Skocz do zawartości

Temat juz nie aktualny.


ComeToDaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się, że temat zyskuje na aktualności. Zwłaszcza w świetle ostatnich wydarzeń, w których uczestniczyły znane wszystkim osoby (już one wiedzą dobrze kogo mam na myśli)

 

Mam nadzieję, że mając na uwadze ogólne dobro wszystkich czytających ten wątek, wykażą skruchę i zaprzestaną wszelkich działań na szkodę całej naszej społeczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat juz nie aktualny.

 

Nie żebym chciał, ale przezwisko zbowiązuje... ;))

 

(Jak to mawiał pewien elektryk, z przyuczenia do zawodu prezydent: "Nie chcem, ale muszem" ;))

 

Nikt przez 14 stron postu (pół roku nieomal!) nie zauważył że PojdźDoTaty wyraził się nieortograficznie: "nieaktualny" pisze się łącznie (jak to zwykle w przypadku "nie+przymiotnik" ;)

 

Druga sprawa jest z gatunku: "Why chicken crossed the road".

Naturalnie, nikt nie neguje faktu że ww cziken przeszedł był na drugą stronę, nikt też nie żąda dowodów na istnienie czikena per se, ani uwierzytelnionej kopii dziennika budowy drogi (co by ponad wszelką watpliwość stwierdzić że wspomniana droga istnieje naprawdę, i zbudowana została zgodnie ze stosownymi normami i sztuką budowlaną).

 

NATOMIAST, problem pozostaje: WHY?! ("Czemu", się znaczy.)

Tak więc, nie negując faktu że "temat jest już nieaktualny", ani nie próbując nawet dociekać jaki był ów temat, nie mogę powstrzymać się od pytania -jak mniemam- zasadniczego w tym oto poście: DLACZEGO temat ów (jaki by on nie był) stał się nieaktualny??

 

:)))

 

Pozdrawiam,

Maruda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem upommnieć co po niektórych.... proszę na temat ! Sprawa jest poważna, a wy sobie żarty robicie. Aktualny, czy nieaktualny - ad meritum proszę !

 

Normalnie cinżka z wami sprawa, wicie rozumicie...wzglendem prawopisarstwa (ortografii, się znaczy ;)

Otóż, tentego... "co po niektórych" zostanie to historia pokaże.

A tutaj, qrde, bydź powinno: "co poniektórych"....

 

(Jezu, jak się na jakimś zlocie pojawię to mnie qrde normalnie rozszarpią za to czepiactwo... ;)) Ale co robić, nałóg silniejszy od człowieka... :))

 

Pozdrawiam,

Maruda

 

pees: Meritum? Jakie meritum? To było tu takie? No patrzajcie ludziska, tak szybko przemkło toto że aż nawet widać go nie było... Takie to tera panie cińkie merita robiom że aż cóś... ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie cinżka z wami sprawa, wicie rozumicie...wzglendem prawopisarstwa (ortografii, się znaczy ;)

Otóż, tentego... "co po niektórych" zostanie to historia pokaże.

A tutaj, qrde, bydź powinno: "co poniektórych"....

 

Piszem jak umiem. A w szkole podstawowej tom nawet konkursa ortograficznego wygrał. Ale od tego czasu już forma spadła...

 

pees: Meritum? Jakie meritum? To było tu takie? No patrzajcie ludziska, tak szybko przemkło toto że aż nawet widać go nie było...

 

A ten znowu nie na temat pisze. Nie rób tu CTD off-topiku proszę Cię bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszem jak umiem. A w szkole podstawowej tom nawet konkursa ortograficznego wygrał. Ale od tego czasu już forma spadła...

 

pees: Meritum? Jakie meritum? To było tu takie? No patrzajcie ludziska, tak szybko przemkło toto że aż nawet widać go nie było...

 

A ten znowu nie na temat pisze. Nie rób tu CTD off-topiku proszę Cię bardzo.

 

Hehe :)

Nie ma to jak off-topic powstały jako derywatywa tematu "nie na temat", który z kolei powstał bez udziału jakiegokolwiek tematu... ;))

Dobra, już nie będę. Tak czy siak, idę spać - jutro też dzień, a ktoś na chleb, qrde, zarobić musi.

