Skocz do zawartości

Zabawa w piaskownicy pod Węgrowem.


MIKKI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1. MIKKI 100%

2. wojczek 100%

3. lemon prince 100%

4. KWIATEK na 100%

5. Przemeq 100%

6. Witold 100%

7. maciekSubru 100%

8. korwin 100%

9. Jurek_P 100%

10. adamusmax 90%

 

jezeli jutro poustawiam auto to pewnie podjade - gdzie sie umawiata na wyjazd z Wawy i najwazniejsze o ktorej :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Umawiamy się o 9 na parkingu pod "Makiem" w Starej Miłosnej (na drugich światłach w lewo i za skrzyżowaniem w prawo) i stamtąd jedziemy w kierunku Węgrowa. Później spotykamy się gdzieś z kimś i na wcześniej umówione hasło ktoś zabiera nas na tor :shock: Wynika z tego, że niestety, ale osoby niejadące z nami w konwoju będą musiały kontaktować się później drogą telefoniczną w celu zdobycia szczegółowych informacji :roll:

 

Mimo mało jasnego dojazdu zapraszam jeszcze nie zdecydowanych do uczestnictwa w imprezie, tym bardziej że koszty będą naprawdę pasztetowe (w końcu Wojczek płaci za żarcie, a Adam.za tor :wink:)

KOMUNIKAT NR 1 :smile:

 

Dla zdecydowanych:

Spotykamy się o 9 na parkingu pod "Makiem" w Starej Miłosnej - Obok stacji BP (dla malo rozgarnietych 22-07-2007 niedziela :wink: ).

Kierownikiem "wycieczki" jest Adam. :smile: On wie co i jak.

 

Dla niezdecydowanych.

To moze byc jedyna okazja w tym roku zeby pojezdzic po mazowieckich szuterkach :smile:

 

Dla spoznialskich

Pozostaje kontakt telefoniczny bo ponoc ciezko tam dojechac :roll:

...

...ty spamerze

przecież i tak wiadomo, że nie przyjedziesz...

:mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamusmax, nie pie...:lol: przyjeżdzaj :!:

Jak sie Pan teraz wyłga to może mi sie Pan nie kłaniac :wink:

 

postaram sie - a MIKKIemu do tylka nakopie :razz:

Trzymam kciuki za to, żebyś miał taką szansę już w tą niedzielę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek,Beben bedziecie zalowac

 

Nie bedę załować, tylko juz załuje i to bardzo. Strasznie mi brakuje jakiegos konkretnego zboczenia sie :wink: , a tor widac jest ciekawy i mozna na nim polatac. No cóż tak jak powiedziałem czekam na kolejne terminy. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objeździłam dziś Węgrów na wszystkie strony i "toru" nie znalazłam. Za to odkryłam kilka innych ciekawych miejscówek i szutrówek... nie wiem tylko po co ja wczoraj umyłam auto :roll: :mrgreen:

Za to z ciekawostek krajoznawczych, dla przemierzających tę drogę pierwszy raz: w Porębach Nowych lubią stać niebieskie. W Makówcu zaraz za mostkiem jak ktoś wisi nisko i jedzie szybko, można łatwo zgubić kawałek podwozia - jest taki elegancki wybój, co go prawie nie widać, a wyrzuca do góry konkretnie.

Automapa twierdzi, że w Liwie koło kościoła jest rondo, można się zdziwić. Nie ma. I nigdy nie było. A na pewno od 1976 ;)

Poza tym począwszy od Liwu (Liwa?), aż do Węgrowa sugeruję jazdę przepisową. Niebieskie chłopaki czają się tam prawie zawsze w różnych miejscach, a tam niemal cały czas 50-ka, chociaż nie wiadomo po co. W niedzielę rano będą polować na spóźnionych do kościoła :mrgreen:

Kół sobie raczej nie oczyścicie nigdzie po zabawie, bo Węgrów dzień święty święci i w niedziele myjnie niet, albo krótko. Więc weźcie wiaderka na wodę :mrgreen:

A jak będzie trzeba ciągnik, to dzwońcie, sąsiada do Was wyślę. Nie wiem tylko skąd weźmiecie mój numer :mrgreen::twisted:

Ja jutro muszę zapowrócić prosto do Warszawy, bo niedziela pracująca :roll: więc hew fan. Next time jak się z letkim wyprzedzeniem coś zorganizuje, to mogę swoje Węgrowskie macki uruchomić i myjnie + wulkanizacje + ciągniki + koparki + catering + fajerwerki + weterynarza załatwić :mrgreen:

Matko, dawno nie napisałam tylu słów na raz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ramach zadośćuczynienia klepie miejsce na prawym :razz: , bo Twój fan to w Anglii jest :wink:

Spoko. Mam nadzieję, że będziemy mieli tyle czasu i ochoty, że każdy z każdym sobie pośmiga :idea:

 

... na szczęście fanki zostały :wink:

 

Dzięki Barbie za wskazówki, ale jak znam Adama. i Wojczka, to pewnie będą lecieć non stop pełnym ogniem :twisted:

A co do ściemniania, to musisz sama przyznać, że jesteś w tym lepsza nawet od Adamusa :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś zabrałaby łopatę lub saperkę

 

Tego ci akurat u mnie dostatek :mrgreen:

 

Kwiatek przyjedź czołgiem będziesz wyciągał ludzi . :grin:

 

 

Dzięki Barbie za wskazówki, ale jak znam Adama. i Wojczka, to pewnie będą lecieć non stop pełnym ogniem

Ty o mnie :shock: :roll: :grin:

 

Natomiast w zmienianiu planów w ostatniej chwili, na pewno. To moja specjalizacja

Przesadzasz troszke :razz: :grin:

 

 

Zakupy juz zrobilem :cool:

Teraz już tylko pozostało strojenie auta, zmiana zawieszenia oraz kół na szutrowe, zamontowanie krótszej skrzyni biegów i nawiewu na dach :wink: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...