Skocz do zawartości

Temat juz nie aktualny.


ComeToDaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

... przyjemności należy stopniować

...jak powiedziała jedna pani do swego partnera... "Zatem, drugą połowę stosunku odbędziemy jutro" - dokończyła... ;))

 

no a w przerwach jeszcze muszę żonę przewinąć, dzieci przelecieć, w samochodzie posiedzieć, biurem się przejechać, czy jakoś...

...jakoś...skomplikowane układy familijne macie, kolego.

Nie mi się wtrącać kto kogo i dlaczego, ale wiecie... z tymi dziećmi to bym się tak publicznie nie chwalił - temat ma ostatnio złą passę... ;))

 

W samochodzie natomiast to ja sobie onegdaj siadywałem, czytałem gazety i piłem piwo.... Kobieta była w domu, a ja spokój sobie cenię wyżej niż komfort... Miło się dowiedzieć że nie mnie jednego takie cóś spotkało... ;))

 

"WiS Witalis" bardzo mi się podoba... Jak dostanę copyright, to może zmienię sobie nicka...?

 

Copyright granted (a właściwie: transferred). Znaczy, możecie się kolego nazywać Witalis, tylko nie zapomnijcie o regularnym płaceniu za korzystanie z licencji ;))

(Jak się przechrzcicie na Lis Witalis, to wtedy kasa dla Brzechwy :))

 

pzdr

Maruda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem, drugą połowę stosunku odbędziemy jutro" - dokończyła... ;))

 

...a pojutrze trzecią połowę... i tak dalej... :twisted: Miem siem tam nigdzie nie spieszy!

 

z tymi dziećmi to bym się tak publicznie nie chwalił - temat ma ostatnio złą passę...

 

Ale wcale nie jest passe. W dobrym towarzystwie jestem, nie? Gorzej z przewijaniem żony...

 

Znaczy, możecie się kolego nazywać Witalis, tylko nie zapomnijcie o regularnym płaceniu za korzystanie z licencji ;))

 

Nie dość, że Maruda - to jeszcze starozakonny!!!??? To ja już wolę być darmowym WiSem, albo nawet urWiSem... :wink: :shock: Mam wielkopolskie geny i kilkanaście lat nasiąkania specyficzną, krakowską atmosferą - nie wydam na Witalisa, wolę już oszczędzać na Forysia 2.5 XT!!!

 

Obiecuję sobie dalsze, regularne połówki stosunków. :twisted: Względnie inne połówki (też lubię, niekoniecznie wysokoprocentowe - zdrowie już nie to)... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Względnie inne połówki (też lubię, niekoniecznie wysokoprocentowe - zdrowie już nie to)... :wink:

 

 

Normalnie ......starzyznom zalecialo. Moj rocznik - jakby nie napoje wysokooktanowe - to by juz dawno wymarl.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie ......starzyznom zalecialo. Moj rocznik - jakby nie napoje wysokooktanowe - to by juz dawno wymarl.

 

Mamusia

 

I słusznie zaleciało. Bo takie połówki starzyznom zalatujonce to ja lubię najbardziej. Omszałe. Zakurzone. Mnnniammm... No nie są to połówki litra, zdecydowanie - i to też w nich lubię 8)

A co do wysokooktanowych, to nie mówię nie, wiem, że trzeba mechanizmy jakoś dezynfekować i konserwować!

Zaś Szanowną Mamusię w dłoń (steraną unoszeniem kielonka) z należną atencją całuję i uprzejmie witam pod najbardziej konkretnym wątkiem na tym forum...

 

WiS

(Śwagier cioteczny ze strony Stryja babci, świeżo do forumowej rodziny poprzez mezalians doczepiony :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pięknie!

 

...i o wybaczenie za zwłokę w responsum proszę, gdyż nijak powiadomiony nie zostałem o Waćpańskiej adnotacji na niniejszej paginie poczynionej. Co jest tem bardziej curiosum, iż śledzenie subiektu owego włączone posiadam... Niechybnie Anioły nasze Podupadłe czegoś nie przypilnowały alibo zgoła malfunctio jakoweś na serwerze zaistniało... ale ad meritum, Waszmość Panie.

 

 

]Nie dość, że Maruda - to jeszcze starozakonny!!!??? To ja już wolę być darmowym WiSem, albo nawet urWiSem... :wink: :shock: Mam wielkopolskie geny i kilkanaście lat nasiąkania specyficzną, krakowską atmosferą - nie wydam na Witalisa, wolę już oszczędzać na Forysia 2.5 XT!!!

