Skocz do zawartości

:-)


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 550
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Cholera a ja pic nie mogę przez ten antybiotyk co nie działa :sad:

 

 

Ale słuszna uwaga w TV24 przed chwilą - "Jarosław Kaczyński nie schodzi ze sceny politycznej, przejmie teraz funkcje prezydenta" - to niestety prawda.

 

Z tylnego siedzenia będzie powoził... :roll:

 

mi sie zawsze pod antybiotyk najlepiej pilo :twisted: czynnik ekonomiczny wzrastal :mrgreen:

 

Ale ten mój nie działa - to się cholera boję co mu się odwidzi w połączeniu z procentami... :mrgreen:

 

to tym bardziej jak nie dziala - jak nie funguje to tak jakby go nie bylo - a wiec to sie wymaze gumka myszka :mrgreen:

 

żeśmy dziś Ziomuś "przypaskowali" zwycięstwo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co tera bedzie - VRP???? W tym tempie to wkrótce się pogubie. Ide se tera poczytać historyjki z Donaldow, com je mam w kolekcji z dziciństwa* - one tera bedą na czasie.

* młodzieży wyjaśniam,że donaldy to kiedyś takie gumy były (do żucia znaczy się a nie jak se myślicie) i owijali je komiksami co 4 obrazki miały - donaldy to były znaczy się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co tera bedzie - VRP???? W tym tempie to wkrótce się pogubie. Ide se tera poczytać historyjki z Donaldow, com je mam w kolekcji z dziciństwa* - one tera bedą na czasie.

* młodzieży wyjaśniam,że donaldy to kiedyś takie gumy były (do żucia znaczy się a nie jak se myślicie) i owijali je komiksami co 4 obrazki miały - donaldy to były znaczy się.

oj wiekszosc z the Forum to chyba jednak turbo zula :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..."garbaty anioł zszedł na ziemię, powiedział: nigdzie stąd nie pójdziecie, to więzienie"...

Co Wy tu robicie odkąd powstało życie? Zaległa cisza wręcz grobowa, nie powiedział nikt ni słowa..."

 

PIS om PiS, once again. Dzięki za pasek, czuję się "joł" :mrgreen:

 

A teraz idę spać, gdyż powoli nadchodzi zdradliwa wena, raz jest raz jej nie ma :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...