Skocz do zawartości

Smiali sie z Seweryna? A on teraz sławny jest!!


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

Barbie :shock: To Barbie tak lansuje swojego chłopaka i dlatego jest on na samym szczyscie szczytów popularności! :shock:

A tak jej dobrze patrzyło z oczu (a raczej 'patrzało' skoro jest dziewczyną Seweryna) a raczej z awatara. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 176
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nawet nie wiecie jak bardzo bym chciała, żeby ten tekst z tym zdjęciem tam nie stał :roll:

Ale mnie to tam nic a nic nie rozumio, a nie ja mam dziś dyżur. Chopaki myślą że jak Subaru to się cieszę. A jakie to już pikuś... :roll:

barbie, Ty się nam tu nie tłumacz maniem czy niemaniem dyżuru :twisted: Ty bierz telefon i dzwoń do dyżurnego :mrgreen: Albo jeszcze lepiej wskakuj w furę i zdejmuj, zdejmuj ten artykuł :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to byłem już wszędzie. Na Istrii, na północy w okolicach Zadaru, na południu za Dubrownikiem (Cavtat) i w okolicach Makarskiej (Drasnice). Na południu mi się o wiele bardziej podoba. A Ty gdzie popływujesz tą swoją łajbą, bo nie doczytałem na forum? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

by spalili
p.s. ciekawe jak ubiera się kiedy jezdzi astrą

 

W kożuch.

 

G.

 

Ja gdybym jeździł tą jego Imprezą to bym ubierał worek na twarz albo maskę jakąś żeby mnie nie poznali :D:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiecie jak bardzo bym chciała, żeby ten tekst z tym zdjęciem tam nie stał :roll:

Ale mnie to tam nic a nic nie rozumio, a nie ja mam dziś dyżur. Chopaki myślą że jak Subaru to się cieszę. A jakie to już pikuś... :roll:

 

barbie, ja nie wiem czy Ty naczalna w tej gazecie jestes czy jaka redaktorka (w kazdym razie cos tam krecisz z ta gazeta) ale zaufaj mi, ze gazeta.pl u mnie otwierana jest okolo 20 razy dziennie - i z 10 raz chyba juz to widze na czolowce .....

 

OMG. naprawde juz nie moge wykonaj telefonik albo zapusc swojego sexy-look'a i zdejmij to prosze - nie chce w piatek isc do pracy i na dzien dobry to ogldadac :evil:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huzar105 napisał:

Prawde mówiąc to mnie już to nie bawi. Takie jechanie po kimś...

 

Racja huzar105. Wiesz, ten wątek zaczął już swoje zupełnie autonomiczne życie, Sewa jest tylko takim medium ;-))

 

 

WRC fan napisał :

Ale jeżdżąc po kimś i wiedząc, że i tak nie da to żadnego efektu też robicie buractwo.

 

W rzeczy samej WRC fan i dlatego ja ze swej strony finiszuję w temacie.

 

Pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...