 

Waćpan sam sobie antinomium zadajesz: piszesz Waść, iż geny Magna Poloniae posiadacie - a jednakowoż kwestyę daniny należnej Waćpan negujesz, azaliż postawa ta jako żywo nie przystaje do synów szlachetnie na Ziemi naszej nascimur... Takoż już prędzey zachowanie Waszmości -jakeście sami slusznie observatio poczynili - do Grodu Cracovia zgoła przystaje...

 

A ponadto, mala fide jako mniemam, imputujecie mi iudejskie zgoła originatio - i tu, by kłam Waszmości posądzeniom zadać, niniejszym szlachetnie zrzekam się zapłaty wszelakiej za trud swój poniesion na cognitio Waćpańskiego zawołania.

 

Co niniejszym, zdrów na umyśle (jako mniemam) będąc, wszem i wobec oświadczam.

Amen.

 

Sługa Wasz uniżony,

Maruda

 

Post Scriptum: Kurde, chłopie: zmień se nicka jak chcesz - tantiemów nie płac wcale, albo wpłać na Schronisko dla Zwierząt - lub zasil Fundusz Reprezentacji i Reklamy Mamuśce. Jak wolisz :)))

pzdr

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaś Szanowną Mamusię w dłoń (steraną unoszeniem kielonka) z należną atencją całuję

 

Ze wzlendów dbalosci o kosmetykie, lapów se slinic nie pozwalam, bo to rózne gangreny sie mogo przywlec, co to nawet Ludwikiem sie zmyc nie da.

 

 

i uprzejmie witam pod najbardziej konkretnym wątkiem na tym forum.

 

Witanie mamusi w tem miejscu jes co najmni nie na miejscu. Wystarczy wykazac sie nie wielkom fatygom, przespacerowac sie na poczontek wontku i rzucic se wzrokiem na autora wpisu któren przywrócil tego temata ludzkosci.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego Wielmożności Xięciu Foruma owego, "Marudą" się zowiącemu:

 

jednakowoż kwestyę daniny należnej Waćpan negujesz, azaliż postawa ta jako żywo nie przystaje do synów szlachetnie na Ziemi naszej nascimur...

Sensum daniny owey Ci ja nie neguję, jeno z drobnych łyczków Posnaniensis (Wildenensis) ród swój wiodąc, naturale tendentio de negotiatio przejawiam... Znayąc, że tak szlachetny pan krwi wielkiey, jak Wasza Miłość, łacno na siurpryzę łotrzykowską się chyci, i:

(...) by kłam Waszmości posądzeniom zadać, niniejszym szlachetnie zrzekam się zapłaty wszelakiej za trud swój poniesion na cognitio Waćpańskiego zawołania.

Co niniejszym, zdrów na umyśle (jako mniemam) będąc, wszem i wobec oświadczam.

Amen.

Sługa Wasz uniżony,

Maruda

A co do postcripta:

Post Scriptum: Kurde, chłopie: zmień se nicka jak chcesz - tantiemów nie płac wcale, (...) - lub zasil Fundusz Reprezentacji i Reklamy Mamuśce. Jak wolisz :)))

...to to jest niezwykle sensowna inicjatywa, którą - jak mniemam - zrealizujemy kiedyś (z jednoczesnym uszczupleniem rzeczonego Funduszu na wiadome, szczytne cele... :twisted: :wink: :lol: ).

 

Natomiast odpowiadając Szanownej Mateczce:

Witanie mamusi w tem miejscu jes co najmni nie na miejscu. Wystarczy wykazac sie nie wielkom fatygom, przespacerowac sie na poczontek wontku i rzucic se wzrokiem na autora wpisu któren przywrócil tego temata ludzkosci.

...oświadczam, że wiem - i nie było bynajmniej moją intencją dyskredytowanie, pomijanie, dezawuowanie, przemilczanie etc.etc. dorobku Mamusi - ale jako śwagier dobrze wychowany (??? :roll: ), a do pomieszczenia wchodzący - poczułem się w obowiązku powitać Mamusię, dostojnie tu już na sofie rozwaloną... ekhmmm, to jest, tentego, przycupniętą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nuu.... Pany... Jak się tak dalej wszystkie będzieta obcyndalać "f temacie" to on naprawdę stanie się.... nieświeży z letka.

