Skocz do zawartości

:-)


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku gdy PIs wygrało nie byłem szczęśliwy ale i załamany też . Lecz z biegiem czasu gdy Ci ludzie prowadzili swoje małe gierki a później juz wojenki to włos mi się na głowie jeżył.

Do czego pije :arrow: nie ma w Polsce grupy społecznej której Pisiory nie wlazły za skurę ( spektakularne aresztowania lekarzy jak za czasów komuny :arrow: nie twierdzę ,że są święci ale tak sie nie postepuje, nieustanna walka z miediami itp itp)

 

Ci ludzie, mam na mysli tych dwóch co ukradli księżyc, są chorzy na władzę, liczy się tylko ich zdanie, jeśli ktoś mówi inaczej już jest wrogiem.

 

Najlepszym przykładem jacy są bracia Kaczyńscy sa ich wypowiedzi lub ich brak po wyborach :arrow: premier powiedział ,że przegraliśmy z ogromnym frontem ( śmiechu warte, przegrali bo społeczeństwo miało dość tego typu sprawowania władzy, podsłuchy i inwigilacje mieliśmy od 1945 r. już wystarczy :!: ),

natomiast nasz wspaniały prezydent :evil: do dziś nie złożył gratulacji szefowi parti która wygrała wybory( czy tak sie zachowuje prezydent całego narodu :!: skandal i wstyd)

Obaj oni sa zadufani, rządni władzy i dyktatorscy :arrow: mam nadzieję,że już niedługo wywlecze sie ich brudy i odejdą w niepamięć a w historii będzie sie ich podawać jako fatalny przykład sprawowania władzy.

No skończyłem... dziękuję za uwagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 550
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pumex - RESPEK

 

Ken Taczdis - myslalem ze we wczesniejszych postach Ci sie cos na mozgownice rzucilo - ale teraz juz widze ze jednak trzezwo myslisz ;)

 

MODY - otworzta samoboja niech kolega Maruda nie tlucze tu tak dlugich przemowien :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zapewne jako jedyny tutaj nawet pracowałem przez pewien czas dla rządu PiS'u

 

 

Mamy tutaj na forum urzędnika/pracownika służb mundurowych w randze wiceministra.

Jest jeszcze jedna "wtyka" w pewnym waznym urzedzie, ale nie w takiej wysokiej randze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, jak ja -mimo wszystko- dla pewnych celów zasadniczych popieram PiS, to jestem be - ale jak Ty robisz "zgniły kompromis" i głosujesz na PO "z obrzydzeniem", to jest OK?

 

 

Odpowiem tylko na to bo mam wrażenie ze na resztę niema sensu.

 

 

Ja poparłem PO bo dla wielu powodów jest to moim zdaniem wybór cywilizacyjny i ogrom nej doniosłości. To jakby wbierać między Republiką Weimarską i III Rzeszą. Pierwsze jest nie do przyjęcia,a le drugie....to zupełnie inna skala pojęcia "nie do przyjęcia". Z PO nie zgadzam się w wielu kwestiach w szczgólności euro, UE, polityki zagranicznej w szczególości Iraku, koncepcji sprawowania władzy itp itd, ale to jest demokratyczna partia polityczna, która nie chce odejść do niebytu i nie mamwątpliwości że za jakiś czas odbędą się znowu wybory, w przypadku PiSu takiej pewności bym nie miał.

To jest dla mnie zginły kompromis bo wielu reform na pewno nie zarealizują bo zależy im na popularności, ale może prznajmneij będize troche spokoju normalności i chociaż kilku fachowców na stanowiskach zamiast głąbów wykopanych nie wiedizeć skąd przez PiS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1, przypisywanie PiSowi "zasług" związanych ze stawianiem radarów, jest moim zdaniem przesadą. Te setki słupów, to raczej zasługa UE, a nie PiSu.

