Skocz do zawartości

Tegeso-nieteges, albo nietegeso-teges


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Tegesowe jest to, że na "mojej" stacji przy zalaniu 60litrów paliwa różnica pomiędzy 95, a 98 to tylko 3zł. Natomiast nietegesowe jest to, że to ciągle 5.99 za litr i nie będzie lepiej. :evil:

 

A muchozol za 2,87 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie teges: wstałem rano do pracy, ogarnąłem się, schodze na dół zapalić samochod, wypaliłem papierosa, dziwnie sie czuje jakby wentylatory nie załączyły sie, myśle no nic "trzeba jechać do pracy", wsiadam do samochodu, "patrze" na temp. wody i moja reakcja jest nastepujaca ... "osz kur ... :shock:"

 

Teges: minęło pare chwil aby doszło do mnie ze ta wskazówka po lewej stronie to wskaźnik poziomu paliwa :mrgreen::lol:

 

Ide po kawe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie teges: wstałem rano do pracy, ogarnąłem się, schodze na dół zapalić samochod, wypaliłem papierosa, dziwnie sie czuje jakby wentylatory nie załączyły sie, myśle no nic "trzeba jechać do pracy", wsiadam do samochodu, "patrze" na temp. wody i moja reakcja jest nastepujaca ... "osz kur ... :shock:"

 

Teges: minęło pare chwil aby doszło do mnie ze ta wskazówka po lewej stronie to wskaźnik poziomu paliwa :mrgreen::lol:

 

Ide po kawe :mrgreen:

Ale skutecznie się obudził :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tegesowe jest to, że na "mojej" stacji przy zalaniu 60litrów paliwa różnica pomiędzy 95, a 98 to tylko 3zł. Natomiast nietegesowe jest to, że to ciągle 5.99 za litr

 

Wpisując się w wątek:

- nieteges, że V-Power Racing kosztuje około 6.80

- teges, że nie spożywam go już tyle, co wcześniej, bo z rozsądku biorę firmowego klekota

- ale to jednocześnie nieteges, bo chciałbym jeździć wszędzie STI :twisted:. Nad morze i w Alpy też :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

junasz, :shock: :shock: co się stało??

 

W niespodziewany sposób jakieś małe, szybkie, zwinne coś (nie bardzo później miałem czas się przyglądać, że o czytaniu rejestracji już nie wspomnę) wyprzedzało mnie po prawej na autostradzie gdy (z włączonym od dłuższego czasu kierunkowskazem) zjeżdżałem na prawy. Zauważyłem dosyć późno, odbiłem... no i zatańczyłem przy jakichś 160/h. Dosyć długo próbowałem wyprowadzić, ale w końcu do wyboru było położyć Forka na boku albo oprzeć się o barierkę... no to się oparłem. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak se myślę, że dla "uświniowanych forumiarzy" ( nie mylić z uświnionymi ;) zamiast gry Angry Birds powinniśmy wyprodukować odmianę ANGRY PIGS!

 

Tak - po sprawiedliwości...

 

Wtedy byłoby VERY teges...

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges

Dowiedziałem się na innym forum, że nie wolno truć kuny, bo jest pod ochroną. :cry:

Teges z tego samego forum - zawiadomić ekologów, że się chce truć kuny to będą przypinać się do Forka na noc i tym samym odstraszając kuny. :mrgreen:

 

 

junasz, bolesny widok, tym bardziej, że Forek z budy identyczny jak mój. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...