Czuwajcie kolego, i pilnujcie co by się element obcy klasowo (i kulturowo?) po forumnie nie szwendał - czujność rewolucyjną trza mnieć, no nie? ;))

 

Pozdrawiam,

Komisarz Ludowy Maruda

 

pees: no ale wicie, tentego... niewątpliwie trza dla dobra społecznego ustalić gdzie się obywatel / podejrzany Meritum ukrywa - i kto za nim stoi... ;))

 

pepees: naturalnie, "obywatel" to już z definicji "podejrzany"...

Vide: casus Mamusi, która musiała się przed kochaną (inaczej :)) Skarbówką tłumaczyc z ilości spożytego... FRiR-a (Funduszu Reprezentacji i Reklamy - dla niepoznaki nazywanego "gorzała"... ;))

 

3M ta się,

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

To może by tak, w celu wyjaśnienia wszystkich wątpliwości, ustalenia faktów, odpowiedniej prezencji medialnej a także - choć to juz wobec całokształtu mniej ważne - powołać Wysoką Komisję Sejmową ???

Ustalić nic nie ustalą, ale przynajmniej w majestacie prawa.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może by tak, w celu wyjaśnienia wszystkich wątpliwości, ustalenia faktów, odpowiedniej prezencji medialnej a także - choć to juz wobec całokształtu mniej ważne - powołać Wysoką Komisję Sejmową ???

Ustalić nic nie ustalą, ale przynajmniej w majestacie prawa.

 

Pozdrowienia

 

Jestem, jak to mawiają Angliczanie, "four square" za (w wolnym tłumaczeniu, a właściwie "interpretacji": "czterema rencyma głosuję za" - w końcu, jak się już odwołujemu do ciał sejmowych, to myślę że niczym niestosownym nie będzie przejęcie norm i obyczajów tam panujących... ;)) No, może z wyjątkiem mordobicia "po pijaku" - w końcu jakiś poziom (i pion) trzeba (u)trzymać... ;)

 

Należy jednakże mieć na względzie by komisja owa w sposób reprezentatywny odzwierciedlała pluralizm życia forumowego, ze szczególnym uwzględnieniem rozmaitych stronnictw i grup nacis... eee..., interesów. Naturalnie, w skład owej komisji wchodzić powinni wyłącznie właściciele Subaru - tak "obecni" jak również "byli" i "potencjalni" (co by nie było pomówień o stronniczość i dyskryminację :)

 

Dalej, nie należy zapomnieć o reprezentantach Zakonu Rycerzy Benzynowych, Gazowych Anarchistów i Wysokoprężnych Warchołów ("Piąta Kolumna").

Powinniśmy również pamiętać o przedstawicielkach żeńskiej części Forum, Partii Autobusowej, Stowarzyszeniu Miłośników Grzebania Ręcznego Kijkiem, Grupie Trzymającej Moc i Konie (Mechaniczne) (czego im zawsze za mało), Mniejszościach Narodowych (mówię tu o przedstawicielach plemienia Srebrnej Szczały i ich afiliatach), Starszyźnie Forumowej jak i Nowicjacie. Dalej, należy uwzględnić podział na regiony geograficzne kraju (z wyodrębnieniem Centralnego Ośrodka Dystrybucji Marzeń wraz z przyległym doń Krakowem), a także stworzyć osobną reprezentację Tych Co Się Załapali Na Bociana Co Mu Się Chciało (lecieć za Wielką Wodę).

 

Następnie trzeba będzie dokonać dogłębnej analizy wypowiedzi na Forum (billingi przejrzeć też nie zaszkodzi) co by ujawnić inne, nieformalne i ukrywające się Stowarzyszenia i Zalążki (stowarzyszeń), tak aby wcielić ich przedstawicieli do wspomnianej Komisji i uniemożliwić im stosowanie nacisków nieformalnych i gier pozakulisowych.

 

Gdyby na tym etapie okazało się że zabrakło już Forumowiczów do reprezentowania wszystkich partii i stronnictw należałoby się zastanowić nad zwiększeniem tzw. bazy wyborczej - zasadniczo są dwie metody jakie można by tu zastosować: jedna to metoda naboru bezpośredniego jaką stosowano onegdaj do uzupełnienia stanu osobowego Marynarki Brytyjskiej (tzw. łapanka), albo też metoda z powodzeniem zastosowana nie tak dawno przez Renatę Be z miasta Pe, przedstawicielki Partii Pasiastych Buraków.