Co jezd, klawiatury na gorzałkę powyprzedawane, czy jak? Haseł na forum pozapominali? Wszak "nie rzucim temata, skąd nasz ród" ojce śpiewali - a my co, syny marnotrawne, czy inne zaprzańce??!

Azaliż, Waćpany, brać się do roboty, a hyżo!!

:))

 

pzdr,

Maruda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a może to wina tematu?? W sumie to już jest nie aktualny... :wink:

 

(Absolutnie nie chcę tu uprawiać argumentacji "ad personam" - tak mi się tylko przypomniało... :))

"Every asshole has excuses" jak to powiedział jeden żołnież hamerykański do drugiego na filmie ("Full Metal Jacket"?) - co twórczo zostało przetłumaczone na polski jako "Wymówki i dziurę w d... ma każdy" ;)))

 

Aktualny, nieaktualny - nie czas na rozterki i wątpliwości roztrząsanie! Trzeba zewrzeć szyki, dać odpór i pokazać, że nas stać! Że to jest NASZ temat, i że jest on na miarę naszych możliwości i spełnia słuszną rolę i "w ogóle" jest potrzebny..... i basta. ;)))

 

pzdr

Maruda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O naszym wątku powiedzieli (by - jakby go widzieli):

 

"Tego wątku będziemy bronić jak Niepodległości"

gen. Wojciech Jaruzelski (po czym kazał spałować serwera)

 

"Powstanie i rozwój wątku, tak naszpikowanego treściami antypolskimi i antykatolickimi, jest zapewne świadomą prowokacją tajnych współpracowników SB i Stasi. To jest oczywisty skutek obalenia rządu Jana Olszewskiego i niedokończenia lustracji. Nasza komisja zamierza wkrótce przesłuchać w tej sprawie klka osób..."

Antoni Macierewicz

 

"A dlaczego tu nie ma mojego zdjęcia!?"

Edyta Górniak

 

"Wątek jest suuuper, podczytywałem go nawet w drodze do Dakaru!"

Krzysztof Hołowczyc

 

cdn.

(pomoc w uzupełnianiu mile widziana) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znani i lubiani o naszym wątku - ciąg dalszy:

 

"Autorów tych wpisów będę ścigać nawet w wychodku"

Władimir Władimirowicz Putin

 

"Chyba stracili kolejną okazję, by siedzieć cicho?"

Jacques Chirac

 

"Balcerowicz musi odejść"

Andrzej Lepper

 

"Stygmatyzująco-aberracyjny moduł ontologiczny, irracjonalny jako ramifikacja swoistego katalizatora procedur, egzemplifikuje się tu w formie metaregulacyjnej, zdecentralizowanej, epistemologiczno-transwersalnej i semistrukturalnej multiplikacji paradoksu, przy którym "brzytwa Ockhama" jest tępa. A ja to pisałam już 10 lat temu."

prof. Jadwiga Staniszkis

 

cdn. pewnie nastąpi, ale już po świętach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ale są i tacy co wyrażają sie o nas dobrze - i tak na przykład Jerzy Prokopiuk powiedział swego czasu że:

 

"Ta - jakże sensowna - koincydencja ma charakter synchronu*) i jako taka stanowi epistemologiczny odpowiednik ontycznej synchroniczności fizycznego i psychicznego istnienia, harmonizowanych w ten sposób właśnie przez jego duchową istotę."

 

__________________

*)W psychologii analitycznej Junga jest to termin używany na określenie sensownej akausalnej zbieżności dwóch zjawisk (fizycznych i psychicznych).

 

:))

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee....yeah....cool??

George W. Bush

 

...co oznacza, że Pan Prezydent gruntownie przeanalizował problem, po czym - z własciwą mu błyskotliwością i w poczuciu odpowiedzialności, ciążącej na nim jako na przywódcy supermocarstwa - zwrócił uwagę na liczne uwarunkowania moralne oraz na możliwe dalekosiężne konsekwencje w sferze bezpieczeństwa międzynarodowego, związane z niniejszym wątkiem.

Ostrożnym i wstępnym wnioskiem, jaki przedstawił Pan Prezydent w tej kwestii, jest umiarkowana aprobata.

Dalsze prace w tej sprawie zostały powierzone Sekretarzowi Transportu i z jego rzecznikiem prosimy się kontaktować w przyszłości."

Biuro Prasowe Białego Domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...