Skocz do zawartości

Temat juz nie aktualny.


ComeToDaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak długo można ciągnąć za sobą padlinę :?: Gdybyśmy mieli chociaż jakieś ładne proste drogi a tu... na każdej dziurze trzeba tą padlinę podrzucać, bo się zaczepia, człowiek jest już zmęczony :(

No chyba, że.... :idea:

Bulionu mu damy, zaszkodzić nie zaszkodzi, a może pomóc.

Flipper możesz polać serwer odrobiną bulionu :?: A jak nie podziała, to wlej mu z pół litra gorzały - to go napewno postawi na nogi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Przepraszam, o co chodzi ???

Ponieważ pytanie powyższe należy traktować jako retoryczne przekazuję niniejszym SMS-owe pozdrowienia od Matki Forumowej dla wszystki Forumowiczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, o co chodzi ???

Ponieważ pytanie powyższe należy traktować jako retoryczne przekazuję niniejszym SMS-owe pozdrowienia od Matki Forumowej dla wszystki Forumowiczów :)

 

Właśnie, właśnie - do mnie tez Mamusia napisali pozdrowienia z wyspy Brac (via SeseMeS). Mamusia napisała m.in.: "...zwlaszcza mnie bulwersujo ceny śliwowicy - zdzierstwo - cheba bede musial skrucic urlop bo mnie schud pugilares...".

 

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, właśnie - do mnie tez Mamusia napisali pozdrowienia z wyspy Brac (via SeseMeS). Mamusia napisała m.in.: "...zwlaszcza mnie bulwersujo ceny śliwowicy - zdzierstwo - cheba bede musial skrucic urlop bo mnie schud pugilares...".

 

Śmiech'u

 

A mnie zastanawia skąd Mamusia wzięli taki słownik t9 w komórce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój cytat był dosłowny, a Mamusia jest istną mistrzynią w wysławianiu się (nie tylko w języku polskim). Zjadła kiedyś trochę Miodka na śniadanie i nie potrzebuje żadnych słowników, a na K9 i K2 wjedzie swoim Foresterem turbożółtokartkowym.

 

Śmiech'u

P.S.

jak bedzieta marudziły, to Wam wincy nic nie przekaże łod Mamusi ... NO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Osobiscie uwielbiam ten temat, bo wszyskie co tu wchodzo, wiedzo ino tyle, ze nie wiedzo o co biega. A ten co wiedziasl o co mu szlo jak temata zakladal, to se juz dawno zapomnial i dobrze, bo jak go zawiesil, znaczy byl gupi czyli niczem sie specjalnym nie wybijal na tla innych. Pozdrawiam zalozyciela tematu i zalanczam rozne wyrazy z wyrazami podziwu na czole .......na czele.

 

Mamusia

Ps. Podziw na czole powoduje zmarchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Po jednym głębszym (dla abstynentów może być : zastanowieniu) można dojść do wniosku, że temat ten jest jak najbardziej .... polityczny.

Bo przecież wiele z tego, co się w polityce dzieje, jest jak najbardziej nieaktualne. To znaczy, powinno takim być. Ale patrząc na polityczny krajobraz bynajmniej takim nie jest.

Ciekawe, czy odgadłem intencje założyciela tego tematu :?:

 

PS. powyższe pytanie z oczywistych względów należy traktować jako retoryczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat ten jest jak najbardziej .... polityczny.

 

Ciekawe, czy odgadłem intencje założyciela tego tematu :?:

Nie sądzę. CTD gra nałogowo w gry komputerowe, a tacy ludzie nie interesują się polityką - wiem to z autopsji.

Myślę, że odpowiedzi należy szukać w grach na PC i to tych samochodowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...