(Metoda ta wydaje się być praktyczniejsza - nabór daje się dzięki niej przeprowadzić o wiele sprawniej i bez zbędnego niepokojenia potencjalnych kandydatów :)

 

Po skompletowaniu Komisji (jak sądzę uda się to zrobić tak gdzieś w pierwszą rocznicę pojawienia się Forestera TDCi) będzie można zająć się ustaleniem harmonogramu działań Komisji.

Pragnę podkreślić tu konieczność działania rozważnego i bez pośpiechu - w odróżnieniu od innych spraw, którymi zajmują się inne komisje, sprawa nasza jest inna - jej nie grozi to że pewnego dnia stanie się ona nieaktualna; dzięki przenikliwej dalekowzroczności forumowicza PójdźDoTaty [ustawa o ochronie czystości języka polskiego] problem ten udało się zręcznie ominąć już na samym początku :)

 

Aby nie być oskarżonym o fałszywą skromność powiem krótko: plan powyższy uważam za genialny i doskonały ;))

 

Dodatkowo, aby dać odpór zarzutom że tylko mówię co trzeba zrobić, a sam nic nie robię, proponuję swoją skromną osobę na Przewodniczącego Komisji (fucha na najbliższe pięć lat murowana... ;))

 

Czekam na głosy poparcia (innych nie przyjmuję :))

 

Przewodniczący Maruda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radoś serce wypełnia..za oknem skowronek..wiosna prawie..no moze troche przesadziłam 8) ..to przcież sam Korsarz do nas z szerokich i głębokich zawitał by rozwikłac dręczące nas pytania :wink:

Jakie warunki trzeba spełniać zeby sie do komisji załapac ? :wink:

 

p.s. Pozdrowienia dla Pikusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo, aby dać odpór zarzutom że tylko mówię co trzeba zrobić, a sam nic nie robię, proponuję swoją skromną osobę na Przewodniczącego Komisji (fucha na najbliższe pięć lat murowana... ;))

 

Czekam na głosy poparcia (innych nie przyjmuję :))

 

Przewodniczący Maruda

 

Chłopie tak sie rospisałeś (rozpasałeś) że możesz najwyżej sekretarzem/sekretarką zostac :wink:

 

Członek..znaczy sie członkini (potencjalna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo, aby dać odpór zarzutom że tylko mówię co trzeba zrobić, a sam nic nie robię, proponuję swoją skromną osobę na Przewodniczącego Komisji (fucha na najbliższe pięć lat murowana... ;))

 

Czekam na głosy poparcia (innych nie przyjmuję :))

 

Przewodniczący Maruda

 

Chłopie tak sie rospisałeś (rozpasałeś) że możesz najwyżej sekretarzem/sekretarką zostac :wink:

 

Członek..znaczy sie członkini (potencjalna)

 

Obawiam się że Koleżanka Członkini Potencjalna wypowiedziami swymi drastycznie obniża swoje szanse załapania się do rzeczonej Komisji... ;))

A poza tym napisałem wyraźnie: głosów innych niż głosy poparcia nie przyjmuję... :))

 

(Proponuję przeanalizować swą wypowiedź jeszcze raz i złożyć stosowną samokrytykę, łubu dubu.... ;))

 

Opcjonalnie można poprawić swą wypowiedź... moderatory w trosce o takie zbłąkane owieczki zainstalowały opcję autocenzury (wystarczy kliknąć na ikonę, nomen omen, nożyczek ;)

 

Prezes Maruda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komisja Komisją, ale należy się zastanowić kogo przez pół roku będzie ona przesłuchiwała?

Osobiście uważam, iż sprawa przybrała rozmiar globalny i na świadków (oskarżonych) powinno powołać się twórców Forum Subaru (afera przecież nie zostałaby wykryta, gdyby to forum nie istniało), jak również, a może przede wszystkim tych, którzy wymyślili samochód Subaru i rozpoczęli jego produkcję (bez tego przecież nie byłoby nic).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Obawiam się że Koleżanka Członkini Potencjalna wypowiedziami swymi drastycznie obniża swoje szanse załapania się do rzeczonej Komisji... ;))

 

(Proponuję przeanalizować swą wypowiedź jeszcze raz i złożyć stosowną samokrytykę, łubu dubu.... ;))

 

opcję autocenzury (wystarczy kliknąć na ikonę, nomen omen, nożyczek ;)

 

Prezes Maruda ;)

 

normalnie sie zdenerwowałam..jak ja Ci zrobie łubu dubu...to Mamusia Cie już chyba nie adoptuje...i wycinać sobie też nic nie będe! :wink: ...

