Skocz do zawartości

Tegeso-nieteges, albo nietegeso-teges


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

wyjezdzalem dzis na wislostrade kierunek Modlin na zielonym jako drugi, tuz po CC. CC wyjezdzalo na srodkowy pas, ja pas lewy, ale zagapilem sie, zatem bylem z tylu...

zaladowany towarem VW transporter wydzwonil pelnym impetem w CC, ze go przede mna rzucilo na barierki. sekunda i przeklinalbym ten dzien do konca roku :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małżona kupuje fajny dupowozik -....AUDI A3, jakby ktoś miał wątpliwości jest to wiadomość teges (właśnie wrócili my od dealera).

Forek Przemeqowe - przegrał tym samym ostatecznie możliwość skutecznego sprzedania się Pani Gierczak - to jest nieteges. :twisted:

 

G.

PS. Fajna była reakcja kobiałki, jak opowiadałem jej jaki to nie piękny i nowy Forester jest do wyjęcia za żadne pieniądze, uwaga cytat dosłowny :

A weż mi spadaj z tym Subaru.... :mrgreen:

To ostatnie nadaje się chyba to wątku o dziwnych opiniach o subarynach. :razz:

 

Pozdrawiam

Grzegorz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Teges: dzisiaj w Monachium było 18 stopni

Nieteges: mam zimowe opony i dzisiaj praktycznie się rozpływały

Teges: kupiłem już letnie

Nieteges: letnie felgi mam w Polsce

Teges: za trzy tygodnie jadę do Polski to wtedy wymienie

Nieteges: będą wtedy jechać pewnie tez "wyspiarze", na przeciwmgielnych i złym pasem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem się ojcu przejechać wczoraj GTkiem i był baaardzo zadowolony. Wstawił do garazu, pogadalismy że dobrze się prowadzi itp. To jest teges.

 

Nieteges że budzę się rano uśmiechniety i okazuje się że ojciec zostawił Renie 1.4 i pojechał do pracy moim samochodem :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges że budzę się rano uśmiechniety i okazuje się że ojciec zostawił Renie 1.4 i pojechał do pracy moim samochodem :shock:

:mrgreen:

 

Teraz z obawy przed krwawą vendettą pewnie długo do domu nie wróci... i to będzie dla niego jeszcze większy teges.

 

Taka Renia 1,4 też ma sporo zalet... mało pali na przykład. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem się ojcu przejechać wczoraj GTkiem i był baaardzo zadowolony. Wstawił do garazu, pogadalismy że dobrze się prowadzi itp. To jest teges.

 

Nieteges że budzę się rano uśmiechniety i okazuje się że ojciec zostawił Renie 1.4 i pojechał do pracy moim samochodem :shock:

 

ROTFL :mrgreen: juz widze Twoja mine rano :lol:

 

nie teges, ze juz musialem wrocic, teges tydzien w Londku, nie teges zarcie w Anglii (total bleeeee), teges wyprzedaze ciuchowe CK, DKNY , NEXT, tansze od pieniedzy :mrgreen: portfel troche ucierpial ale szafa sie troche wypchala - jak lecielismy bagaz wazyl 26 kg jak wracalismy 38 kg :mrgreen: co prawda w torbie mialem jeszcze rozporke - ale lekka bo karbonowa :mrgreen: a to jest dodatkowy teges rozporka do GTka sie zmiescila do mojej torby podroznej po lekkich kombinacjach (i nie chodzi o przeciecie rozporki :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges że budzę się rano uśmiechniety i okazuje się że ojciec zostawił Renie 1.4 i pojechał do pracy moim samochodem :shock:

 

moj tatko jak wsiadl pierwszy raz do STI to wymamrotal, "matka, wygodne fotele, nie bedzie mnie krzyz bolal. ale moze lepiej zauwaz, jak twojego synka autko zapie****a" :mrgreen::mrgreen: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...