Skocz do zawartości

Tegeso-nieteges, albo nietegeso-teges


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

adaś, On Mnie nie wyprzedzał tylko próbował ominąć prawą stroną żeby nie skasować Mi dupska 8) Chłopak przyznał że sie zagapił. Chyba jakis przedstawiciel firmowy 8) Dla pewnosci sprawdziłem kierunki w moim aucie i światła stopu wszystko grało :idea: . A droga była powiatowa jeden pas .Skręcałem na stacje paliw:!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adaś, On Mnie nie wyprzedzał tylko próbował ominąć prawą stroną żeby nie skasować Mi dupska 8) Chłopak przyznał że sie zagapił. Chyba jakis przedstawiciel firmowy 8) Dla pewnosci sprawdziłem kierunki w moim aucie i światła stopu wszystko grało :idea: . A droga była powiatowa jeden pas .Skręcałem na stacje paliw:!:

Ci co mowia ze nie popelniaja bledow sa jeszcze bardziej niebezpieczni bo u siebie bledow nie widza i sa przekonani ze zawsze robia jak nalezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, po rozpędzeniu mojego OBK do ok. 90 km/h poczułem mocne wibracje całego samochodu. :?

Po kilkunastu sekundach lekkiej paniki przypomniałem sobie, że wczoraj przeciągnąłem go po błocie. Po usunięciu pozostałości z felg, problem zniknął :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatni weekend miałem przyjemność testować nowe BMW serii 5 GT. :mrgreen:

 

Teges :arrow: bardzo fajna, wygodna fura. Szyby bez ramek! :wink: Trzeba przyznać, że chłopaki naprawdę robią niezłe samochody. :wink:

 

Teges :arrow: połowę czasu jazdy próbnej rozmawiałem z Panem z BMW o Subaru i Sti. 8) :mrgreen: I na koniec jazdy testowej BMW................przewiozłem go swoim Sti. 8) :twisted::mrgreen:

 

Nieteges :arrow: Pan powiedział, że Sti jest super, tylko, że spodziewał się nieco głośniejszego wydechu. :shock:

Buuuuuuuuu :oops: :wink: Mam za cichy wydech. :oops::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja lepsza połowa odwożąc dzisiaj syna do szkoły miała spotkanie z dwoma kołami nadlatującymi z naprzeciwka. W samochodzie-lawecie urwało się tylne podwójne koło i gnało w jej stronę. Na szczęście kilka metrów przed maską wściekle hamującego forka koła się rozdzieliły i każde minęlo autko z innej strony. Wszyscy zdrowi, nikt nie jechał z tyłu, bo 4 tłoczki spisały się świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że chłopaki naprawdę robią niezłe samochody
No kolega właśnie sprzedaje 3 letnie 530ix. W ciągu ostatnich 8mies był w serwisie 14 razy :shock:

Jak chcesz mogę Ci załatwić rabat :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja lepsza połowa odwożąc dzisiaj syna do szkoły miała spotkanie z dwoma kołami nadlatującymi z naprzeciwka. W samochodzie-lawecie urwało się tylne podwójne koło i gnało w jej stronę. Na szczęście kilka metrów przed maską wściekle hamującego forka koła się rozdzieliły i każde minęlo autko z innej strony. Wszyscy zdrowi, nikt nie jechał z tyłu, bo 4 tłoczki spisały się świetnie.

 

 

To brzmi jak scena z jakiegoś serialu :roll:

Sporo szczęścia miała Twoja żona :idea: a z ciekawości, na czym w końcu te kółka zatrzymały :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja lepsza połowa odwożąc dzisiaj syna do szkoły miała spotkanie z dwoma kołami nadlatującymi z naprzeciwka. W samochodzie-lawecie urwało się tylne podwójne koło i gnało w jej stronę. Na szczęście kilka metrów przed maską wściekle hamującego forka koła się rozdzieliły i każde minęlo autko z innej strony. Wszyscy zdrowi, nikt nie jechał z tyłu, bo 4 tłoczki spisały się świetnie.

 

 

To brzmi jak scena z jakiegoś serialu :roll:

Sporo szczęścia miała Twoja żona :idea: a z ciekawości, na czym w końcu te kółka zatrzymały :?:

 

To spory teges, jak w kinie :mrgreen: :wink: .

 

Fuksa, całkiem podobnego choć mniejszego kalibru, miała kierowniczka taksówki (taksówkarka? :twisted: ), która mnie wiozła całkiem niedawno wieczorem. Jechała lewym pasem a z prawego z tigry bodajże prosto w drzwi, za którymi siedziałam, wyleciało lewe przednie koło :shock: . Babka uciekła, iskry poszły :twisted: , a koło pędziło jeszcze ze 150 metrów, odbiło się w międzyczasie od barierki przystanku tramwajowego... i w końcu wyhamowało.

 

Całe szczęście było to wieczorem, bo w dzień nie skończyłoby się tak optymistycznie dla otoczenia. Akcja miała miejsce vis a vis dworca głównego w Gdańsku.

Nikt też w tą tigrę nie wjechał o dziwo :wink: .

 

Taksówkarz, z którym wracałam opowiedział mi z kolei, jak widział pędzące koło ciężarówki, które minęło na centymetry wózek dziecięcy :shock: :evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teges: znalazłem fajne miejsce do kręcenia kółeczek - Skanska wywiozła piasek składowany na sporym placu i teraz została centymetrowa warstewka na betonowych płytach... :D:P Bajka :)

Nieteges: muszę sobie wyobrażać, że moje auto to Subaru... :cry: :| :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teges: znalazłem fajne miejsce do kręcenia kółeczek - Skanska wywiozła piasek składowany na sporym placu i teraz została centymetrowa warstewka na betonowych płytach... :D:P Bajka :)

Nieteges: muszę sobie wyobrażać, że moje auto to Subaru... :cry: :| :(

 

Gdzie :?: :P:twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teges: znalazłem fajne miejsce do kręcenia kółeczek - Skanska wywiozła piasek składowany na sporym placu i teraz została centymetrowa warstewka na betonowych płytach... :D:P Bajka :)

Nieteges: muszę sobie wyobrażać, że moje auto to Subaru... :cry: :| :(

 

Gdzie :?: :P:twisted::mrgreen:

 

Sądząc po Twoich opowiastkach o Gdańsku, to pewnie by Ci pasowało, bo to właśnie w Gdańsku przy lotnisku.

Niestety teren zamknięty... :( Konieczna wjazdówka.

 

Ale mam na oku jeszcze jedno miejsce w ogólnodostępnej okolicy. Jeszcze go nie testowałem. Jak będzie OKI, dam Ci znać... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...