Mamusia...uprzejmie kabluje...znaczy sie informuję że Maruda mi podskakuje... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie sie zdenerwowałam..jak ja Ci zrobie łubu dubu...to Mamusia Cie już chyba nie adoptuje...i wycinać sobie też nic nie będe! :wink: ...

Mamusia...uprzejmie kabluje...znaczy sie informuję że Maruda mi podskakuje... 8)

 

SKARŻYPYTA!!!! :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo proponuje, aby jedynym, z gory i arbitralnie ustalonym wnioskiem w raporcie komisji bylo utajnienie forum.subaru.pl jako prezentujacego pojazdy Subaru jako najlepsze z najlepszych. Ludzie czytaja i chca SUbaru !!!!

Powinno powolac sie NEGATYWNE forum, zdecydowanie pokazujace TYLKO WADY samochodow Subaru. Przyczynilo by sie ono do zmniejszenia liczby samochodow Subaru w Polsce (postulat arno), kupujacymi nowych (tanszych bo nikt by juz nowych "gratow" nie kupowal) byliby tylko dotychczasowi wlasciciele SUbaru. Moze wtedy nie byloby PANIUS w czarnym Outbacku.!!!!

Dostep do utajnionego forum tylko za pomoca numeru VIN posiadanego pojazdu i po weryfikacji odciskow palcow.

 

I oczywiscie podkomisja inkwizycji, likwidujaca wszystkie pozytywne opinie, artykuly, zdjecia w prasie, radio i TV.

Wtedy Subaraki potanieja o 30% a Derekcja jeszcze wiecej zarobi, bo w koncu najwazniejszy jest volume a nie margin.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podpuszczaj, bo naprawdę zacznę marudzić... ;)))

 

M.

 

hmmm..czy mi sie wydaje..czy ktoś mi tu rękawice rzuca?? 8) ..jak ja zaczne to dziób mi sie nie zamyka... :wink:

 

:))

Żadnej rękawicy, skarpety czy też innych części garderoby nie rozrzucam - a przynajmniej nie czynię tego publicznie, lub/i bez powodu... ;)))

 

Ponadto, będąc grzecznym chłopcem, daję Koleżance (Coraz Mniej) Potencjalnej szansę wypowiedzieć się jako pierwszej ;))

 

Na fotogramach ogólnie dostępnych na Forumnie Koleżanka wprawdzie nie wygląda na osobę szczególnie wojowniczą, ale z drugiej strony, z doświadczenia wieloletniego własnego zdołałem sobie przyswoić pewną prawdę życiową (choć biologiczne uwarunkowania tejże są mi w dalszym ciągu obce i zgoła niepojęte) iż piękniejszej części ludzkości trudność niejaką sprawia oddzielenie czynności fizjologicznej oddychania od mówienia .... (znaczy, nie da się oddychać tak żeby nie mówić ;))

 

Zresztą, z braku stosownego poparcia (i w obliczu niestosownego niepoparcia) rozważam poważnie ewentualność złożenia rezygnacji z O Mało Co Uzyskanego Stanowiska :((

 

Pozdrawiam,

 

Raczej Były Przewodniczący Maruda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zresztą, z braku stosownego poparcia (i w obliczu niestosownego niepoparcia) rozważam poważnie ewentualność złożenia rezygnacji z O Mało Co Uzyskanego Stanowiska :((

 

ja prosze jeszcze o dopisanie formułki że robisz to bez nacisku, presji itp z mojej stron oraz że nie domagasz sie z tego tytułu żadnego odszkodowania...no i nie myśl sobie że ja to tak dla siebie..nieee..to wszystko z myślą o Mamusi bo Matke trzeba...nooo..każdy wie chyba co trzeba..trzeba rano budzić i przypominać o braniu leków :wink:

Jak chcesz Maruda to możemy razem dzielić sekretarski stołek..co wybierasz..siedzisko czy oparci?? :wink:

 

p.s. czasem udaje mi sie oddychać bez mówienia.....jak śpie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...