Skocz do zawartości

Zabawa w piaskownicy pod Węgrowem.


MIKKI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To świadczy tylko o tym Korwin, że nie dziadkowałeś, jak co poniektórzy :twisted:

Dzięki. Takie było moje założenie na tą pojeżdżawkę :cool: Niestety przeszarżowałem :evil: Ale nic, chłopaki z AutoGT naprawią :grin:

 

PS. Błogosławię fakt, że w subaru intercooler to TMIC, oraz fakt, że płyta aluminiowa dzielnie strzeże mojego boksera 8)

Wydaje mi się, że dobrze że jest ona aluminowa. W razie czego weźmie na siebie część energii. Gdybaliśmy dzisiaj w AutoGT co by się stało, gdybym miał założoną płytę kevlarową (rozważałem taki zakup). Doszliśmy do wniosku, że akurat w moim wypadku chyba lepiej, że jej nie było.

 

Inwestujesz sześć stów a jaki spokój-ironiczne spojrzenie na EVO bezcenne :mrgreen:

 

korwin, mam nadzieję, że nie bierzesz tego do siebie :wink:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Nic nie biorę do siebie. Też bym w ten sposób żartował :twisted:

Nikt z obecnych nie miał w oczach satysfakcji i to jest najfajniejsze. Można się z Wami spotykać i bez złych emocji bawić się i rywalizować :cool:

 

Na następną szutrową pojeżdżawkę oczywiści się piszę :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby jeszcze pokropilo to by bylko juz ideolo - miejscowka rewela

 

Akurat nie o tą miejscówkę chodziło. :idea:

 

A wtedy więcej byś jeździł? :grin:

 

bo by bylo troche chlodniej albo mozna by przynajmniej szyber uchylic - przy tym kurzu i zamknietym szczelnie aucie - grzala mi sie czupryna w aucie

 

Adam. musi nie musi ale by sie troche postaral :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge zajac sie organizacja wypadu na czosnow jesli chcecie.

 

Gra.

W łikend mogę podjechać z kimś na Czosnów i zobaczyć jak tor wygląda :cool:

 

Przemeq, dzieki za foty nie widzialem ze moje auto umie jezdzic na trzech kolach:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamusmax - ty się deklarowałeś, że masz kolegę który organizuje przejażdzki quadami (np. po poligonie w Sulejówku)- ze 4 miesiące mineły i co załatwiłeś??? :evil:

 

podam Ci telefon do niego i jak sie dobijesz z terminem to bedziesz miszczunio - praktycznie wszystkie weekendy ma zajete w wakacje plus wiekszosc dni tygodnia :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pojechałem do Janka wymienić manżety na drążkach kierowniczych i przy okazji Sir Kiszka zajrzał do filtra powietrza. Choć był niedawno wymieniany to już nie nadawał się do niczego. Z kilogram piasku w nim było :mrgreen: a silnik wygląda jak wykopalisko :mrgreen: .

 

Witaj w klubie. Oddając we wtorek wóz na przegląd po 30K zabroniłem otwierać przy mnie komory silnika, bo było tam pół piaskownicy. Poprosiłem tylko wpisać na zlecenie serwisowe pozycję "czyszczenie komory silnika" :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za brak obecności mojej, zycie mnie powstrzymało.

Się widzę bawiliście odpowiednio.

Ciesze się, że było miło, tor porównamy i następnym razem mogę wystawić do konfrontacji no name drivera w szayowozie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest ani Forum Techniczne, ani Pytania do..
a gdzie jest dział pytania do Moda ? :mrgreen:

 

z checia pojechalbym nastepny raz zakurzyc auto i poobrywac zderzaki :)

 

Mam nadzieje że ten tor załatwicie po 18 sierpnia
o wlasnie :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Odświeżam wątek, bo mam pytanie do zgormadzonych: chwaliłem sie na tym wyjeździe zapalniczką z Nurburgringu, której niestety od tamtego czasu już nie zobaczyłem. Jako, że nie palę, zorientowałem się dopiero dziś :mrgreen:.

 

Prośba do zebranych: czy komuś, a szczególnie operatorowi grilla, nie zapodziała się czarna zapalniczka-sztormówka, z logo Ringu na klapce i otwieraczem do flaszek?

 

Dla znalazcy przewidziana nagroda :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...