Skocz do zawartości

Temat juz nie aktualny.


ComeToDaddy

Rekomendowane odpowiedzi

raz..dwa..próba mikrofonu..czy dobrze mnie słychać? 8)

Szanowni Państwo..skończyły się wakacje...

 

Pani mówi za siebie... Komu się skończyły, temu się skończyły. Mi się jeszcze nie zaczęły :(

 

(Nie żebym marudził, ale porzundek musi być ;))

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to są wakacje??

wakacje..to jest to coś..co każdy chce mieć..ale nie każdy jest takim szczęśliwcem (co za analogia do Subaru 8) ) i o ile mnie pamięć nie myli..to jest to coś..fajnego

 

wakacje (łc. vacatio ‘uwolnienie, oswobodzenie’) 1. okres wolny od nauki, ferie, wypoczynek letni lub zimowy. 2. daw. w. sądowe – okres...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wakacje..to jest to coś..co każdy chce mieć..ale nie każdy jest takim szczęśliwcem (co za analogia do Subaru ) i o ile mnie pamięć nie myli..to jest to coś..fajnego

 

wakacje (łc. vacatio ‘uwolnienie, oswobodzenie’) 1. okres wolny od nauki, ferie, wypoczynek letni lub zimowy. 2. daw. w. sądowe – okres...

 

A ja się tego zawsze bałem bo myślałem, że to okres nudy bez nauki i pracy... Ale skoro Moniś pisze, że to ponoć cos fajnego to ja też kcem... Gdzie to można kupić... :?:

:mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoku, Ty się nawet nie kompromituj. Jak nie wiesz, to morda w kubeł - i się módl w duchu, zeby się nikt nie pokapował. Jak będziesz dobrze udawał, to może od tego posłem zostaniesz...? Kto wie.

 

A koleżankę Moniqę zapytowywam przy okazji offtopicznie, acz grzecznie, co z koleżanki obietnicą machania pomponami na SJS-ie...? Hę? Bo ja tu dyplom specjalnie przygotowałem... a koleżanki na liście zgłoszonych nie widzę :shock:

 

Sam mam krótką kieckę zakładać i sobie kibicować ...:!: :?: Nooo nieeee... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniqua tojuz obiecywała mi kibicowac ileś razy i nic... a jak mnie nie ma to pewnie przybędzie ;-)
a nie kibicowała nigdy :?: :!: :?: o tyyyyyyyyyyyyyyyyyyy..są dowody nawet że kibicowała :twisted:

a co do SJSu to trudno mi się deklarowac..problemy z wolnym..tak to jest jak sie jest w pracy niezastąpionym..a i grafik coś się zapełnił ..jak nie rajd jakiś to degustacja nalewek na grzybach..ale jeśli czas i boss pozwoli to się zjawie..a wtedy to jak zawine pomponem tooo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już temat się troszkę rozwiną i będę na bierząco... :oops::oops: Następnym razem obiecuję poprawę...

 

WiS ja na polityka się nie nadaję... za szczery jestem i do tego mówię to co myślę a nie to co partia myśli... :wink:

 

Moniś z tym 0.7l nie ma problemu tylko kiedy masz czas bo takie przeprosiny i deklarację zamogwał.... yyy. samoukarania, mogą troszkę potrwać... :twisted::twisted: Pozatym najpierw trzeba omówić warónki... :wink:

 

to się zjawie..a wtedy to jak zawine pomponem tooo

a którymi...?? bo czirliderki ponoć mają dwie pary... :P:mrgreen: ale trzymam za... yyyy.... no ten.... y... az pompo....yyy. tzn. za słowo... :twisted::twisted:

 

Na SJS? nie przypominam sobie :PPP

 

ja też... :shock:

 

 

fffajny ten topic taki....rzeczowy

nooo.... baaaaa.... 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to personel SIP-u powinien zaczynać dzień hymnem FHI śpiewanym w pozycji zasadniczej i pięciominutową gimnastyką... :twisted:

 

ale jeśli czas i boss pozwoli to się zjawie..

Moni, to ja już wiem. Jak mi tak dziewczyny mówiły, to zawsze z randki były nici :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniś z tym 0.7l nie ma problemu tylko kiedy masz czas

 

może jeszcze masz na myśli czas wolny od pracy..poczekaj ..czy ja takowy posiadam..hmm..chyba nie :?

 

to się zjawie..a wtedy to jak zawine pomponem tooo

a którymi...?? bo czirliderki ponoć mają dwie pary... :P:mrgreen: ale trzymam za... yyyy.... no ten.... y... az pompo....yyy. tzn. za słowo... :twisted::twisted:

fajne masz pomp...bąbelki :lol:

 

Na SJS? nie przypominam sobie :PPP

 

ja też... :shock:

 

na SJsie nie..na spotkaniach wyższej instancji 8)

 

WIS..cholera ..to nie tak..a może te dziewczyny też pracowały u mojego boss'a 8) problem jest że..no ten tego..on jest... nie moge pisać bo mnie wMorDerATOrnia wywali z forum za nieparlamentarne wyrazy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...