 

A było to tak: W Brukseli pewien komisarz zadecydował, że postawi w Polsce tysiące fotoradarów. Nie poinformował o tym polskich władz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maruda powiem szczerze, przeczytałem Ciebie i mi smutno. Bije z Twoich słów jakaś straszna gorycz. Jeśli w kraju większość wyborców i zwolenników PiS jest w chwili obecnej w takim nastroju, to chyba mamy problem. Mam nadzieję, że Donald i spółka też do dostrzeże i znajdzie dla tych ludzi kilka sensownych propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: czy ktoś może mi wyjaśnić po co oprócz Policji Skarbowej i Policji po prostu oraz ABW jeszcze CBA?? Bo ja nie rozumiem.

No jak nie rozumiesz :?: Naród od lat wybiera socjalizmy, a jak to w socjalizmie najwyższą formą zaufania jest kontrola. Pod koniec tego roku staniemy się już częścią państwa UE i tych instytucji, siłą rzeczy jeszcze przybędzie. Niebawem powstanie policja UE, ichnie ABW, CBA itp. No cóż ale to demokratyczny wybór tych co zagłosowali na PO, PiS, LiD i PSL. Współczuję im, bo podpisali się pod traktatem rozbiorowym i prędzej czy później zdadzą sobie z tego sprawę. Współczuję i sobie bo wbrew swojej woli muszę z tym żyć. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, wiem... :) dlatego skasowalem jak sie dokladnie wczytalem - to co napisal LeonID, a nie vibowit :wink: tak to jest w pracy jak robisz z siebie osmiornice - i masz 100.000 spraw na raz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku chciałbym podziękować wszystkim ktorzy głosowali na mnie i zachęcali innych do głosowania. Zdobyłem 1116 głosów, czy to duzo czy malo trudno powiedzieć, wg mnie przyzwoicie (nie ma wstydu), szczególnie że np były Poseł P. Szczypiński oraz P. Sularz zdobyli po okolo 5,2-5,6 tys głosów startujac z o wiele lepszych miejsc na liscie. Zaskoczeniem jest bardzo dobry wynik bezpartyjnej!! Katarzyny Pabian startującej z 21 miejsca - 1295 głosów. Na koniec chciałbym podkreślić że głos oddany na mnie nie był głosem straconym bo liczył się do ogólnego wyniku PO w Krakowie i pomógł uzyskać 7 mandatów (Posłami zostało 7 Kandydatów z najlepszym wynikiem w tym moj kolega Łukasz Gibała który startując z 12 miejsca zdobył 11413 głosów!!!). Jeszcze raz dziekuje i mam nadzieje że następnym razem bedzie lepsze miejsce i lepszy wynik :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1, przypisywanie PiSowi "zasług" związanych ze stawianiem radarów, jest moim zdaniem przesadą. Te setki słupów, to raczej zasługa UE, a nie PiSu.

 

A było to tak: W Brukseli pewien komisarz zadecydował, że postawi w Polsce tysiące fotoradarów. Nie poinformował o tym polskich władz.

leonID, upraszczasz w drugą stronę.

To oczywiste, że nie odbyło się to bez udziału naszych władz. Niem wiem natomiast, czy to jest powód by im dokopywać.

Swoją drogą gdyby tych pieniędzy nie wziąć z UE to już słyszę te lamenty na niewykorzystywanie unijnych środków, mających na celu poprawę bezpieczeństwa na naszych drogach.

Na upartego o wszystko można się przyczepić do PiS, bo w sumie, wszystko działo się przy ich udziale i za ich pozwoleniem, a jeśli nie to tym gorzej dla nich. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, wiem... :) dlatego skasowalem jak sie dokladnie wczytalem - to co napisal LeonID, a nie vibowit :wink: tak to jest w pracy jak robisz z siebie osmiornice - i masz 100.000 spraw na raz :mrgreen:

 

nawet fryzure masz podobna :razz: :mrgreen:

 

odezwal sie kosmita z plastiku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...