Skocz do zawartości

Program "Sonda" 30 Lat !


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze pamiętam taki program jak "Kuchnia" - emitowany był jakoś na przełomie lat 80 i 90, a prowadził go ...no właśnie...Wiktor, ale nazwiska sobie nie przypomnę.

 

 

 

A Matplanetę pamiętacie ? :mrgreen:

 

"...Pi mamy nowe zadanie..."

Ja już byłem za duży i telewizji nie oglądałem w epoce tych programów - nic mi te nazwy nie mówią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze pamiętam taki program jak "Kuchnia" - emitowany był jakoś na przełomie lat 80 i 90, a prowadził go ...no właśnie...Wiktor, ale nazwiska sobie nie przypomnę.

 

 

 

A Matplanetę pamiętacie ? :mrgreen:

 

"...Pi mamy nowe zadanie..."

 

Pamiętamy - "Kuchnia" byla tez OK. Taki troche protoplasta "Pogromców mitów" czy "Jak to działa?" (czy jakoś tak) na Discovery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, ale te pustki na ulicach przy Klossie to już chyba niewielu pamięta? - subaraków. Można mnożyć: a kto pamięta Jacka i Agatkę? albo Ptysia i Balbinkę --- dobre sam jestem zadowolony a to rzadkość :shock:

 

To już kolega idzie w epokę przed Chrystusem :P

 

Może trafniej powiedzieć przed Gierkiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, ale te pustki na ulicach przy Klossie to już chyba niewielu pamięta? - subaraków. Można mnożyć: a kto pamięta Jacka i Agatkę? albo Ptysia i Balbinkę --- dobre sam jestem zadowolony a to rzadkość :shock:

 

To już kolega idzie w epokę przed Chrystusem :P

 

Może trafniej powiedzieć przed Gierkiem :P

 

to tak nie do końca. Może ja pamietam czasy sprzed narodzin? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto Adama Słodowego pamieta? :roll: jak robil cos z niczego....

 

Sonde - udalo mi sie sciagnac pare odcinkow juz jakis czas temu... lza sie w oku kreci...

 

Pamiętamy Adama Słodowego. Było antidotum komunistów na brak zabawek :)

 

Jak nie zliczone rzesze inżynierów i konstruktorów ukształtowały programy "Sonda" i "Zrób to sam" Anglia i Irlandia powinni im pomnik postawić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętamy Adama Słodowego. Było antidotum komunistów na brak zabawek :)

 

Jak nie zliczone rzesze inżynierów i konstruktorów ukształtowały programy "Sonda" i "Zrób to sam" Anglia i Irlandia powinni im pomnik postawić....

z cokołem własnej roboty MakGajwera :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze pamiętam taki program popularnonaukowy jak "Kuchnia" - emitowany był jakoś na przełomie lat 80 i 90, a prowadził go ...no właśnie...Wiktor, ale nazwiska sobie nie przypomnę.

 

 

 

A Matplanetę pamiętacie ? :mrgreen:

 

"...Pi mamy nowe zadanie..."

 

tak czytam sobie i wlasnie tego mi brakowalo - Pi i Sigma byli rewelacyjni ;)

 

Sonde tez pamietam - z pozniejszych programow ciekawostkowych jeszcze Beyond 2000 tez byl dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwaj ludzie z sondą.. CZ 1

 

Dwaj ludzie z sondą.. CZ 2

 

Dla tych co słabo pamiętają, a Mp3 i Mpg4 dla nich jest normą VHS i CD powoli historią, polecam ten odcinek.

To jak by teraz oglądać program o turystycznych lotach na marsa, albo telefonach komórkowych implementowanych jak tatuaż na skórze :) Tak to wyglądało z tamtej perspektywy. I kiedy na zachodzie to wchodziło to ty mogłeś mieć nadzieje że w PRL-u może za 10 lat coś podobnego będziesz mieć...

 

Sonda - Video'83 1/2

Sonda - Video'83 2/2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...