Skocz do zawartości

Zdjęcia WR1 z Wrocławia


Mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ta... każdy naród ma swe potrzeby, ciekawe czym się sugerowali dając nam słabszy PPP :idea:

 

Ja myślę, że chodziło raczej o porównanie najmocniejszej obecnie dostępnej wersji STi (w Europie) z najmocniejszym miśkiem.

I przy tym podejściu FQ 330 robi zdecydowanie większe wrażenie :roll:

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiec widac edycja Solberg jest nieco inna w kazdym kraju.

ta... każdy naród ma swe potrzeby, ciekawe czym się sugerowali dając nam słabszy PPP :idea:

 

Tym, że we Francji podatek od samochodu rośnie wykładniczo wraz z mocą silnika. Nikt rozsądny nie kupiłby tego samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart a mozna coś wiecej o tej specyfikacji?? Pzdr M;)

 

 

Polecam www.google.com. A tak na szybko - lżjeszy, duży zbiornik na wodę do intercoolera pod tylną kanapą, brak zbędnych gadżetów jak mocowania do fotelików, nawigacja bodajże, DCCD-A w ostatniej specyfikacji inne szpery, inne wnętrze. Szybszy, lżejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart a mozna coś wiecej o tej specyfikacji?? Pzdr M;)

 

A prosze bardzo:

 

Impreza Spec C jest dostepna tylko z kierka po prawej stronie i legitymuje sie nastepujacymi parametrami:

 

motor 2.0, moc 335bhp@7000 (zwracam uwage na literke "b" przed "hp"), 280lb ft @ 3750, masa 1380kg, 0-60mph: 4.3s, 0-100mph: 11.1s, 1/4 mili: 13.0s/108mph/h. max speed: 160mph, cena w UK: 27 995 funciakow :)

 

W UK jest jeszcze jedna ciekawa, jezeli nie najciekawsza Impreza. Auto to ukrywa sie pod kryptonimem Type 25 i charakteryzuje sie nastepujacymi danymi:

motor 2.5, moc 350bhp@6900, moment 356lb ft@3650, masa 1440kg, 0-60mph: 4.4s, 0-100mph: 10.6s, 1/4 mili: 12.8s/110mph, cena w UK: 33 995 funtow.

 

Pozdrawiam,

Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich jestem tutaj nowy odnosnie wr1 powiem tyle ze to co sprzedaja w Polsce to prawie to samo auto co oryginalne wr1 tez ma aktywne dyfry podniesiona moc coprawda nie jest na 18 calowych felgach prodrivu ale na normalny subaroskich zlotych ale przynajmniej sprzedaja je na slickach a nie na normlanych potenzach. Niestety za sprezyny prodrivu trzeba doplacic;/ ale autkiem jezdzi sie bardzo przyjemnie, a radyjko alpine daja gratis:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a radyjko alpine daja gratis:)

 

To radyjko to akurat mnie denerwuje! Powinno byc albo oryginalne 2DIN znane ze zwyklej odmiany STi, albo pustka jak w WRX, zeby kazdy mogl zalozyc sobie takie jakie chce. Z drugiej strony, pomijajac moje zboczenie na punkcie car audio dobrze, ze w ogole jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie ze Polska wersaj Wr1 to nie to samo, ale jesli chodzi o silnik to jest taki sam zewnetrzne szczegoly to: zamiast lamp zaslepki sti i z boku brak naklejki wr1 jesli chodzi o wnetrze to pod szyba nie ma metalowego napisu wr1 i dywanikow z napisem wr1. Reszta jest dokładnie taka sama aktywny dyferencjał opony brigston potenza (slick) itp.... Niestety wedlug mnie szkodza ze nie mozna w poslce dostac tego auta w tym srebrno niebieskim kolorze;/ W niektorych salonach subaru sprezyny ktore obnizaja i utwardzaja zawieszenie mozna dostac w cenie samochodu:) Moim zdanie trzeba sie cieszyc ze mozna wogole takie auto kupic a nie nazekac ze nie ma tam paru drobnych rzeczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
WR1 to był WR1 a w Polsce wersja limitowana to był Peter Solberg Edition.

 

Jakby ktoś był ciekaw to właśnie ten egzemplarz był dziś omawiany w Automaniaku na TVN24. Powtorka ma być jeszcze o 19:30. Autko testował w akcji na mokrym torze Kuzi i parę razy wypadł nawet z trasy w trawe :shock: hmmm, więc nie tylko mi się to trafia :D

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...