Jump to content

Rage-Race w Polsce

Intakwrx
 Share

Recommended Posts

• Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurcze fajny pomysl, ciekawy jestem jak bedzie z realizacja, chetnie poobserwuje i jesli nie zakonczy sie to szalenczym rajdem przez Polske w wykonaniu BMW-ic i Oplow Calibra to chyba zaczne zbierac kase na nastepna edycje :cool:

Trasa jest tajemnicą, będzie znana dopiero na starcie. Poza tym to nie jest żaden wyścig, nie będzie jazdy na czas tylko rozwiązywanie jakiś zadań, zagadek itp.

Chojny wyszperał że udział z Pilotem to ok 3000 zł... no to ja odpadam bo tu kawiorem leci... a od wcinania codziennie kawioru to będę miał takie gazy że podsufitka mi w aucie zbutwieje...

:twisted:

Znalazłam dzisiaj ulotkie tego czegoś u siebie w samochodzie wetknioną w drzwi.

"Udział gwiazd, rywalizacja na trasie, adrenalina i piękne dziewczyny" - no jak taki argument, to nie ma bata, muszę to zobaczyć :mrgreen:

• 2 weeks later...

Z tego co wiem to jedzie sporo osób ze streetracingu, organizatorem tego jest bodajże Pablo. Z tego co rozmawiałęm w czwartek, to ma być mega lans i Bannana Boys........... Ogólnie ma być jeden wielki melanż weekendowy gdzie zaczyna się w Wawie imprezą bodajże w Hotl w piątek, w sobotę jadą do Łeby, tam Impreza i powrót do Wawy i w niedziele impreza w hotl...

A no własnie. Zastanawiałem się, po co sobie ponaklejał tyle wsiowych naklejek...

...typu "KMh" :mrgreen:.

Poparłbym Cie (w szczegolnosci w sprawie tych naklejek KMh na GT400 :mrgreen: ), ale 'gość' od Vipera wniósł do tego projektu naklejki jedynej słusznej firmy, wiec wspieram ten projekt :mrgreen:

A jak wyjdzie w praniu? Wezme laptopa więc dam znać :mrgreen: :cool:

A no własnie. Zastanawiałem się, po co sobie ponaklejał tyle wsiowych naklejek...

...typu "KMh" :mrgreen:.

Poparłbym Cie (w szczegolnosci w sprawie tych naklejek KMh na GT400 :mrgreen: ), ale 'gość' od Vipera wniósł do tego projektu naklejki jedynej słusznej firmy, wiec wspieram ten projekt :mrgreen:

A jak wyjdzie w praniu? Wezme laptopa więc dam znać :mrgreen: :cool:

Ken Taczdis - jedziesz srebrnym Viperem z naklejkami?

lipa jakas straszna dla pedziow.jaki wlasciwie to ma cel w polszy bez autostrad i milonem fotoradarow :?: :shock: :roll: ani to rajd ani lans ...

vert - czy przypadkiem nie przebija przez Ciebie zadrość, że to nie ty jesteś organizatorem :?: :roll: