złamany paznokieć, obolałay od siedzenia przez 2 dni w kubełku tyłek, koszmary dotyczące spóźnienia na PKC i ciągle mam wrażenie, że pasy szelkowe zniekształcają cycki :mrgreen:

 

teges: było warto, no może gdyby się rzeczywiście zniekształciły byłabym innego zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieteges: rajdy to zajęcie dla twardych bab. Nieprzespany weekend, złamany paznokieć, obolałay od siedzenia przez 2 dni w kubełku tyłek, koszmary dotyczące spóźnienia na PKC i ciągle mam wrażenie, że pasy szelkowe zniekształcają cycki :mrgreen:

 

teges: było warto, no może gdyby się rzeczywiście zniekształciły byłabym innego zdania.

a jesteś pewna, że sie nie zniekształcają? może powinnaś zapodac do komisyjnej oceny foty z przed i po? :mrgreen: Forumowicze napewno wnikliwie zapoznają się z materiałem i pomogą we własciwej ocenie problemu :twisted: to ważny temat więc nie ma co podejmować decyzji bez skonsultowania jej ze znawcami tematu :lol:

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jesteś pewna, że sie nie zniekształcają?

 

Niczego nie jestem pewna :mrgreen: Moje przypuszczenie graniczące z pewnością mówi mi, że zmiany są minimalne bądź żadne.

 

może powinnaś zapodac do komisyjnej oceny foty z przed i po?

 

Po moim trupie :twisted:

 

Forumowicze napewno wnikliwie zapoznają się z materiałem i pomogą we własciwej ocenie problemu

 

Nie wątpię. Forumowiczom radzę sprawdzić co 5punktowe pasy robią z ich najcenniejszymi walorami :twisted:

 

to ważny temat

 

Dochodzimy do ważnego pytania: Czy niedogodności związane ze sportem motorowym wpływają negatywnie na nasze życie seksualne i zmiany fizjologiczne?

 

znawcami tematu

 

Hahahahahahaha.

 

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forseks nie wyniuchal gdzie i kiedy wiec impreza odbyla sie kulturalnie :mrgreen:

foreks mial lepsza impreze, chociaz po dzis dzien nie wie, dlaczego wrocil z Dunhillami w kieszeni i dlaczego pojemnik na ciuchy w lazience do 1/3 wypelniony byl woda. dowiedzialem sie dzis po pracy, bo zakwitlo, wiec stale wyrzucilem, plynne wylalem. kuzwa zgnilo mi wszystko :roll: to jest nieteges.

teges, ze tak naprawde to przypuszczam, dlaczego wypelniony byl woda i kto to zrobil :mrgreen::twisted:

hiszpan25 napisał/a:

znawcami tematu

Hahahahahahaha.

ja tu znam tylko jednego znawce tematu :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges, Wczoraj zawiozłem połowicę do Kliniki Kardiologii w Ochojcu z diagnozą : przetrwały otwór owalny czyli przeciek międzykomorowy .

 

Teges, Lekarze wykluczyli możliwość operacji serca . Zastanawiają się nad zabiegiem wewnątrz-tętniczym tzw .parasolki lub w najlepszym przypadku leczenie farmakologiczne . O wszystkim zadecyduje jutrzejsze echo serca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark L.A., bardzo dużo ludzi z tym żyje nie zdając sobie z tego w ogóle sprawy. Najwięcej informacji na ten temat znajdziesz na forum nurków, gdyż ta wada wyklucza nurkowanie. Poza tym można z tym normalnie żyć. To jest opinia kardiologa, żeby nie było, że sobie coś wymyślam :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej informacji na ten temat znajdziesz na forum nurków, gdyż ta wada wyklucza nurkowanie
Ja tak mam, a nurkowałem i w sumie mam zamiar do tego wrócić, ciekawe czy kiedyś nie wypłynę :roll:

 

Mark L.A.trzymam kciuki, mam nadzieję że będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk, ja wiem tylko tyle co kiedyś wyczytałam na forach dot. nurkowania, że jest to niestety ryzyko przy tej wadzie, aczkolwiek ludzie nurkują i nie badają się na okoliczność drożnego otworu owalnego :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges: Wczoraj zniknęły mi wszystkie pieniądze z konta firmowego jak i z prywatnego. Przestraszyłem sie nieziemsko! Nie miałbym za co zapłacić leasingu, kredytu i dać ludziom wypłaty itp. Do tego obdzwoniłem wszystko co się dało, ale nikt nie potrafił mi powiedzieć co się stało.

Teges: Okazało się, że było jakieś przetwarzanie danych i wszystko wróciło do normy.

 

Nikomu podobnej sytuacji nie polecam, nawet największemu wrogowi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...