Skocz do zawartości

:-)


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

mam jeszcze 10 Gambrinusow, jakies 3 Ballentinesy, 2 Teqiule, 1,75l Belvedere, Jakies Jacki Danielsy i ... no i jeszcze duzo....

 

 

 

Co Ty w służbie zdrowia robisz ? :mrgreen:

 

Mam pokazać foty swojego barku? :twisted:

 

Przemeq, lepiej weź to co masz i wpadnij dogadać rabat.

 

Jak dobrze pójdzie i uda mi się zrealizować pewien plan, to będę już u Was na początku grudnia. Z konkretnym zamówieniem :twisted:.

 

Z klasą ? :shock: Jakoś nie zauważyłem.
.

 

Zgadzam się. Farbowany lis (tj lid :mrgreen:). Przyjechał na kampanię wyborczą, jako sprawny polityk, aby sprzedać parę głodnych kawałków, porobić mądre miny, wypowiedzieć parę okrągłych zdań. Dla mnie on klasy nie ma w ogóle. Ma jedynie WYUCZONĄ SPRAWNOŚĆ POLITYCZNĄ. I tu trzeba mu oddać honor - jest niesamowicie sprawny, jako polityk (jak akruat nie jest chory na jakąś chorobę tropikalną). Mówienie, że to jest klasa, przypomina mi Borata, który w klubie dla gentlemanów w Londynie stwierdził, że gentleman to ktoś taki, kto ma "expensive car and nice woman with shaved pussy" - tyle to ma się do klasy, ile nasz były prezydent... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 550
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

akurat Janka R to bede bronil - zachowal sie bardzo teges po numerze jaki wyciela mu wlasna polowica

 

Racja. To facet na poziomie. Szkoda, że nie uczestniczył w sukcesie PO... Brakowało mi go dziś przy ogłaszaniu wyników...

 

Ja bym chcial PO - LiD, ale chyba bedzie PO - PSL :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq,

Racja. To facet na poziomie. Szkoda, że nie uczestniczył w sukcesie PO... Brakowało mi go dziś przy ogłaszaniu wyników...

 

Przemeq, imho, i bardzo dobrze. Zawsze gość miał muchy w nosie a Donald miast zajmować się tym czym opozycja winna zajmować się z definicji (czytaj : dopieprzaniem partii rządzącej) musiał wozić się z grymasami Pana Rakiety wewnątrz PO.

 

Nie moge tego stwierdzić z całą pewnością ale moja mówi mi, że brak bufona nad bufonami w kampanii wyborczej PO na pewno tej ostatniej nie zaszkodził .

Tako rzecze G. Może się mylić ale...nie musi :mrgreen:

 

W górę serca mopanki :idea:

 

G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSL do niedawna to była taka tania ulicznica - szedł z każdym, kto zapłacił miejscem w rządzie :twisted:.

 

Ale z czasem się wyrobili - w tym Waldek i dziś są rozsądną partią chłopską (o ile nie jest to zwrot wewnętrznie sprzeczny :twisted:), a tego akurat PO brakuje: penetracji wsi, małych miasteczek itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat Janka R to bede bronil - zachowal sie bardzo teges po numerze jaki wyciela mu wlasna polowica

 

Racja. To facet na poziomie. Szkoda, że nie uczestniczył w sukcesie PO... Brakowało mi go dziś przy ogłaszaniu wyników...

 

A mnie wrecz odwrotnie , uwazam , że lepiej że się nie pokazywal bo zbyt nozkami przebierał do tego PiSu i do tego kompromitacja z ta jego żoną (chyba nikt nie wiedzial o co chodzi ani ci z PO ani z PIsu)

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek_67, masz dużo racji. J. Rokita to baaaardzo trudny człowiek i na pewno dla partii takiej, jaką jest PO, osoba tak konfrontacyjna to duży problem i poniekąd śmierdzące jajo, z którym się trzeba delikatnie obchodzić. Ale z drugiej strony wtedy, gdy Donald leżał na łopatkach po dwukrotnej przegranej w wyborach, a Hanka chodziła przed wyborami w W-wie do logopedy ( :mrgreen: ), to J. Rokita reprezentował partię i utrzymywał ją medialnie na powierzchni ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos Rokity - http://rokita.u.olejnik.organ.giertycha.patrz.pl/ :mrgreen:

 

i zyczac wszystkim dobrej nocy, udaje sie do lozka, majac swiadomosc, ze obudze sie rano w innej, lepszej rzeczywistosci :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem, co mówią zagraniczne stacje (CNN, BBC World, Euronews) na temat wyborów w Polsce. I choć nikt tego nie może powiedzieć otwarcie, że dobrze się stało, wszędzie dają do zrozumienia, że kończą się rządy ksenofobicznych paranoików, a zwycięstwo Platformy to bardzo dobry znak dla Polski w kontekście polityki zagranicznej - szczególnie europejskiej.

 

Uffff, wreszcie nie będę się musiał tłumaczyć w trakcie służbowych czy innych wyjazdów za granicę, co to takiego dzieje się w Polsce i kim są ci przedziwni bracia :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uffff, wreszcie nie będę się musiał tłumaczyć w trakcie służbowych czy innych wyjazdów za granicę, co to takiego dzieje się w Polsce i kim są ci przedziwni bracia .

 

Tez to miales. W zeszly czwartek musialem tlumaczyc ludziom z Maybacha jakim cudem pewien gosc nie ma konta i prawa jazdy, a na domiar zlego mieszka z mama i kotem majac zylion lat na karku. Wstyd przed Ryskiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakim cudem pewien gosc nie ma konta i prawa jazdy, a na domiar zlego mieszka z mama i kotem majac zylion lat na karku

 

 

...i zarządzając majątkiem ocenianym na bodajże 3 miliardy PLNów....

 

 

Takie tam ;)

 

 

Jak to było z tym dobijaniem?

 

Oby jak najszybciej tego zwierza dobito i wywalono na śmietnik historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez to miales.

 

Miałem, miałem. Patrzyli na mnie jak na kosmitę, a w ich oczach czaiło się niedowierzanie: "niby ten facet mądrze mówi, ale jak my mu mamy ufać, jeśli pochodzi z kraju, gdzie bliźniacy to premier i prezydent, z czego jeden z nich mieszka z mamą i nie ma konta w banku..." :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I weź im tu wytłumacz, że naród, który dokonał takiego wyboru jest normalny, a praktycznie każda napotkana inteligentna osoba jest przeciw Kaczorom. Przy takich tłumaczeniach w ich głowy wkradało się jeszcze większe zakłopotanie - "to jak to jest, że nie dość, że są bliźniacy i to tacy dziwni, to jeszcze nikt ich nie popiera; to kto tam w takim razie i jak wybiera polityków? To musi być jakiś przedziwny kraj - lepiej się uśmiechajmy do tego gościa przyjaźnie, ale nie próbujmy go traktować poważnie, bo przecież się nie da :roll:".

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...