Skocz do zawartości

Temat juz nie aktualny.


ComeToDaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę polecić zamek na Przegrzałach... Fajna miła "flota" kelnerek, Super jedzienie, świetne widoki i ludzkie ceny... POLECAM... A jeszcze jak ktoś lubi to w każdy piątek (albo czwatrek ale to jak będe to moge się zapytać) jest zesół Jezz'owy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Willa Decjusza do tanich nie należy ale fakt, że odbywały sie tam dwa spotkania prezydenckie chyba świadczy o randze tego miejsca... Poza tym okolica jest ładna bo park Decjusza jest bardzo zadbany... Klimatycznie... Jeszcze jest restauracja PEGAZ... Bardzo fajne skórzane loże i miła obsługa... Teraz chyba masz w czym wybierać... :mrgreen:

 

[EDIT]

W PEGAZ'ie chyba w czwartki są dancingi i wpadają tam takie osoby koło 50-tki... i nie wiem czy zjecie w ten dzień kolację... chyba tylko jest bufet... Trzeba by sprawdzić... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz cos wyjatkowego to z pewnoscia wierzynek.

nigdzie nie spotkasz takiej ilosci bufoniarstwa, szpanerstwa, obcokrajowcow,

ugrzecznionych zwrotow do zerzygania itd itp.

zamowisz danie, wyczekasz sie miedzy 45 min a poltorej godziny (w miedzy czasie

podadza cos co nazywa sie zakaska - dretwy plasterek wedliny), zeby dostac

mala porcje zle przyprawionego, niekoniecznie goracego i zgodnego z zamowieniem posilku.

uslyszysz jeszcze 3873873 razy dziekuje, prosze, przepraszam, zaplacisz 4-5 stow... i masz zaliczone. wiecej tam isc nie muszisz. KOSZMAR NA MAKSA - no moze poza wnetrzem,

bo jak kogos ruszaja sarocie, histroia, trzeszczace schody to sie nieco popodnieca tym "czyms".

 

jak chcesz dobrze, tanio i urokliwie zjesc to jedz na slowacje, np do zuberca (w centrum

2 poziomowa knajpka, pizzeria z piecem kamiennym na srodku itp itd)

 

na miejscu bardzo dobre i stosunkowe tanie jedzienie jest w "gospodzie na wolii" -

po przeciwnej stronie parku, przy krolowej jadwigii.

 

ale i tak najlepsza jest kielbacha z nyski lub zestawik z ikei za 4,99 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, ze za niedlugo bede obchodzil z Arylinka druga rocznice i chcialbym ja zabrac na cosik pysznego do jedzenia. Chodzi mi o taka restauracje, w ktorej mozna sobie usiasc gdzies z boczku we dwojke, w ktorej obsluga bedzie na poziomie (nawet bardzo na poziomie - od czasu do czasu mozna sie szarpnac na cos takiego) no i w ktore bedzie zarcie super.

 

Than JU! A może - zamiast samej kolacji w Kraku - za te same pieniądze romantyczny weekend w Górach Świętokrzyskich...?

 

Gospodarstwo Agroturystyczne Radostowa na ten przykład... SJS-owcy mogą opowiedzieć, czy żarcie smaczne :wink: Wycieczka bryczką po okolicy, kolacja przy świecach w saloniku, seks w sielskiej atmosferze... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, Krakowiacy! Jakie dobre restauracje mozecie polecic?

 

Chodzi o to, ze za niedlugo bede obchodzil z Arylinka druga rocznice i chcialbym ja zabrac na cosik pysznego do jedzenia.

 

Ty się w ten dzień nie szlajaj po knajpach, ty się poważnie zamyśl nad życiem i zastanów.

Dwa lata - nie w kij dmuchał. Na więźniu mówią że pierwszy rok - dwa lata są najtrudniejsze, potem to już z górki - i dwadzieścia lat nie straszne. (Nie dotyczy tych co dostali dożywotni przydział.)

 

Coś pysznego? To proste: zamknij lubą w loszku na tydzień - o wodzie, ale bez suchego chleba. Po tygodniu wypuść i daj jej trochę gotowanych gruli, bez omasty nijakiej. Sama ci powie że nic lepszego w życiu nie jadła.

 

Sprawdź sam jak nie wierzysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym wieku gdzie bys dziewczynke nie zabral to i tak bedzie zadowolona

 

Ekhm, nie tylko "w tym wieku" - mam niejasne wrażenie, że nieważne GDZIE, ważne KTO zabiera... i JAK... 8) :wink:

 

co racja to racja WiS :)

kurde widze, ze wszyscy na forum Subaru to sami amanci pierwsza liga :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiS: wydaje mi sie jednak, ze GDZIE jest czesciowa skladowa JAK :twisted: Przeciez nie pojde z Nia do "Kasztelana", gdzie smierdzi popcokami, a piwo serwowane jest ze spirytusem :wink:

 

Nie chodzi mi tez o to, zeby zrobic wrazenie na zasadzie "patrz laska, gdzie ja Cie biore, jak tu drogo i wogole" - w koncu to nie pierwsza randka :wink:

 

Chcialbym, zebysmy mogli sobie po prostu usiasc w milej atmosferze, gdzie nie trzeba bedzie krzyczec do siebie, zeby cokolwiek zrozumiec, gdzie obsluga bedzie mila (Pod Krzyzykiem na przyklad od razu podszedl kelner i zapytal, czy wstawic bukiecik roz do wazonika) i jedzenie bardzo dobre. Zeby potem mozna to bylo wspominac tak samo milo, jak nasza pierwsza rocznice :) A i nie powiem, ze kasa nie gra roli :mrgreen: chociaz raz na jakis czas mozna sobie pozwolic na cosik wiecej :)

 

Moniqa: dzieki :) a rezerwacja to wiadoma sprawa :wink:

 

Maruda: obawiam sie, ze zamkniecie Jej w lochach jest niemozliwe ze wzgledu na zajecia na studiach :( Moze innym razem. Myslisz, ze te pod Wawelem stykna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maruda: obawiam sie, ze zamkniecie Jej w lochach jest niemozliwe ze wzgledu na zajecia na studiach :( Moze innym razem. Myslisz, ze te pod Wawelem stykna?

Powinno starczyć. Ale uważaj, tam już jedna pieczara jest zajęta przez Cracow Dragona - tam bym Jej nie wsadzał.

Nie żebym nie miał zaufania do kolegi Smoka, ale...

"Zaufanie rzecz dobra, ale kontrol jeszcze lepsza" - stara bolszewicka zasada.

 

I pamiętaj, ZERO KARMIENIA!! (jak w Zoo). Inaczej cały efekt na nic.

 

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyy... A dlaczego tak...?? Moja jaskinia jest bardzo przestronna, ale za to lodówka Duża... :twisted: i bynajmniej nie zaopatrzona w zamek... :wink:

 

Nie żebym nie miał zaufania do kolegi Smoka, ale...

I tak wyczuwam tu coś dziwnego... :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...